Familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding Dankbetuiging Frans Wieme OVERTOOM-GROEN 36 I Zaterdag 16 juni 2007 PZC Dankbetuiging Voor al uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)vader, opa en vriend Jaap Dagevos willen wij u hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het Shantykoor het "Veerse Scheepstuig" voor hun bijzondere bijdrage aan de plechtigheid, tevens danken wij Chris Hannewijk en Paul Colijn voor hun medewerking. Ronnie en Lonneke, Romy Vivian en Gert Riet Heinkenszand, juni 2007 Deze advertentie is in plaats van kaarten Dankbetuiging in plaats van kaarten Het is nog steeds moeilijk te geloven dat wij in 4 dagen tijd allebei onze vaders en opa's hebben verloren. Door de geweldige steun van familie, vrienden en collega's lukt het toch om de draad weer op te pakken. Wij willen iedereen dan ook bedanken voor de lieve kaarten en woorden die wij mochten ontvangen. Ook de aanwezig heid van vrienden en collega's op de begrafenis van Jaap heeft ons bijzonder ontroerd. Wij beseffen des te meer hoe belangrijk het is om zulke lief devolle mensen te koesteren. Ronnie, Lonneke en Romy Dagevos Manneeweg 4 4481 NB Kloetinge Dankbetuiging Voor de vele warme blijken van belangstelling en mede leven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Paula Goossens-Sarneel betuigen wij eenieder, die hiervan op enigerlei wijze blijk heeft gegeven, langs deze weg onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van "De Blaauwe Hoeve" voor de goede begeleiding en verzor ging die wij hebben mogen ervaren. Jo Goossens Godelieve en Patrick Stephanie Terneuzen Koewacht, juni 2007 Het heeft ons c datzovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na net overlijden van onze lieve vader, groot-en overgrootvader en vriend JacobJohannes van de Velde weduwnaar van Jozina Adriana Verduijn Dit heeft ons veel steun gegeven Hiervoor onze hartelijke dank. Namens de familie: P. Sinke Oost-Souburg, juni 2007 Dankbetuiging in plaats van kaarten De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Hannes Keijmel hebben ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Tevens onze dank aan het personeel van verpleeghuis "De Stelle" in het bijzonder Afd. Klaproos voor de goede en liefde volle verzorging die hij mocht ontvangen. Uit aller naam Koos Keijmel-van der Hooft Breskens, juni 2007 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van Catharina Luteijn-de Regt betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Mede namens verdere familie A. Luteijn Schoutstraat 63 4336 HP Middelburg Middelburg, juni 2007 Dankbetuiging Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve levenspartner, dochter, zuster en schoonzuster Susanna Francina Snijders Suus willen wij u oprecht bedanken. Gré Listing F. Snijders-Melse Joop Snijders Loek Listing Middelburg, juni 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Marcel L.F.C.M. Termote Graag hadden wij u allen persoonlijk willen bedanken maar dat is helaas onmogelijk. Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat we uw belangstelling zeer gewaardeerd hebben. Onze hartelijke dank hiervoor. In het bijzonder willen we Pastoraal werkster Marjan Diele- man en Uitvaartverzorging de Ridder danken voor de mooie uitvaart. Familie Termote Zuiddorpe, juni 2007 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, in welke vorm dan ook getoond tijdens de ziekte en na het overlijden, van mijn geliefde dappere man, onze broer, schoonbroer en oom Rein Kaijser hebben we zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Catrien Kaijser-Hamelink Betsy de Jonge-Hamelink Jaap Hamelink Adrie Hamelink Neven en nichten Terneuzen, juni 2007. Voor uw belangstelling betoond tijdens zijn ziekte, uw mede leven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man Paul us Fraanje wil ik iedereen hartelijk dankzeggen. Lewedorp. juni 2007 Dankbetuiging Graag willen wij via deze weg iedereen bedanken die ons heeft bijgestaan tijdens zijn ziekte en na het over lijden van mijn man, onze vader en schoonvader De vele aandacht, zowel persoonlijk als schriftelijk, door middel van telefoontjes, bezoek, kaarten, bloe men of aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst, heeft ons goed gedaan en is ons zeer tot steun geweest. Frida Wieme-Baillie Marc en Eugenie Ronald en Monique IJzendijke, juni 2007 sd Voor al uw blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Magdalena Elizabeth Waterman willen wij u oprecht dankzeggen. Fam. Waterman Serooskerke, juni 2007 De vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Elena Wiskerke-Poley zijn voor ons een steun en troost geweest. Allen hiervoor onze dank. Kinderen Klein-en achterkleinkinderen Juni 2007 Dat haar humor en doorzettingsvermogen een voorbeeld mogen zijn voor ons en iedereen. Wij zijn dankbaar voor de vele bezoekjes, telefoontjes en kaar tjes tijdens haar ziekte en na het overlijden en uw aanwezighei. bij de begrafenis van onze lieve mama en oma Maatje Cornelia Wisse-Hannewijk Het is voor ons een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Jaap en Jacqueline Debby, Niek Liesbeth en Sjef Robin Heinkenszand, juni 2007 Met heel veel liefde gedenken wij Aarnout Jan van Kruiningen 16 juni 2006 16 juni 2007 Nout ik mis je elke dag. Ad We zullen je nooit vergeten. Wil bert Wil en Marcus M.P. Fraanje-Kaljouw Voor de warme en liefdevolle steun in welke vorm dan ook gegeven na het plotselinge overlijden van mijn lieve zorgzame man en maatje Johan Verschuure -wil ik iedereen langs deze weg hartelijk dank zeggen. T anny Verschuure-Kole Goes, juni 2007 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 134