lüiizonol Commercieel Adviseur QJobTrack.nl W. BAKKER B.V. Technisch tekenaar m/v BSQS The heart of your building (Junior) Hypotheekadviseur (m/v) ERP Kwaliteitsmanager (m/v) ÏHRP|p§ggL (fulltime) Commercieel Technisch Adviseur m/v 20 j Zaterdag 16 juni 2007 PZC Kijk ook op Timmerman Hypotheken is een zelfstandig assurantiekantoor met de nadruk op persoonlijk en onafhankelijk hypotheekadvies. Wij zoeken per direct een: Functie: Als hypotheekadviseur adviseer je op het gebied van hypotheken en verzekeringen. Je analyseert de gehele financiële situatie van je relatie en stelt een advies op maat op. Service en deskundigheid staan hierbij voorop. Wij vragen: Je bent erkend hypotheekadviseur of in opleiding hiervoor. Je bent een vakman die hypotheken als specialiteit heeft gekozen. Je bent commercieel slagvaardig, kan goed zelfstandig werken, hebt geen negen tot vijf mentaliteit, flexibel en je ziet de functie als een uitdaging en kans. Wij bieden: Een vast marktconform basissalaris afhankelijk van competenties, een aantrekkelijke provisieregeling afgestemd op het persoonlijk resultaat, 8% vakantietoeslag, uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder reis-, studie- en onkostenregeling. Je kunt je sollicitatiebrief sturen naar Timmerman Hypotheken, t.a.v. Niels Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2A, 4462 CG Goes. Ben jij momenteel werkzaam in een soortgelijke functie bel ons dan direct op 0113 - 23 33 23 voor het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek. E-mailen kan ook naar niels@timmermanhypotheken.nl. KRAKER TRAILERS ontwikkelt en produceert trailers voorzien van een hydraulisch laad- en lossysteem. Elektronica, pneumatiek en hydraulische systemen worden in alle, overwegend van aluminium vervaardigde voertuigen, toe gepast. Het afzetgebied voor deze veelzijdige trailers is geheel Europa. Een recente ontwikkeling is het volautomatisch configureren van een trailer met klantspecifieke afmetingen en opties. De output is een uniek een éénduidig informatiepakket, gereed voor inkoop en productie. Wegens de groei die Kraker Trailers doormaakt zijn we op korte termijn dringend op zoek naar invulling voor de volgende vacature: De functie De ERP Kwaliteitsmanager zorgt ervoor dat de kwaliteit van zowel het product als het voortbrengingsproces wordt geborgd en wordt vastgelegd en initieert acties voor een continu verbetering van deze kwaliteit. De ERP Kwaliteitsmanager heeft, na een inwerkperiode, een helikopterview van alle bedrijfsprocessen en is in staat deze onder te brengen in een logistiek pakket. Verder zal hij acties initiëren om een toekomstige pro ductie volgens het LEAN principe mogelijk te maken. De functie-eisen Een HBO vooropleiding of door ervaring een vergelijkbaar niveau verkregen Een aantal jaren relevante ervaring in een vergelijkbare functie Persoonkenmerken: analytisch sterk, energiek, pro-actief, overtuigend, communicatief vaardig in woord en geschrift, tactvol, teamspeler, verbeter- en oplossingsgericht Kennis van productie en logistiek is een vereiste, kennis van wegvoertuigen is een pré. Affiniteit met techniek Een uitgebreidere omschrijving van de activiteiten van deze functie kan worden geraadpleegd op de website van Kraker Trailers: www.krakertrailers.eu Kraker Trailers biedt u een zeer afwisselende functie in een groeiend en dynamisch bedrijf waarin u alle mogelijkheden krijgt om u verder te ontplooien, initiatieven te ontwikkelen en waar u verantwoordelijkheden naar u toe kunt trekken. Interesse Is uw interesse gewekt voor deze vacature, heeft u vragen of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Jan de Kraker. Kraker Trailers tel: 0115-561740 Vaartwijk 7 fax:0115- 564661 4571 SV AXEL E-mail: j.dekraker@krakertrailers.nl Machinefabriek W. Bakker BV is een metaalverwer kend bedrijf, gespeciali seerd in r. v.s. installaties en machinebouw voor de schelpdiervisserij. Sinds 1924 ontwikkelen wij unieke installaties die technische kennis combi neren met ervaring in het kweken en verwerken van schelpdieren. In de loop der jaren zijn wij uitgegroeid tot markt leider op het gebied van verwerkingsinstallaties op visserschepen. Wij maken voornamelijk spoelsystemen en ver- werkingslijnen voor schelpdierverwerkende bedrijven, zowel nationaal als internationaal. Wij verzorgen het gehele traject: van innovatief ontwerp tot doordachte constructie, van bedrijfs klare installatie tot uitein delijke ingebruikname. Ook het optimaliseren van bestaande installaties behoort tot onze werk zaamheden. MACHINEFABRIEK EN REPARATIEBEDRIJF Op korte termijn hebben wij plaats voor een: De persoon die wij zoeken voldoet aan de volgende eisen: MTS HTS-niveau (werktuigbouwkunde) Ervaring met AutoCad, Inventor, Word en Excel Goede beheersing van de Engelse taal Affiniteit met onze branche is een pre Ook schoolverlaters worden uitgenodigd te solliciteren De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: ontwerpen tekenen van constructies bestellen van benodigde materialen overleg met klanten en leveranciers Wij bieden: goede salariëring en secundaire arbeids voorwaarden een informele, collegiale werkomgeving Schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt voor 30 juni 2007 zenden aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A.J. Houtekamer, Postbus 4, 4400 AA Yerseke Acquisitie rt.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld met aantoonbare technische affiniteit Als commercieel adviseur beheert u klantrelaties en verkoopt u KONE producten en servicediensten aan klanten, binnen Regio Zeeland. Als commercieel adviseur van de afdeling New Equipment Business (Nieuwbouw) zijn uw belangrijkste werkzaamheden: signaleren van verkoopmogelijkheden van Kone producten en servicediensten; onderhouden van een relatienetwerk met klanten. U onder houdt ook contacten met "beslissers" in de ontwerpsfeer, zoals adviseurs, in de ontwikkelsfeer, zoals projectontwikke laars of woningbouwverenigingen en benut deze contacten ter realisatie van de verkoop en voor het verkrijgen van leads voor deursystemen en gevelonderhoudsinstallaties; bezoeken van (potentiële) klanten en het adviseren inzake KONE producten en servicediensten en de te treffen voor zieningen; opnemen van klantenwensen in passende aanbiedingen (technisch en commercieel), rekening houdend met de van toepassing zijnde veiligheids- en bouwvoorschriften; zorgdragen voor het tijdig uitbrengen en bespreken van offertes met de klant; intern afstemmen van de verkoopactiviteiten, het bewaken van de voortgang van het verkoopproces; onderhandelen over prijzen en leveringstermijnen, alsmede het na eventueel intern overleg afsluiten van contracten en het maken van bindende afspraken over betalingstermijnen; deelnemen aan intern en extern overleg inzake inhoud, voortgang, verkooptargets, klantenwensen, aanbiedingen en uitvoering en procesverbetering; regulier rapporteren over orderontvangst, orderplanning en bijbehorende administratie en correspondentie. Profiel: U heeft een opleiding op MBO+ of HBO niveau en heeft aanvullende trainingen op commercieel vlak gevolgd. Hiernaast heeft u een uitgesproken commerciële instelling gecombineerd met uitstekende communicatieve vaardigheden, technische affiniteit en een klantgerichte instelling. U heeft ervaring met het opbouwen van een netwerk. Ervaring met de verkoop van producten in de wereld van de bouw of technische producten is een pré maar geen must. Wat wij bieden: Wij bieden u een afwisselende functie in een professionele organisatie met een informele werksfeer. Van KONE kunt u een marktconform salaris en een uitstekend bijbehorend (secundair) arbeidsvoorwaardenpakket verwachten. Interesse? Wij ontvangen graag uw sollicitatie met een uitgebreide CV. U kunt uw sollicitatie bij voorkeur per email versturen naar jule.miessen@kone.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mensen met een missie Van Wijhe Verf B-V. ontwikkelt, produceert en levert decoratieve Bouwverven voor dé professionele en de doe-het-zelfmarkt en is met het merk Wijzonol de derde aanbieder op de Nederlandse bouwverven- markt. De Europese markt wordt bewerkt met het merk Ralston. Van Wijhe Verf ontwikkelt verder wereldwijd tailormade kleurenmengsy sternen voor industriële toepassingen. Het bedrijf is gevestigd in Zwolle en telt ca. 170 medewerkers. bouwvrven Ben jij bedrijfsleider - projectleider - uitvoerder en wil je een stap in je carrière maken? Wijzonol Bouwverven wil jou graag opleiden tot: voor de regio Rotterdam en de regio Noord-Brabant - 40 uur p/w Wat ga je doen in deze functie? het onderhouden van relaties met schilders en opdrachtgevers, in nauwe samenwerking met de grossier; het verzorgen van verftechnische adviezen en ondersteuning op de bouwplaats. Jouw profiel Je hebt een schildersopleiding le ^sbt doorzettingsvermogen en schilderservaring; en werkt zelfstandig; Je maakt gemakkelijk contact met klanten -Ie bent creatief in het vinden en opdrachtgevers; van oplossingen. Wat biedt Wijzonol Bouwverven? Een uitdagende en zelfstandige functie; Volop mogelijkheden tot opleiding en ontwikkeling; Uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een lease-auto, computer en representatieve onkostenvergoeding. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Henk Klein, Regio Manager (06 533 837 50). Solliciteren kan schriftelijk of per mail: stuur je sollicitatiebrief met cv vóór 2 juli a.s. naar Wijzonol Bouwverven B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v.: Renske Kieftenbelt, Postbus 205,8000 AE Zwolle. Email: personeelszaken@vanwijheverf.com. Check ook onze website: www.vanwijheverf.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110