Familieberichten h.jobse 32 I Zaterdag 16 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15,00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dinsdag 19 juni 2007 hopen wij met onze ouders, opa en oma J.C. v.d. Durpel en C.M. v.d. Durpel-Hollestelle hun 60-jarig huwelijk te herdenken. Kinderen en kleinkinderen Walstraat 52,4411 RM Rilland-Bath Ik heb tranen gehuild. Ik heb tranen gelachen. Ik ben ernstig geweest. Ik heb onnozel gedaan. Een bewogen leven. Langzaam het licht uitgegaan. Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Marinus van den Berg - Rinus - 23-6-1947 15-6-2007 Annemarie van den Berg - Gijzel Monique (in herinnering) Mireille en jan Julia Merel Berghoekstraat 41 4416 B| Kruiningen De afscheidsbijeenkomst wordt dinsdag 19 juni om 13.30 uur gehouden in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in "Ons Dorpshuis" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Opa We zullen je missen. julia Merel Heden hebben wij afscheid moeten nemen van onze gelief de broer, zwager en oom Rinus van den Berg Adri en Siep Linders - van den Berg Ella Jille - van den Berg (in herinnering) Leen en Ineke Jille - Tazelaar Neven en nichten Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Rinus van den Berg Pa en Ma Gijzel - Rottier Rudi, Sylvia en Ramon Gijzel Een goede vriend is moeilijk te vinden. Nog moeilijker is het om afscheid te nemen. Verdrietig zijn wij omdat Rinus er niet meer is. Bram en Coby Gerritse - Dronkers André en Marion Irene, Amy Annemieke Lieve Rinus, Afscheid nemen dat doet pijn, Zonder jou zal motorrijden nooit meer hetzelfde zijn. Wij hebben bewondering, hoe jij jouw ziekte droeg. Jouw humor, jouw positieve karakter, maar ondanks dat, ging jij veel te vroeg. Wij motorrijders lijken wel stoer, maar ons hart is klein, Jouw lichaam werd ons afgenomen, maar jouw geest zal altijd bij ons zijn. Waar wij ook zullen rijden, al kunnen we jou niet meer zien, In ons hart blijf jij bij ons, onze sportieve, onvergetelijke, dappere RIEN. Wij wensen jou Annemarie, dochter en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Jouw motorvrienden van motorclub Motorini Zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel dus wij nemen afscheid, jij moet nu gaan weet dat je in onze harten altijd blijft bestaan. Intens verdrietig delen wij u mede dat onze voorzitter, vriend en medestander Rinus van den Berg plotseling uit ons midden is weggenomen. Wij wensen Annemarie, Mireille en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Stichting Sürplus-Oekraïne Geert-Jan en Sjaan Stevens Adriënne Noteboom Leo Vermeulen Ronald Koole Ardi Zweedijk Fam. Gerhardt Fam. Markanchuk Fam. Saber Fam. Kosztya en al onze vrijwilligers Mijn vaste stelregel is altijd geweest: ik geef iets pas definitief op, als ik pertinent zeker weet dat er absoluut niets meer aan te doen is: en nu is het dan zover... Na alle fijne jaren die wij samen mochten beleven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorg zame man, onze lieve paps en opa Hubert Alphons Marie Inghels in de leeftijd van 67 jaar. Axel: Maatje lnghels-de Koeijer Bornerbroek: Eric en Jacqueline Inghels-ten Dam Sharon Lisa Len Jord Oostakker (B): Ronny en Monique Inghels-Van Hoecke Kelian Bodie Lotte Maud 11 juni 2007 Van Gistellelaan 44,4571 EK Axel De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 15 juni plaatsgevonden in het crematorium te Terneuzen. F.M. van Eede, C.L.W. van Eede-Hidskes, huisartsen. Afwezig van 18 juni t/m 29 juni. De praktijk wordt waargenomen door dr. I.C. Vrolijk dr. Ch. Vriezekolk en dr. W.J.M. Spekhorst Spreekuur op afspraak. Het telefonisch spreekuur vervalt. De apotheek is normaal geopend sd "De HEERE zegene u uit Zion Psalm 134:3a Intens bedroefd om het afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte rustig en kalm is ingeslapen mijn lieve man en onze lieve en zorgzame vader en opa Jacob Fiere in de leeftijd van 72 jaar. Zierikzee: J.G. Fiere-Beije Nieuwerkerk: Marco Fiere Amelia Fiere-den Braber Janneke Zierikzee: Corien Fiere Zierikzee: René Fiere Zierikzee: Jaco Fiere 15 Juni 2007 Manhuisstraat 6a 4301 BK Zierikzee Dinsdag 19 juni is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal' van de Chr. Geref. kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal aan sluitend, om 13.30 uur, in genoemde kerk gehouden wor den, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. - Geen bloemen De bewoners van het Seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennisgenomen van het plotselinge over lijden van hun medebewoner, de heer Jaap Fiere Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid en een mee levend medemens in onze woongemeenschap. Wij wensen mevrouw Fiere en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 15 juni 2007 We zijn verdrietig dat onze oud-collega en goede vriend [aap Fiere is overleden. We zullen zijn jarenlange vriendschap missen en wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wannes en Coba Schiettekatte Nieuwerkerk, 15 juni 2007 Offer Gode dank, en betaal den Allerhoogste uwe geloften. En roep Mij aan in den dag der benauwdheid: Ik zal er u uithelpen, en gij zult Mij eeren. (Psalm 50 vers 14 en 15) Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en opa Anthonie Lindhout -Ton- *22 februari 1926 tl2juni2007 Uit aller naam: Nel Lindhout-Batenburg Correspondentieadres: Postbus 11025 7502 LA Enschede Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maan dag 18 juni om 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Buytenparklaan 1 (wijk 17) te Zoetermeer, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126