Chauffeurs./. BELISOL Q1 JobTrack.nl BLOEMBIND(ST)ER 2 ervaren timmerlieden 3 Multidisciplinaire Centralisten m/v INTERNATIONAAL TRANSPORT Bruins bruist... en zoekt nieuwe collega's (combinatie Verpleegkunde/ Brandweer) 36 uur p/w - 1e kozijn monteurs - Assistent monteurs met doorgroeimogelijkheden! - Service monteur met ruime ervaring. WIJ ZIJN ER KLAAR VOOR JIJ OOK? Loonbedrijf E.P. de Waal en Zonen "IN DE VERBEELDING" enthousiaste creatieve ervaren Heb jij interesse "IN DE VERBEELDING" IMaardhaut Allround Assistent Medewerker verkoper m/v verkoper m/v logistiek m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 16 juni 2007 I 27 Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De Veiligheidsregio Zeeland en Centrale Post Ambulancevervoer zijn instanties ten behoeve van, onder andere, spoedeisende hulpverlening aan individuele burgers, slachtoffers of patiënten en het coördineren van hulpverleningsdiensten bij grote ongevallen en rampen. Hiertoe is in Middelburg de Gemeenschappelijke Meidcentrale Zeeland (GMZ) voor brandweer, ambulancehulpverlening en politie gevestigd. Jaarlijks worden circa 30.000 meldingen verwerkt op het gebied van ambulancehulpverlening en brandweer. Deze worden afgehandeld door een groep gespecialiseerde medewerkers. Voor het brandweer- en ambulancedeel van de GMZ wordt in meerjaren perspectief gekoerst op de vorming van de functie van een allround centralist, een collega met zodanige competenties dat zowel brandweer als ambulancemeldingen adequaat worden afgehandeld. Daarnaast vervullen centralisten een rol in de rampen- en crisisbestrijding. Door het vertrek van medewerkers zijn wij op zoek naar: Uw uitdaging Om de hulpvragen te kunnen beantwoorden dient de GMZ te allen tijde beschikbaar te zijn en worden de werkzaamheden in roosterdienst verricht. De belangrijkste taken van een centralist zijn onder meer: Aannemen en verwerken van (spoedeisende) hulpvragen op het gebied van ambulancehulpverlening en brandweerzorg; Alarmeren, begeleiden en ondersteunen van hulpverleningseenheden van brandweer en ambulancezorg; Het zonodig ondersteunen en adviseren van de melder door het geven van levensreddende en schadebeperkende instructies; Verzorgen van alarmering en ondersteuning bij grootschalige evenementen en incidenten; Wie zoeken wij We zoeken enthousiaste, gedreven medewerkers die kunnen voldoen aan de volgende eisen: Diploma ziekenverpleging A of A/B, ziekenverpleging B, verpleegkundige kwalificatieniveau 4 (BOL/BBL) met drie jaar relevante werkervaring ot het diploma HBO-V; BIG registratie; Brandweermodules tot en met niveau brandmeester of bereidheid deze te behalen; Bijzonderheden: van kandidaten wordt verwacht dat zij vanuit hun woonplaats binnen 30 minuten op de alarmcentrale aanwezig kunnen zijn. Wij bieden: Het salaris bedraagt op termijn maximaal 2898,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. We hanteren een systeem van aan-, functie- en uitloopschalen. De bedragen zijn exclusief een variabele toeslag voor onregelmatige diensten. De huidige, vastgestelde functiebeschrijving wordt op termijn opnieuw beschreven en gewaardeerd. Er wordt niet uitgesloten dat dit proces tot een hogere inschaling leidt. Deze inschaling is echter pas te bereiken indien men beschikt over de aan die waardering gekoppelde competenties en eisen. De volledige vacaturetekst is terug te vinden op www.vrzeeland.nl De reactietermijn sluit op 28 juni a.s. zoekt Nationaal en internationaal transport Reactie schriftelijk naar: Schrier Internationaal Transport De Poort 14, 4411 PA Rilland Belisol is de marktleider in zeeland in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium en houten kozijnen, garagepoorten en zonwering. Wij zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wegens de enorme groei en vraag naar onze kwaliteitsproducten zijn wij ter uitbreiding van onze montage afdeling per direct op zoek naar: Ben jij - Ervaren en bekwaam, en kun je een prima montage garanderen in zowel nieuwbouw als renovatieprojecten. - Iemand die door bijscholing het montagevak onder de knie wil krijgen. - Werkzaam in de bouw, en wil je je horizon verbreden. - Ben je op de hoogte van hoogwaardige binnenafwerking cq aftimmering, en ken je de eisen van de renovatiemarkt. - Gemotiveerd en flexibel. Wil jij - Werken bij een groeiende organisatie, met veel toekomstperspectief. - Afwisselend werk, kozijnen, dakkapellen, zonwering. - Werken in een prettige werksfeer, met een zeer goed salaris en o.a. een premievrij pensioenfonds. - Telefoon en auto van de zaak. Durf jij - De overstap te maken naar een uitdagende baan, waarin veel zelfstandigheid wordt gevraagd en meedenken op prijs wordt gesteld? Zo ja, stuur dan je sollicitatiebrief met CV binnen 2 weken naar onderstaand adres, t.a.v. Dhr. W. de Pijper. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-211811of bezoek onze website www. Belisolgoes.nl Belisol Goes, Nobelweg 2-24, 4462 GK GOES Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Gratis leerlingenabonnement voor het voortgezet onderwijs Door docenten te bestellen via: www.krantindeklas.nl l r -kik- Krant in de Klas t di bron voor rmrdki-PducAtl? Weststraat 14, 4589 RM, Ossenisse Tel: 0114-681380 GSM 0651332893 Zoekt met onmiddellijke ingang enthousiaste Traktor gronddumper chauffeur. Enige ervaring is een pré. Gaarne: - Minimum leeftijd 20 jaar. - Geen 8 tot 5 mentaliteit. - Woonachtig in omgeving oost Zeeuwsch- Vlaanderen. Wij bieden: - Uiteraard een goed salaris. - 40 uur- werkweek. Eventueel verdeeld over 4 dagen. Graag schriftelijke sollicitaties richtten aan: Karei de Waal Weststraat 14, 4589 RM Ossenisse Sollicitaties graag voor: 1 juli schriftelijk aan ons richten. bloemen-decoraties: is op zoek naar: PARTTIME OF FULLTIME Dan graag je reactie naar: t.a.v. Linda Daniëlse, Wijngaardstraat 9-11, 4331 PM MIDDELBURG, 0118-618651 BOUW EA'AAMNEMBRSa&DRiJF Noordhout Bouw- en Aannemersbedrijf B.V. is een geren ommeerd ambitieus en dynamisch bedrijf en is actief in en rondom Walcheren. Het bedrijf bestaat momenteel uit 11 vaste medewerkers. Noordhout is gespecialiseerd in Aan- en Verbouw, Onderhoud, Restauratie, Renovatie en Machinaal Timmerwerk, waarbij kwaliteit, deskundigheid en servi ce voorop staan. Noordhout biedt op maat gemaakte professionele oplos singen voor een gedeelte of het totale project en streeft voortdurend naar verdere perfectionering van haar dienstverlening. Kortom een onderneming die voortdurend in beweging is, zodat zij haar klanten telkens een passende en verras sende oplossing kan bieden. Uw sollicitatie met c.v. zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Deze kunt u richten aan: Noordhout Bouw- en Aannemersbedrijf B.V., t.a.v. dhr. J. Onderdijk, Postbus 12, 4353 ZG Serooskerke, of neem telefonisch contact op met tel. 0118-593666 www.noordbout.nl E-mail: info@nobrdhout.nl In verband met de toenemende groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar: Die vakbekwaam en gemotiveerd zijn, waar kwaliteit, inzet en vakmanschap vanuit gaat. U moet zowel zelf standig als in teamverband klantgericht kunnen werken en beschikken over een ruim technisch inzicht. Wij bieden u: een uitdagende baan met afwisselend werk in een zeer gemotiveerd en modern bedrijf een goed salaris uitstekende en uitdagende secundaire arbeidsvoor waarden mogelijkheid voor het- volgen van cursussen Je bent enthousiast en ervaren. Je hebt pit, bent klantvriendelijk In het magazijn regel je de in- Je adviseert klanten in de show- en hebt enige affiniteit met ons komende en uitgaande goede room, verwerkt de bestellingen, productaanbod. Je staat klanten ren. Ook de bezorging behoort je bent bekend met automatise- te woord en assisteert andere tot jouw takenpakket. Je werkt ring, werkt secuur en wil werken verkopers.Werken op koopavond accuraat, bent collegiaal, flexibel op koopavond en zaterdag. en zaterdag is geen probleem. en klantvriendelijk. Richt je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen aan dhr. E. Bruins. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. Amundsenweg 2 4462 GPGoes Telefoon (0113) 214049 www.bruinsbruist.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 117