Carels Goes groeit en zoekt diverse collega's die mee willen groeien EIM... JIJ? CARELS Operators JobTrack.nl CSM Junior Inspecteur Handhaving v/m Een unieke kans voor enthousiaste mensen die willen investeren in hun toekomst Carels Goes B.V. (www.carelsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en'vermarkten van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers,in de Europese voedings middelenbranche. Binnen de afdeling productie kennen we diverse taken variërend van het uitpakken en uitlezen van fruit, het bedienen en afvullen van de kookketels tot en met het besturen van onze volledig geautomatiseerde aseptische fabriek. Deze nieuwe collega's worden, afhankelijk van kennis en ervaring, ingezet op diverse plaatsen in de productie. Iedere medewerker wordt uitgedaagd te investeren in zijn eigen ontwikkeling en toekomst. Met ruim 170 medewerkers vormt Carels Goes een zelfstandige en dynamische businessunit. Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruch tenvullingen, geleien en jams. De marktfocus is gericht op het bak- köffisegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Carels Goes is een dochteronderneming van CSM nv, een mondiale speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingre dients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst (www.csm.nl). Wat verwachten wij van onze operators: Mbo werk- en denkniveau: betrokkenheid en enthousiasme; actief meedenken en flink aanpakken; een klantgerichte instelling en aandacht voor kwaliteit; Opleiding: Onze operators dienen in bezit te zijn van het VAPRO A of VAPRO B diploma. Ook als je dit diploma (nog) niet hebt kan je solliciteren. Via onze interne opleiding krijg je alle mogelijkheden en ondersteuning om dit diploma te behalen. Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte organisatie en een prettige en collegiale werkomgeving met uitste kende primaire en'secundaire arbeidsvoorwaarden. Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een con structieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen. Dit in een om geving waar klanten, medewerkers en producten centraal staan. Meer informatie over deze vacatures kun je krijgen bij Esmeralda van Boven (HR Assistant), tel. 0113-236411 Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV kun je sturen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven, HR Assistant Postbus 814460 AB Goes. esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl 12 Zaterdag 16 juni 2007 PZC Kijk ook op christelijke scholengemeenschap Walcheren I w o o vrnbo havo atheneum gymnasium met vestigingen in middelburg en vlissingen De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren nodigt u (m/v) uit te solliciteren naar een van de volgende docentenfuncties: De CSW is een christelijke school. Een school met een visie op goed en kwaad, op waarden en normen. Een schoof die leerlingen perspectief en hoop wil bieden in een wereld waarin de bedreigingen vaak groter lijken dan de kansen. De CSW is een school die alle typen van voortgezet onderwijs aanbiedt. Er is een ruime keuze aan mogelijkheden voor het kiezen van vakken en activiteiten, passend bij de leerling. De school wil zich ontwikkelen in de richting van natuurlijk leren. De CSW is een plezierige en veilige school. De leerling krijgt de ruimte om eigen verantwoordelijkheid te ontwikkelen in een sfeer van aandacht en respect voor elkaar. Sector HAVO/VWO Godsdienst Nederlands Engels Geschiedenis/ maatschappijleer Wiskunde ca. 20 lesuren ca. 10 lesuren ca. 15 lesuren (gedeeltelijk vervanging) ca. 20 lesuren ca. 20 lesuren (gedeeltelijk vervanging) Natuurkunde/ ca.6 lesuren scheikunde Onderwijsassistent De belangstelling gaat uit naar iemand met een PABO- opleiding. Het betreft een tijdelijk dienstverband voor 0,8 - 1,0 fte in een S-6 functie met opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. B.C.B.M. Hamans, directeur HAVO/VWO; overdag bereikbaar via t 0118 6521 10. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl Sollicitaties dienen uiterlijk maandag 25 juni 2007 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 5414330 AM MIDDELBURG. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? vacaturenummer: 2.11.07 Ben jij recent afgestudeerd aan een mbo-opleiding op het gebied van natuur en landschap, dan zoeken wij jou! Wij bieden jou de mogelijkheid om werkervaring op te doen in deze uitdagende functie, waarin je een bijdrage levert aan het behoud van de Zeeuwse omgeving. In deze functie voer je in samen werking met andere inspecteurs inspecties uit zowel op het land als op het water, je rapporteert, levert inbreng voor bestuursrechtelijk en/of strafrechtelijk optreden en je verricht opsporingswerk zaamheden waarvan je processen-verbaal opmaakt. Je beschikt over recent afgeronde mbo-opleiding op het gebied van natuur en landschap (bijvoor beeld bos- en natuurbeheer) en over rijbewijs B. Je hebt affiniteit met toezicht vanaf het water en je bent bereid opleidingen in die richting te volgen (o.a. Klein Vaarbewijs 2). Je bent bereid tot het volgen van opleidingen voor BOA (Buitengewoon Opsporings Ambtenaar) en het uitoefenen van bijbehorende strafrechtelijke taken. Salaris: maximaal 2.250,72 bruto per maand bij een voltijddienstverband Inlichtingen: Ad de Lange, hoofd afdeling Handhaving Natuur en Milieu, tel. (0118) 63 19 54. Stuur vóór 28 juni a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 5 juli a.s. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeeland.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Provincie Zeeland LAND E N MENSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102