f, m m Familieberichten 7: §1 Van der Hooft mm, 'm Uitvaartzorg 38 Vrijdag 15 juni 2007 PZC be En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Vol verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorg zame moeder en oma Maria de Potter-Dekker weduwe van Pieter de Potter *21 maart 1926 t 14 juni 2007 Middelburg Maria Vermaat-de Potter Marie-Jeanne en Jeroen AmersfoortWillem de Potter Karin de Potter-Thijsen Joanne en Willem Marije Pieter-Jan Antonie Gabriëlle Jan-Willem Nieuwerkerckeplein 1 7 4335 ES Middelburg Correspondentieadres: M.WJ. Vermaat-de Potter Michaëlsdreef 10 4335. BH Middelburg D.V. zaterdag 1 6 juni is er gelegenheid tot condoleren van 16.30 tot 1 7.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinek- straat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 1 8 juni om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Koudekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend: Rinus Tilroe Rinus je gezelschap en vrolijkheid zal in onze herinnering blijven voortbestaan. Directie en personeel van: Café Pubbles en Café Lam bik Rinus, mijn grote vriend. Ik zal je missen. Sandra li», ï-sp bV Rectificatie Toch nog vrij plotseling is overleden onze geliefde zwager en oom Cees Paauwe weduwnaar van Suzanna Davidse in de leeftijd van 87 jaar. C. Davidse J. Davidse-Nieuwenhuize C. Lampert-Davidse M. Davidse-Pouwer H.v.d.Doel J. v.d. Doel-Broekhuizen C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg L. Davidse J. Davidse-Janse Neven en nichten 12 juni 2007 Waarom zal ik me druk maken om de grote dingen, terwijl er zoveel mooie kleine dingen zijn Op de zonnige voormiddag van woensdag 13 juni 2007 is rustig ingeslapen onze lieve ruimhartige moeder en oma Paulina Louisa Pouwelse-Neve Geboren op 15 december 1917 Sinds 4 augustus 1992 weduwe van Jan Pouwelse Wim en Lies, Saskia, Bert en Judith, Maartje en Patriek, Bart Hans en Irene, Stefan, Jerwin, Arly Riet en Ab, Tom, Sara Charlie en Addie, Marlijn, Marinka en Merijn Rene en Diny, Carlijn en Hilko, Sander, Anouk Plonie en Edwin, Vivian Rob Arthur en Heieen, Stijn, Veerle en Sander, Jesse Paula ligt thuis in het verzorgingstehuis St.Willibrord, Bachtensteene 1, kamer 017, Middelburg. Hier kunt u af scheid van haar nemen op vrijdag 15 juni van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 16 juni van 15.00 tot 16.00 uur. De uitvaartmis is op maandag 18 juni om 13.30 uur in de H.H.Petrus en Pauluskerkin Middelburg. De afscheidsdienst in de aula en de begrafenis vinden plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: J. Postkwartier 4, 4333 EE Middelburg Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus Mevr. J. Meeuwsen-Tramper Bruinisse: M. Meeuwsen (in herinnering) C.J. Meeuwsen-Haeck Goes: M. Labruijere-Meeuwsen C. Labruijere (in herinnering) Goes: H. Meeuwsen (in herinnering) J.J. Meeuwsen-Geense Yerseke: J. Waverijn-Meeuwsen (in herinnering) J.C. Waverijn Krabbendijke, 12 juni 2007 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster mevrouw J. Meeuwsen-Tramper MMeeuwsen in herinnering C.J. Meeuwsen-Haeck C. Labruijere in herinnering M. Labruijere-Meeuwsen J. Waverijn-Meeuwsen in herinnering |.C. Waverijn H. Meeuwsen in herinnering J.J. Meeuwsen-Geense Yerseke, 13 juni 2007 - Zwaar werden de dagen en lang de nacht, hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar vol bewon dering voor- de wijze waarop zij haar steeds achteruitgaan de gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze tante Neeltje de Looff-van den Berge sedert 15 december 1974 weduwe van Cornelis de Looff in de hoge leeftijd van 97 jaar. Uit aller naam: Koos en Jannie van den Berge Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cleijenborch" voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 14 juni 2007 Zorgcentrum "Cleijenborch" Correspondentieadres Beatrixstraat 28.4491 GE Wissenkerke De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehou den worden dinsdag 19 juni om 13.00 uur in de aula van het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshébben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in zaal "Onder de Toren"te Wissenkerke. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en eerlijkheid is gesterkt door het H. Sacrament der zieken van ons heengegaan onze lieve vader, grootvader en over- grootvader Joseph Volkeri -Joop- weduwnaar van Janny Adriaantje Tanna Brandt 5 november 1911 14 juni 2007 Ted en Rosemarie Anique en Peter Jip, Pim Yuri Henk en Cora Jeroen en Ellis Wouter en Nasiga Floor Zierikzee Zorgcentrum "Borrendamme", kamer 303 Correspondentieadres: Nassaulaan 16 4301 MX Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal dinsdag 19 juni om 10.30 uur gehouden worden in de "St. Willibrorduskerk", Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "St Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, om streeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. oW C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Pnmusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding mk ■MÉ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78