t ft' - WM vy4m L i 1 36 I Vrijdag 15 juni 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcaelverteren.nl Met grote verbijstering en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hans... We kunnen het ons niet voorstellen dat hij er nooit meer bij zal zijn. Met hem verliezen we niet alleen een geweldige collega, maar ook zijn kennis en kunde. Wij wensen Jenny en alle dieren veel sterkte met dit enorme verlies. Supermaritime Nederland bv Alex, Bsbis, Chiel, Chistian, Cor, Jacques, John, Kees, Martien, Rits, Rogier, Tom, Wilma en overige medewerkers Geschokt hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van HansWiddau echtgenoot van onze collega Jenny Jenny, we wensen je heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Collega's team verpleging Vlissingen, Zorgsfroom jgP»"ÊÊMié INPtAATSVAN KAARTEN "Über den Wolken muss die Freiheit wohl grenzenlos sein. Tot ons enorm verdriet delen wij u mede dat mijn lieve Hans en ons baasje veel te jong, te vlug en te vroeg na een kortstondige ziekte is overleden HansWiddau Köln, 14 mei 1952 Vlissingen, 13 juni 2007 ",'f Komt allemaal goed vrouwt/e. Jenny Widdau-Dekker en al de dieren Burgemeester Lantsheerweg 16 4341 BGArnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren en van Hans afscheid te nemen op zaterdag 16 juni van 14.00 tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Hans wordt naar beider wens in besloten kring begraven. Geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een kortstondige ziekte onverwachts is overleden mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom HansWiddau echtgenoot van Jenny Dekker in de leeftijd van 55 jaar J.H. Dekker-Houmes Joke en Gerrit Bos-Dekker Leny en Wim Willemse-Dekker Dries en Cocky Dekker-van Dorst Kees en Maat Dekker-Akershoek Rien en Ria Dekker-de Visser Ria en Anne Snoep-Dekker neven en nichten Wij wensen Jenny heel veel sterkte met dit grote verlies. Vol ongeloof en verbijstering ontvingen we gisteren het droevige bericht dat onze geliefde oom HansWiddau overleden is. "One for the road!" Jeroen en Ethel Dekker Dion en Duncan Pascal en Saskia Dekker Stuart en Ryan Guido en Yvonne Dekker Justin Wij wensen tantejen heel veel sterkte met dit grote verlies. Hans Hij was meer voor ons dan een buurman. We zullen je missen! Jan en Levina Jordan en Cindy en kinderen - x:':' Verdriet was groot toen ze je geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je samen met ons nog mooie momenten kon beleven. Omringd door onze liefde ben je moedig en rustig van ons heen gegaan. Maar de herinneringen aan jou blijven altijd bestaan. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij kennis dat is overleden onze vader, schoonvader en mijn vriend Pieter Kolijn Vlissingen20 januari 1939 t Middelburg, 13 juni 2007 Carla Kolijn en Frans Prasing Sandra Kolijn en Alex Dielemans Mary Verweerd-Kok Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 152 4381 WK Vlissingen Pieter is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1. U kunt afscheid van hem nemen op maandag 18 juni a.s. om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal al daar de herdenkingsplechtigheid worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een langdurige ziekte onze lieve broer, zwager en oom Piet Kolijn in de leeftijd van 68 jaar. Frans en Trees Bep en Cobus (in herinnering) Kees en Lien Nel en Leo Neven en nichten We zullen je missen. Vlissingen, 13 juni 2007 Oma. Waar ben je nu naartoe? Kun je nu nooit meer zien wat wij doen? Oma, ook al ben je nu een ster. We zullen je alles laten zien Al is het van heel ver. Liefs, Soraya, Wendy, Amy, Leon Benjamin, Michel Dylan, Jennifer Sven, Silvana Jaimy, Tygo "Heilige Maria, ik ben aangekomen Intens verdrietig en tegelijk vol bewondering en respect voor haar moedige strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn levens partner, onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante Elisabeth de Poorter-Bakker Bets Levenspartner van Hendrik Verbrugge Weduwe van Petrus Emanuël de Poorter Gesterkt door het H. Sacrament der Zieken 6 december 1934 f 13 juni 2007 Henk Verbrugge en kinderen Medar de Poorter Michel Rudy de Poorter in herinnering Frank de Poorter Anja Danhof Tygo, Jaimy Corrie de Groot-de Poorter Marco de Groot Soraya, Wendy, Amy, Leon Lenie de Poorter Benjamin Marian van Dijk-de Poorter Christian van Dijk Sven, Silvana Peter de Poorter Samantha van Zuuren Dylan, Jennifer Broers en zussen Neven en nichten Beethovenhof 26 4536 AA Terneuzen Correspondentieadres: Juliana van Stolbergstraat 47 4532 AX Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 17 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 18 juni om 13.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. De begrafenis vindt aansluitend om 14.45 uur plaats op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in restaurant "t Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Ma hield van witte bloemen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de "Thuiszorg" en aan Dr. J.G.H. Hensels voor de goede zor gen gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marie van den Broecke-Koole weduwe van Cornells Johannes van den Broecke in de leeftijd van 75 jaar. Nieuwvliet: M.S. Boomert-van den Broeeke A.).M. Boomert Manon en Bart Breskens: J.P. van den Broecke Ralf Mare Terneuzen, 13 juni 2007 Correspondentieadres: Mosseldijk 1 4504 SH Nieuwvliet De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 19 juni om 10.00 uur in crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van 'onze' Oma Marie van den Broecke-Koole Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens oud-medewerkers Camping Napoleon Hoeve ÜsIS IR p i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74