BOUW AAN JE TOEKOMST KOMPAN if Verkoopadviseur O JobTrack.nl Mercuri Urval DE JONGE •DOUANE DECLARANT m/v Stad met historie zoekt mensen met ambitie sectorcontroller/financieel beieidsadviseur Kijk ook op www.brielle.nl Wij zoeken drie nieuwe collega's VERKOPER SHOWROOM mlv MAGAZIJNCHEF (medewerker) mlv MEDEWERKER VERKOOP mlv Kijk ook op PZC Zaterdag 16 juni 20071 23 Kompan A/S is een internationaal bedrijf (450 fte wereldwijd), gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van hoogwaar dige speeltoestellen. Als uitvinder van de "wipkip" in 1970 heeft Kompan zich inmiddels ontwikkeld tot een unieke dienstverlener op het gebied van spel, sport, recreatie en ontmoetingsplekken in de openbare ruimte. Kompan B.V. (23 fte) is marktleider in Nederland en bedient, vanuit het verkoopkantoor in Zaltbommel, een zeer diverse klantengroep: van lokale overheden, scholen en kinderdagverblijven tot vakantiedorpen en recreatieparken. Voor de verder commerciële ontwikkeling van de regio West Brabant en Zeeland zoekt Kompan een: kwaliteitsbewuste professional voor de marktleider in speeltoestellen De functie Het accent ligt op het onderhouden van bestaande relaties, daarnaast bezoekt u prospects om het klanten-bestand verder uit te breiden. U analyseert de vraagstelling en denkt proactief mee met de klant. Waar mogelijk bezoekt u potentiële locaties om gevoel te krijgen voor de specifieke speelsituatie. In overleg met uw interne organisatie komt u tot een uniek ontwerp, uitgewerkt in een concreet projectvoorstel. Tijdens de doorlooptijd van een verkoop traject, welke kan variëren van enkele weken tot een aantal maanden, onderhoudt u regelmatig contact met de beslissers en beïnvloeders. U draagt zorg voor een goede realisatie van de door u verkochte projecten. U rapporteert aan de Algemeen Directeur. Uw profiel U beschikt over een HBO denk- en werkniveau en minimaal 5 jaar succesvolle ervaring in een buitendienstfunctie. U bent in staat om een concept te verkopen en waar nodig inhoudelijk de diepte in te gaan met uw klant. U bent commercieel gedreven en resultaat gericht. Door de juiste vragen te stellen weet u waar de kansen liggen en wie de beslissers zijn in een complex project. U legt gemakkelijk contacten op verschillende niveaus. U wërkt graag zelfstandig maar zoekt actief contact met uw buitendienstcollega's en de interne organisatie in Zaltbommel. U bent flexibel en hebt het geduld om u aan te passen aan het tempo van de klant. U beheerst de Engelse taal. Kompan biedt Een afwisselende en uitdagende functie bij de marktleider in een groeien de markt. Een professionele organisatie die ernaar streeft om op basis van een eigen visie 's werelds meest veelzijdige en op kennis gestuurde aanbieder te'blijven van unieke speel- en ontmoetingsplaatsen voor alle leeftijdsgroepen. De mogelijkheid om een tastbare bijdrage te leveren aan de inrichting van de openbare ruimte. Een informele cultuur met enthousiaste collega's, korte lijnen en veel vrijheid. Goede arbeidsvoorwaarden waaronder een thuiswerk plek en een auto van de zaak. Interesse? Stuur dan uw brief met cv onder vermelding van ref.nr 347.792131 -B naar: Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60,5612 AN Eindhoven. E-mail: sol-ein.nl@mercuriurval.com. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gus Kuijken, consultant Mercuri Urval. Tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.kompan.com of www.mercuriurval.com Brielle is een groene gemeente op het Zuid-Ho|landse eiland Voorne met 16.000 inwoners in een eeuwenoude vestingstad en enkele dorpen. De gemeente heeft de ambitie te groeien naar 18.000 inwoners in een hoogwaardige samenleving, zowel ruimtelijk, economisch als sociaal. De gemeente kent de sectoren Grondgebied en Samenleving en één stafafdeling: Bestuurlijke Zaken en Middelen (BZM). De sector Samenleving bestaat uit een sectorbrede beleidsafdeling, een ondersteunende afdeling en een aantal meer op uitvoering gerichte afdelingen. De controller van deze sector ressorteert direct onder het sectorhoofd en vervult een centrale rol op het gebied van de sectorale planning en control. Wegens vertrek van de huidige controller is de sector op zoek naar een vacaturenummer 2.7.0.00 De belangrijkste taken Als sectorcontroller zorg je voor een adequate (tijdige, juiste, samenhangende) uitvoering van de sectorale financiële planning en control, binnen de kaders van het concern (begroting, voor- en najaarsnota, jaarverslag en -rekening etc.). Je bent verantwoordelijk voor de financiële rechtmatig heid van de sector, evenals de interne controle en administratieve organisatie. Verder neem je deel aan het controllersoverleg en je ondersteunt en adviseert de leidinggevenden (tevens budgethouders) en beleidsmedewerkers op het gebied van financieel beleid en beheer. Tenslotte neem je deel aan in- en externe overlegstructuren. Dat alles doe je in een dynamische en soms hectische omgeving, waarin je een rots in de branding bent. Wij vragen... en bieden Wij vragen een collega die ook onder druk tot grootse prestaties in staat is, zich bewust is van zijn spilfunctie en daar verantwoord mee om gaat. Deskundigheid en resultaat- en klantgerichtheid zijn essentiële competenties, evenals analytisch vermogen, visie en het vermogen tot planning en organisatie. Je opleiding en ervaring zijn relevant voor de functie. Je werk- en denkniveau ligt op minimaal hbo. Je kunt rekenen op een prima werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder flexibele werktijden, studiefaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, fietsplan, een goede verhuiskostenregeling en een bijdrage in de ziektekostenverzekering. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.639,-- per maand (schaal 10) bij een volledige werkweek. De functie moet nog definitief worden gewaardeerd. Je reactie is welkom! Zin in deze afwisselende baan? We horen het graag. Stuur je sollicitatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer vóór 28 juni 2007 naar het College van B&W, Postbus 1013230 AC Brielle. Heb je vragen, bel dan naar Jan Knol, hoofd van de sector Samenleving, tel. (0181) 47 1117. BOUW EN HOUTHANDEL bv Bouw- en Houthandel De Jonge is een vertrouwde naam als het gaat om een enorm assortiment bouwmaterialen en een grote sortering hout- en plaatmateriaal. De uitgebreide showroom maakt het helemaal compleet. In verband met een toenemende groei, zijn wij op zoek naar drie nieuwe collega's voor 36 uur per week. Wij zoeken collega's met: - affiniteit met bouwmaterialen - een flexibele, initiatiefrijke houding - goede contactuele eigenschappen - een klantgerichte, dienstverlenende en commerciële instelling Wij bieden: - een goed salaris - prima arbeidsvoorwaarden - een afwisselende baan - een prettige groep collega's Je hebt een MBO denk- en werkniveau en je weet van de showroom helemaal jouw plek te maken. Ons productgamma strekt zich uit van vloer- en wandtegels, binnen- en buitendeuren tot gevelstenen en sierbestrating. Je werkzaamheden bestaan onder meer uit het verkopen van deze producten in onze showroom aan zowel aannemers als particulieren. Dat je onze klanten daarbij voorziet van een goed advies spreekt voor zich. Je bent in staat om heldere offertes uit te brengen, administratie te voeren en bestellingen te verzorgen. Ook zorg je dat onze showroom z'n unieke uitstraling behoudt. Je hebt een redelijke kennis van bouwmaterialen en je weet absoluut van aanpakken. De functie zegt het al: het magazijn en het terrein van onze bouw- en houthandel zijn jouw domein. Je ontvangt er goederen, controleert of deze in orde zijn en zorgt dat de voorraad in het magazijn goed wordt bijgehouden. Daarnaast verzamel je orders en help je onze klanten met het inladen van hun aankopen. Tenslotte ben je verantwoordelijk voor een opgeruimd en goed onderhouden bedrijfsterrein en vind je het geen probleem om je verder bezig te houden met allerlei voorkomende werkzaamheden. Je hebt een MBO denk- en werkniveau en de winkel ziet er door jouw inbreng verzorgd uit. Je bent in onze winkel verantwoordelijk voor de verkoop van het volledige assortiment. Denk daarbij aan hout- en plaatmateriaal, ijzerwaren, gereed schappen en allerlei bouwmaterialen. Je staat onze klanten, zowel aannemers als particulieren, te woord en biedt hen een gedegen advies. Voor onze klanten ben jij het aanspreekpunt dus je beschikt over een goede kennis van zaken om antwoord te kunnen geven op al hun vragen. Uiteraard word je daarin door ons goed getraind en begeleid. Herken je jezelf in een van de bovenstaande profielen? Richt dan, liefst vandaag nog, je sollicitatie aan Theo de Jonge: Bouw- en Houthandel de Jonge bv Nijverheidsstraat 35, 4458 AV 's-Heer Arendskerke Telefoon 0113 563700 of per e-mail: info@jongebh.nl Meer informatie over ons vind je op www.jongebh.nl Gaston Schul INTERNATIONALE DOUANE-EXPEDITIE /V dutton Schul-groep it met vestigin gen In e der]and. lieten en Duitsland gehicd van onafhankelijkedouane- expetJilte Op logistiek strategische vervoert- J. knooppunten heeft Gaston Schul huur eigen inklaringskanloren Deze kunloren vormen een uniek sluitend netwerk. Bovendien heeft (uitton Schul door de Jaren heen een solide naam opgebouwd, tien naam dieytlaat voor continuïteit, degelijkheid, neutraliteit Rotter danvWaalhaven Vtissingcn Moerdijk Mazeldonk/Biet Maastricht Venlo Eindhoven Oldenzaal - Vr Meer (B) Antwerpen (B) Straelen (D) Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste Binnen een team van logistieke medewerkers, zal de douane-declarant zelfstandig alle douaneformaliteiten voor onze klanten uitvoeren. Enige kennis op het gebied van douaneafhandeling en automatisering (word, excel etc.) strekt tot de aanbeveling. Een aanvullende interne opleiding behoort tol de mogelijkhede Ondanks deze zelfstandige functie hechten wij zeer aan het teamgevocI waarbij wij met elkaar garant staan voor een hoogwaardige dienstverlening. l betreft hie ie functie. i Formatie over deze functie? Neem dan contact Jfauth, telefoon Ol 18-467799 of 06-53960888 Wilt li mee op met Har Geïnteresseerd Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV kunt u voor 25 juni a.s. richten aan: Gaston Schul Vlissingen B.V. Postbus 220 4380 A.E VI.1SSINGEN Of stuur een mail aan personeel@gaston-schul.com WWW.GASTON-SCHUL.COM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 23