VUil je werk dat ertoe doet? WAT KOMT ER BIJ JOU UIT? At Q JobTrack.nl Rijk Roem van Yerseke Voorman Technische Dienst Medior medewerker arbeid (machinaal houtbewerking) Ministerie van Justitie, Penitentiaire Inrichtingen Zuid-West (DJ!), locatie Torentijd, Middelburg ww/w. werken bijhetrijk.nl Werken bij Als je verder denkt groenestroomjagraag.nl Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? F- 10 j Zaterdag 16 juni 2007 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. En dat gebeurt echt niet alleen in Den Haag. Het Rijk is namelijk de verzamelnaam voor alle orga nisaties die zich bezighouden met het bedenken, handhaven en uitvoeren van het regeringsbeleid. Deze organisaties zijn verspreid over het hele land. Dus ook bij jou in de buurt. Daar kun je werken in diverse functies. Zoals bewaarder, secretaresse, technisch onderhoudsmedewerker of admi nistratief medewerker. En nog veel meer. Dus, denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel of er hiernaast iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en nog meer banen met verantwoordelijkheid. Opleiding: mbo, vaktechnische kennis van houtbewerking. Enige kennis van vreemde talen. Salarisindicatie: brutomaandsalaris maximaal 2.270,- bij een 36-urige werkweek. Wij voeren vrijheidsstraffen en vrijheidsbenemende maatregelen uit, maar zorgen ook voor de mensen die dit ondergaan. Jij stimuleert en motiveert gede tineerden tot het uitvoeren van productiewerk zaamheden. Je plant en coördineert het werk in de werkplaats. Je instrueert en begeleidt de gedeti neerden bij de uitvoering daarvan. Je zorgt voor de orde, rust en veiligheid op de werkvloer. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DJI07149-PZ Roem van Yerseke behoort tot de wereldtop op het gebied van schelpdierverwerking en wil deze posi tie in de toekomst verder versterken. Naast mosselen en oesters is Roem van Yerseke met ingang van januari 2007 gestart met de verwerking van garnalen. Momenteel zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van voorman TD (m/v - fulltime) met leidinggevende capaciteiten Functie-inhoud: o het uitvoeren van technisch organisatorische werkzaamheden o doorvoeren van technologische en procestechnische wijzigingen o werkvoorbereiding/planning alsmede coördinatie van de inkoop o voorbereiden en coördineren van vervanging- en uitbreidingsinvesteringen o verantwoordelijk voor de technische ondersteuning bij introductie van nieuwe producten o aansturen/begeleiden van de medewerkers Technische Dienst (6 medewerkers) o onderhouden van de contacten met de diverse (productie)afdelingen o onderhouden van externe contacten op het gebied van techniek en milieutechnische zaken o verzorgen van administratieve en personele werkzaamheden inherent aan de functie o overige voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: o diploma HTS (bij voorkeur richting werktuigkunde, procestechniek of elektrotechniek) of MTS mét relevante werkervaring o aantoonbare ervaring met procesautomatisering (ERP) o praktische ervaring met technische tekenprogramma's (CAD) o praktische instelling en een sterk probleemoplossend vermogen o innovatieve persoonlijkheid, flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden o ervaring in de voedselindustrie is een pré Wij bieden: o een uitdagende en afwisselende baan met veel ruimte voor eigen inbreng o een verantwoordelijke functie in een dynamische organisatie o salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met zwaarte van de functie Roem van Yerseke B.V. is een bedrijf vol ambitie en heeft een open en directe werksfeer. De mentaliteit is er één van flexibiliteit, no-nonsense en de handen uit de mouwen. Interesse Bent u geïnteresseerd Stuur dan binnen 7 dagen uw sollicitatiebrief en c.v. naar Roem van Yerseke B.V., t.a.v. de heer P. Schauwaert, Postbus 25, 4400 AA Yerseke. Mailen kan ook: D.schauwaert@roemvanverseke.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op'prifs gesteld. Gratis advertentie groenestroomjagraag.nl is een initiatief van WISE, World Information Service on Energy, ondersteund door het VSBfonds. HOTEL CONGRESCENTRUM Wij zoeken: Medewerker zakelijke markt/receptie m/v (38 uur); Je reserveert en organiseert vergaderingen, feesten en andere bijeenkomsten. Tevens verwerk je reserveringen voor onze particuliere gasten en zorg je ervoor dat ze een optimaal verblijf hebben. Medewerker nachtreceptie m/v (8 uur); Je bent 2 nachten per week van 4.00 tot 8.00 uur aanspreekpunt voor onze gasten en je verricht administratieve werkzaamheden. Wij vragen: Een teamplayer met een gastgerichte instelling, die niet alleen representatief en extravert is, maar ook stressbestendig en flexibel. Je hebt kennis van de Duitse en eventueel Franse taal en een opleiding in de toeristische sector of minimaal een MBO opleiding afgerond. Wii bieden: Een vaste baan met een salaris volgens horeca-CAO, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, en natuurlijk een prettige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf. Heb je interesse? Stuur je brief met cv binnen 8 dagen naar Hotel de Zeeuwse Stromen t.a.v. Marjon Jonker, Postbus 70 4325 ZH Renesse of naar receptie@zeeuwsestromen.nl De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 29 juni a.s.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100