A Ti HAYS Limagrain ENTHOUSIASTE IE MONTEUR functionaris Gezondheidsbevordering QJobTrack.nl Advanta technisch medewerker proefvelddienst m/v BH SfiH (5oms bouwbedrijf ALLROUND TIMMERMAN C. Ooms Bouwbedrijf parttime verkoopmedewerk(st)er /a YERSEKE AUTO BEMIDDELING STEKETEE ABS YERSEKE Bel (0113) 249 450 www.ggdzeeland.nl A' Tetra Pak Benelux Customer market sales representative Kijk ook op PZC Zaterdag 16 juni 2007 I 25 Limagrain Advanta in Rilland (NL) is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder- en gazongrassen, uien en groenbemesters in de Benelux. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Limagrain Advanta, met nevenvestigingen in Lelystad (NL) en Tienen (B), behoort tot het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft ruim 5.000 werknemers en een jaaromzet van circa 1 miljard euro, waarvan ongeveer 450 miljoen euro in landbouwzaaizaden. www.limagrainadvanta.nl De Benelux-hoofdvestiging in Rilland coördineert alle marketing- en verkoopactiviteiten in Nederland en België. Verder geldt het bedrijf als een belangrijk plantenveredelingscentrum voor snijmaïs en uien. Er zijn zo'n 100 mensen werkzaam. Facility Services draagt zorg voor het beheer en onderhoud van gebouwen, kassen, apparatuur en machines ten behoeve van onder meer gewas afdelingen en laboratoria. Verder levert de afdeling algemene technische en landbouwkundige ondersteuning. De afdeling heeft plaats voor een enthousiaste Uw functie In deze functie verricht u preventief onderhoud aan technische installaties, machines, landbouwwerktuigen, traktoren, auto's, etc. en heeft u een belangrijke taak als het gaat om het zelfstandig oplossen en verhelpen van storingen. Daarnaast voert u waar nodig technische verbeteringen uit aan proefveldmachines, op een zodanige wijze dat alles goed en veilig functioneert. Verder verricht u technische werkzaamheden van algemene aard en zal periodiek een beroep op u gedaan worden als chauffeur bij zaai-, maai-, spuit- en oogstwerkzaamheden. Uw profiel U heeft een LBO/MBO-opleiding op het gebied van landbouwtechniek en bent in het bezit van de vereiste papieren om met landbouwmachines te mogen rijden. U bent bekend met werkzaamheden in de land- of tuinbouw en combineert uw technische aanleg met een sterke affiniteit voor planten en plantmateriaal. Het is belangrijk dat u zowel zelfstandig als in teamverband goed kunt functioneren en dat u technische en landbouwkundige werkzaam heden nauwkeurig uitvoert. Verder bezit u een groot verantwoordelijksgevoel. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Limagrain Advanta Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113-55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limagrainadvanta.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer G.J. Dek, hoofd Facility Services, tel. 0113 - 55 71 00. Walcheren kinderopvang Kinderopvang Walcheren biedt kinderopvang aan ruim 2500 kinderen tussen de 0-13 jaar, verspreid over Walcheren. K0W geeft kinderen de ruimte met elkaar te spelen, te leren en te genieten in een veilige omgeving. De samenwerking met ou ders verhoogt onze kwaliteit. Onze 285 medewerkers dragen graag bij aan ons motto: K0W zet uw kind voorop! De kinderopvang is volop in beweging. Kinderopvang Walcheren is dan ook een organisatie in ontwikkeling. Zo hebben we vorig jaar het HKZ certificaat behaald en is kwaliteit een belangrijk speerpunt. Vanwege het vertrek van één van onze medewerkers zijn we op zoek naar een: BELEIDSMEDEWERKER (voor gemiddeld 24 uur per week) De werkzaamheden zijn: - Beleid ontwikkelen op diverse beleidsterreinen - Adviseren aan directie en management - Beleidsvoor nemens vertalen naar concrete activiteiten, implementeren in de organisatie en evalueren - Knelpunten signaleren en voorstellen doen ter verbetering en/of aanpassing - Projecten leiden binnen de organisatie - Scholing en informatie ontwikkelen ten behoeve van deskundigheidsbevordering - Voorlichting, informatie en advies geven intern/extern. Wij vragen: - HBO/Academisch werk- en denkniveau - Pedagogische kennis - Het kunnen onderkennen van trends en ontwikkelin gen binnen de kinderopvangbranche - Kennis van en inzicht in maatschappelijke en politieke ontwikkelingen - Analytisch vermogen voor het vertalen van ontwikkelingen in concrete beleidsvoorstellen - Affiniteit met de Zorg- en Welzijnbranche - Het kunnen sti muleren, motiveren en overtuigen van anderen bij het implementeren van beleidsontwikkelingen binnen de onderneming - Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Wij bieden: - Salaris volgens CAO Kinderopvang, maximaal 3.056,- (full-time) - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je op 19 juni 2007 bellen tussen 14.00-17.00 uur met de heer drs H.M'.M. van Alphen MSM, directeur, tel. 0118-614532. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdagmorgen 29 juni 2007. je schriftelijke sollicitatie graag voor 25 juni 2007 richten aan Kinderopvang Walcheren, afdeling Personeelszaken, postbus 7035, 4330 GA Middelburg of per e-mail aan pz@skow.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 0118 - 614 532 C. Ooms bouwbedrijf is een jong bedrijf waar vakmanschap, sfeer en klantvriendelijkheid het belangrijkste zijn. Voor ons team, dat nu nog bestaat uit 4 man, zoeken wij een die - houdt van afwisseling van nieuwbouw, verbouw en renovatie - kwaliteit levert, dus nauwkeurig kan werken - zelfstandig kan werken Mail je c.v. naar ooms@zeelandnet.nl, of schrijf naar T.a.v. C.C. Ooms, De Jongestraat 14, 4453 BP 's Heerenhoek Nieuwbouw Verbouw Onderhoud M Voor onze ousiaste: m is een landelijke keten van erotische winkels, winkel in Sluis zijn wij op zoek naar een enthousiaste: voor minimaal 30 uur per week Heb jij een commerciële instelling, ben je klantgericht, heb je een representatief voorkomen en ben je bereid om in wisselende diensten te werken? Dan bieden wij je een uitdagende baan in een hecht team. Voor meer informatie kun je ook terecht in onze winkel aan de Kapellestraat 27 te Sluis. Interesse? Stuur dan je reactie met CV en pasfoto naar: London Sluis 3 B.V. Personeelszaken Bosscheweg 80 5735 GW Aarle-Rixtel Liefst met APK bevoegdheid. Vind je het een uitdaging om aan alle merken en vooral aan BMW's te sleutelen en zelfstan dig te werken, schrijf dan een brief met cv naar: Molendijkseweg 4b - 4401 NM YERSEKE Of bel met 0113-572028. max. 3.639,- (schaal 10) Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland Engineering Technology Tetra Pak is een internationaal opererende leverancier van geïntegreerde bereiding, verpakking en distributie systemen voor levensmiddelen. In Moerdijk bevindt zich de productie-, verkoop- en service-organisatie met 300 medewerkers. Samen met tien collega's vormt u het aanspreekpunt voor lokale klanten en buitenlandse markten. U coördineert het hele proces vanaf ontvangst van de order tot en met de facturatie en eventuele after sales service. U begeleidt het decorontwikkelingsproces en zorgt voor een accurate forecast en opvolging hiervan en werkt nauw samen met diverse afdelingen en buitenlandse productiebedrijven. U hebt een HBO opleiding en ervaring in een commercieel/ administratieve of logistieke/coördinerende rol. U bent initiatiefrijk, zelfstandig en betrokken bij het werk, de klanten en de collega's en u vervult een belangrijke rol voor zowel de externe klanten als de interne organisatie. U bent een team- player, zeer klantgericht, een snelle probleemoplosser en u beheerst de Engelse taal. Ervaring met Excel, SAP en de Franse taal is zeker een pré. Uw brief en cv mailt u naar gerd.bakx@hays.com of bel voor meer informatie Hays als referentie 21270. Specialist Recruitment hays.nl 076-542 05 18. Gebruik

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 115