Leerkracht m/v w@n@n O JobTrack.nl de Meie Waterschap Medewerker helpdesk m/v (1,0 fte) Speciaal basisonderwijs Eén van deze twee nieuwe commissarissen zal worden benoemd op voordracht van de Bewonersraad van Clavis. Kijk ook op PZC Zaterdag 16 juni 2007 I 11 Zeeuws - Vlaanderen vacaturenummer 200741 04 Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderver deeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt circa 170 medewerkjstjers. Binnen de stafafdeling PIOC op de afdeling informatievoorziening en automatisering zijn wij op zoek naar een De Functie: Eerste aanspreekpunt voor de applicatiebeheerder en gebruikers bij problemen met het gebruik van (netwerk)applicaties en (rand)apparatuur Mede verhelpen van storingen in hard- en software. Signaleren van structurele klachten van gebruikers en hierover rapporteren Mede beheren van de registratie van apparatuur, programmatuur en storingsafhandeling Functie-eisen: Een relevante vooropleiding op mbo-niveau Vaktechnische kennis van hardware, randapparatuur, pc- en netwerksystemen en soft warepakketten Kennis van Topdesk strekt tot aanbeveling Klant- en servicegerichte werkinstelling Vaardigheid in het begeleiden van gebruikers en applicatiebeheerders in het gebruik van apparatuur en programmatuur Arbeidsvoorwaarden: De functie is voorlopig, in afwachting van een definitieve waardering, ingeschaald in schaal 6, maximaal 2.292,- bruto per maand. De Sectorale Arbeidsvoorwaardenrege lingen Waterschapspersoneel zijn van toepassing. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de coördinator l&A, de heer Cor Moelker, telefoon (01 15) 641282. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in de brief en in de linkerbovenhoek van de envelop, tot uiter lijk 30 juni 2007 te richten aan het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, ter attentie van de afdeling P&O, postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Terneuzen, 16 juni 2007 Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon (01 15) 641000, fax (01 15) 641200. E-mail: info@wszv.nl; www.wszv.nl Sbo de Meie is een speciale school voor basisonderwijs. Speciaal omdat de school is bedoeld voor leerlingen die leer- en/of gedrags problemen hebben in het gewone basisonderwijs. Het team van de Meie zorgt er met veel enthousiasme voor dat deze leerlingen weer aansluiting kunnen vinden bij hun leeftijds genoten in het reguliere (voorgezet) onderwijs. Sbo de Meie is onderdeel van Stichting Obase. Binnen Obase is het openbaar basisonderwijs op Schouwen-Duiveland krachtig verenigd. Obase legt de basis voor kwaliteit in het onderwijs. U zoekt een nieuwe uitdaging, wij zoeken een nieuwe die met ingang van het nieuwe schooljaar drie dagen per week op inspirerende wijze gaat lesgeven aan de leerlingen van de school voor speciaal basisonderwijs de Meie in Zierikzee. Profiel: Wij zoeken iemand die met veel enthousiasme wil werken binnen een hecht team. affiniteit heeft met het speciaal onderwijs. bereid is om samen met het team de masteropleiding (seminarium voor orthopedagogiek) te volgen. Wij bieden: een zeer collegiale en prettige werksfeer. nieuwsgierige kinderen met individuele hulpvragen die in het onderwijs zoveel mogelijk willen bereiken. goede begeleiding van het team en vanuit het management. salariëring vindt plaats volgens de LB-schaal, waarbij de regel wordt bepaald door uw arbeidsverleden. Inlichtingen Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directeur van sbo de Meie, de heer 3. Mannessen: 0111 412762. Interesse Indien u interesse heeft verzoeken wij u dit voor 25 juni 2007 kenbaar te maken. Uw reactie kunt u met een korte motivatie sturen naar de Stichting Obase, t.a.v. dhr. M.F. Goettsch, Postbus 91, 4300 AB Zierikzee, of mailen naar m. g oettsch@ obase.nl. Clavis is een corporatie die in de gemeente Terneuzen op onderscheidende wijze werkt aan haar ambities op het gebied van wonen met als motto: 'Sleutel tot prettig wonen'. Een enthousiaste groep van 40 medewerkers werkt in een informele omgeving op een zakelijke wijze aan optimale resultaten voor de bewoners van haar ca. 2500 woningen. ClavisTs een stichting met een directeur-bestuurder en een Raad van Commissarissen. Het managementteam bestaat uit drie managers gericht op wonen, vastgoed en finance control. De Raad van Commissarissen bestaat uit vijf leden. De samenstelling van de Raad van Commissarissen is gebaseerd op een profielschets waarin de specifieke kenmerken van de Raad als geheel en de afzonderlijke leden beschreven is. Door het vertrek dit jaar van twee commissarissen die de maximale statutaire zittingstijd bereikt hebben zoekt Clavis De leden van de Raad van Commissarissen dienen te beschikken over: Het hebben van een helikopterview, kritisch analytische instelling en het kunnen onderscheiden van hoofd- en bijzaken (academisch werk- en denkniveau). Het kunnen functioneren als een klankbord voor het bestuur voor diverse (deel)terreinen van beleid. Het hebben van kennis en ervaring in bestuurlijke besluitvormingsprocessen en strategische afwegingsprocessen. Het hebben van een aantoonbare interesse voor de samenleving en de volkshuisvesting, in het bijzonder voor het woon- en werkklimaat in het werkgebied van Clavis (en meer algemeen Zeeuws-Vlaanderen), vanuit een maatschappelijke binding met Terneuzen. Beschikken over eigenschappen als discussievaardigheid, vergadervaardigheid, besluitvaardigheid en communicatievaardigheid en kunnen werken in teamverband. De leden van de Raad van Commissarissen ontvangen een passende honorering. Leden van de Raad van Commissarissen zullen vooral generalist zijn, maar bij voorkeur een achtergrond hebben in een van de volgende deskundigheidsgebieden: Volkshuisvestelijk/ruimtelijke ordening Financieel-economisch Vastgoedontwikkeling Marketing communicatie Organisatie personeelsbeleid Welzijn en Zorg Juridisch Procedure Om de balans tussen de beide commissarissen onderling te bewaken worden de beide procedures samen uitgevoerd, en begeleid door een extern adviseur van het adviesbureau Consort. Voor nadere informatie over de rol en functie van de Raad van Commissarissen bij Clavis kunt u contact opnemen met de heer D.H. van Ginkel, adviseur van de Raad van Commissarissen en de Bewonersraad. Telefoonnummer 06-51272950. Reageren Heeft u belangstelling voor deze functie? Dan zien wij uw reactie voorzien van uw c.v. graag uiterlijk graag uiterlijk 9 juli a.s. tegemoet. U kunt deze richten aan Clavis, t.a.v. D.H. van Ginkel, Postbus 150, 4530 AD Terneuzen of e-mailen naar ginkel@consortgroep.nl Mocht u zelf geen interesse hebben maar Clavis willen wijzen op geschikte kandidaten dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 101