Familieberichten Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes 34 1 Zaterdag 16 juni 2007 PZC Tot onze diepe droefheid nam de Heere van ons weg onze zeer geliefde zuster, schoonzusteren tante Maria Dekker weduwe van Pieter de Potter Meliskerke: C. Dekker Meliskerke: M. Dekker-Meerkerk Marco Meliskerke, 14 juni 2007 Op 14 juni j.l. heeft de Heere tot ons groot verdriet uit onze familie weg genomen onze lieve schoonzuster en tante Maria de Potter-Dekker, weduwe van Piet de Potter Meliskerke, M. Poppe Middelburg, L. de Potter-Tissink Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden op 14 juni j.l. van onze mede-bewoonster van het Nieuwer- kerckeplein te Middelburg: Maria de Potter-Dekker Moge de Here ons kracht geven om dit verlies te dragen. Namens de bewoners, J.C. Wagenaar Wij hebben met droefheid kennisgenomen van onze op 12 juni 2007 plotseling overleden broer, zwager en oom Marinus Tilroe Bep van de Sande - Tilroe Jaap van de Sande Kinderen Wij wensen de familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Rinus bedankt voor alle gezellige woensdagavonden. Rie van den Ende Corrie Prent Eens als de bazuinen klinken. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, berichten wij u het overlijden van onze moeder en oma tföAtuuici f/ozinu c!lemjet-oon (/en Éörvy Weduwe van Arie Dingenis Vleugel inde leeftijd van 86 jaar. Zuidhorn: Ina en Rien Bastiaan en Welmoet Cornelis en Patricia Jan Willem Nieuwerkerk: Peteren Marjolein Patricia en Me Is Ferdinand Almere: Arie en Hanneke Nicole Jeanine Arjen Viissingen, 14 juni 2007 Correspondentieadres: Koningin Maudplein 2,4306 AR Nieuwerkerk De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 19 juni om 13.00 uur in de Johanneskerk Noordweg 3 te Serooskerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf 16.30 uur is er gelegenheid tot condoleren en deel name aan een koffietafel in de "De Zandput" te Seroos kerke. Wilt u, indien u geen kaart heeft ontvangen, deze aankon diging als zodanig beschouwen. Uitvaartzorgcentrum Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 I Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Gerard Verlinde echtgenoot van Leuntje Bouterse Wissenkerke 's-Heer Arendskerke 17 november 1919 +14 juni 2007 's-Heer Arendskerke: L. Verlinde-Bouterse Colijnsplaat: Hannie en Adrie Anita en jan-Mart Adriaan en Mirjam Arthur Kattendijke: Leny en Adrie André en Jopie Marvin, Sharon, Justin Gerda en Bert Rachel Marco en Corine Robin f Thomas, Lucas Colijnsplaat: Sanny en Gerard Diana en Fred Lucas Sandra en Pascal llona, Robin Wissenkerke: Gerrit en Lenie Martin Mariska Sanne Correspondentieadres: Westhavenstraat 7 4486 AC Colijnsplaat De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 20 juni om 14.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in bovengenoemd stiltecentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat God doet, dat is welgedaan. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame levens avond rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Willem Jonker 10 november 1916 - Bruinisse - +14 juni 2007 We zijn dankbaar voor zijn leven en de mens die hij was. Bruinisse, M.C. Jonker-Krabbe Bruinisse, Matty Schikker-Jonker Henk Schikker ~in herinnering- Bruinisse, Henk Jonker Middelharnis, Adri van der Doe-Jonker Ad van der Doe Bruinisse, Jeanet van Galen-Jonker Leo van Galen kleinkinderen en achterkleinkinderen Allévo "In 't Opper", kamer 32 Dr. de Kockstraat 13 4311 EK Bruinisse De dankdienst voor zijn leven zal dinsdag 19juniom 13.30 uur gehouden worden in de Gereformeerde kerk aan de Noorddijk te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Stilte centrum van "In 't Opper". Met verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve broer Jan Willem Jonker in de leeftijd van 90 jaar. Bruinisse, A.P. Jonker 14 juni 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl "Ik heb er vrede mee en dat moeten jullie ook hebben Na een lang, gelukkig en actief leven is na een kort ziekbed, omringd door haar kinderen, rustig overleden Maria Jacoba Sacré - van de Bunt - Rie - sinds 15 maanden weduwe van Willem Sacré 25 december 1915 +Ujuni2007 Ze was een geboren onderwijzeres en bleef geïnteresseerd in alles wat er in de wereld gebeurde. Tot het laatste heeft ze de regie over haar leven behouden. Houten: Winnifred van Dalen - Sacré Hans van Dalen Burgh Haamstede: Mieke Overbeeke - Sacré Giel Overbeeke Hospice Schouwen - Duiveland, Zierikzee Correspondentieadres: Schuilhoeve 56 3992 NE Houten De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. 4 mei 1911 Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze zwager en oom Joop Volkeri Wij zullen hem zeer missen. Zierikzee: A.C. Volkeri-de Hooge Heenvliet: R. Volkeri en L.B.J. Volkeri-vd Bogaerdt Voorburg: Th.L. Volkeri en A.M. Brassier Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Mattheüs 11:28 De Heere nam tot zich onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder, op de hoge leeftijd van 96 jaar Leintje Wattel-van Tatenhove sedert 2 maart 2002 weduwe van Abraham Wattel 14 juni 2007 Vrouwenpolder: J. Wattel E. Wattel-Ton Breda: W. Wattel H.C. Zeijlemaker Vrouwenpolder: A. Wattel C. Wattel-Mesu Vrouwenpolder: J. Wattel M.E. Wattel-van Bendegem klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Nieuwstraat 8 4354 AW Vrouwenpolder De samenkomst zal worden gehouden op dinsdag 19 juni 2007 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwen polder. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is van ons heengegaan onze geliefde zuster en tante Leintje Wattel-van Tatenhove in de ouderdom van 96 jaar. Fam. M. van Westen-van Tatenhove Borssele, 14 juni 2007 De hartelijke wijze van medeleven na het overlijden en de belangstelling bij de begrafenis van onze lieve vaderen opa Leunis Adrianus van Sighetn heeft ons goed gedaan en getroost Hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank brengen we aan zorgcentrum Swerf-Rust en verpleeghuis Vliedberg voor de goede zorgen aan hem besteed. Zijn kinderen en kleinkinderen Westkapelle, juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36