Geslaagd weinig PZC Vrijdag 15 juni 2007-| 61 voor huurders. „Maar veel kamers zijn te duur voor de kwaliteit er van. Een gemiddelde kamer kost al gauw 300 tot 320 euro per maand." De huurcommissie biedt uitkomst, zelfs als je handtekening al onder het huurcontract staat. Roseboom: „Met een puntensysteem worden, afhankelijk van de oppervlakte en de voorzieningen, punten toege kend aan de kamer. Bij het punten totaal hoort een maximaal huurbe drag. Het is heel simpel en zo'n on derzoekje kost maar elf euro." De woonbond geeft elk jaar de bro chure Op Kamers uit. Deze is voor 5,75 euro te bestellen via te website www.woonbond.nl. Tips van de woonbond Vertel al je vrienden, familie, kennissen, collega's en klas genoten dat je een kamer zoekt. Hang briefjes op in winkels en bibliotheken of zet een adver tentie op kamernet.nl. Schrijf je in bij de stichting studentenhuisvesting in de plaats waar je wilt gaan stude ren. Vraag bij de woningcorporatie of er sloopwoningen leegstaan. Dat kan je soms goedkope woonruimte opleveren. Neem iemand mee als je een kamer gaat bekijken. „Je eigen enthousiasme gaat vaak ten koste van je oplettend heid", weet Roseboom uit erva ring. Vraag een betaalbewijs, als je (contant) borg moet betalen voor je kamer. SSG Scheldemond Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg - afdeling administratie: Angelique Braam, Vlissingen; Carina van Driel, Vlissingen; Mahtaab Idoe, Oost-Souburg; Stephano van Klave ren, Oost-Souburg; Kimberly Kramer, Vlissingen; Zeki Mayo, Vlissingen; Ebru Özcelik, Vlissingen; Cuy-Cavin Sandifort, Vlissingen. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg - afdeling bouwtechniek: Kevin van Eijk, Vlissingen; Zico IJdo, Vlissingen; Sonny Jasperse, Vlissingen; Séan Kuijpers, Koudekerke; Peter Meeuwse, Middelburg; Antwan van Oorschot, Vlissingen; Patrick Rieteco, Vlissingen; Ruben de Wolff, Vlissingen. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg - afdeling metalektro: Jeffrey Brasser, Oost-Souburg; Thierry Engelhardt, Vlissingen; Jeffrey Fre- derik, Oost- Souburg; Yorgos Pool, Middelburg; Esteban Saija, Oost-Sou burg; Candas Uldes, Vlissingen. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg - afdeling sport, dienstverle ning en veiligheid: Stefan Baas, Middelburg; Geoffrey van Beeck, Vlissingen; llker Ertem, Middel burg; Dylan Hofmann, Oost-Souburg; Saigan Magamadov, Middelburg; Joy ce Schoonaard, Oost-Souburg. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg - afdeling verzorging: Wanita Bhagola, Vlissingen; Charèll Bührs, Oost-Souburg; Sandy de Bus- schere, Vlissingen; Melanie van Eek, Middelburg; Sabina van Eenennaam, Vlissingen; Stèphanie de Hamer, Oost-Souburg; Sharied Kasiemkhan, Vlissingen; Wendy van Klooster, Vlis singen; Lucinda van der Linden, Oost-Souburg; Shanna Phelipa, Vlissin gen; Shanni Phelipa, Vlissingen; Najma Schuit, Vlissingen; Angela Walhout, Oost-Souburg; Alissa Witsenburg, Vlis singen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg - afdeling administratie: Brahim Afkir, Oost-Souburg; David Ba- dalov, Zierikzee; Viola van Belle, Vlis singen; Melany Bootsgezel, Vlissingen; Angelique Hemminga, Oost-Souburg; Marcel Oosterom, Vlissingen; Kevin Reynders, Vlissingen; Medina Sakic, Vlissingen; Anne Samual, Oost-Sou burg; Nathalie Saywan, Vlissingen; Roel Schipper, Vlissingen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg - afdeling bouwtechniek: Saïd Bouzambou, Oost-Souburg; Me rit Kuijpers, Koudekerke; Kevin Marijs, Vlissingen; Joey de Paauw, Vlissingen; Ramona Poppe, Vlissingen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg - afdeling metalektro: Arley Cintra Camargo, Vlissingen; Dan ny Eibers, Vlissingen; Dennis Garbe, Vlissingen; Jelte Goedegebure, Vlissin gen; Matrix van Hoecke, Vlissingen; Nicky Janse, Vlissingen; Keivin Voorde wind, Vlissingen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg - afdeling sport dienstverle ning en veiligheid: Tim van Druenen, Vlissingen; Len Eversdijk, Oost-Souburg; Robin Meer man, Koudekerke; Jelmer Pasveer, Middelburg; Finn van Rijswijk, Vlissin gen; Jeffrey Weug, Vlissingen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg - afdeling verzorging: Samantha van Bavel, Vlissingen; Anni- ka Leys, Vlissingen; Amanda Sanderse, Vlissingen; Wendy Vasseur, Vlissingen; Lisanne Wegman, Vlissingen; Melanie Wegman, Vlissingen; Cindy Wonder- gem, Oost-Souburg. Zwin College Vmbo, basisberoepsgerichte leer weg, economie: Paul Brugge, Waterlandkerkje; Quin- ten Caboor, Oostburg; Coby Kiewiet, IJzendijke; Mariëlle Notebaart, Bres- kens; Robin Nout, Oostburg; Inge On- genae, Oostburg; Mitchell van Pelt, Oostburg; Jaimy Selis, Breskens; Karin Termote, Groede. Vmbo, basisberoepsgerichte leer weg, metaaltechniek: Ricardo Goethals, Aardenburg; Niek Markusse, Eede; Mickey Oosterling, Breskens; Thomas Rokven, Breskens. Vmbo, basisberoepsgerichte leer weg, voertuigentechniek: Ricardo Catseman, Oostburg; Rick Maenhout, Oostburg; Kenny Morn- out, Oostburg; Ricardo Soulimans, Wa terlandkerkje; Kevin de Vilder, Bres kens. Vmbo, basisberoepsgerichte leer weg, zorg en welzijn: Allen Abbosh, Oostburg; Sabine van den Bossche, Breskens; Leonie Cru- son, Breskens; Stephannick Hosten, Cadzand; Mariska Jongman, Breskens; Denise de Poorter, Schoondijke; Laris- sa Roets, Breskens; Ivanka Turk, Aar denburg; Maaike Verschuren, Terneu- zen; Lisa Versluijs, Oostburg; Stepha nie Wisse, Kruiningen; Nanne Wittou- ck, Nieuwvliet. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, economie: Aysha Asian, Oostburg; Wesley Cop- pens, Oostburg; Kimberly Cornelis, Biervliet; Cynthia Duininck, Zuidzan- de; Samantha Klijnstra, Schoondijke; Mariska de Paauw, Biervliet; Adrienne Raassens, Breskens; Denise Rosales, Terneuzen; Lise Smallegange, Bres kens; Tom de Smet, Biervliet; Daisy van de Velde, Oostburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, bouwtechniek: Rick Heijt, Oostburg;"Paul de Milliano, Oostburg; Mark Radder, Cadzand; Co lin Spanhaak, Breskens. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, metaaltechniek: Roy Hamelijnck, Breskens; Steffen Ha- melijnck, Breskens; Tim van Iwaarden, Aardenburg; Wouter Maas, Biervliet; Leonard Paridaen, St. Kruis; Kevin van Weijnsbergen, Oostburg; Nick Wil- lems, Aardenburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, voertuigentechniek: Edwin Mabelis, Nieuwvliet; Robert Vink, Groede. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, zorg en welzijn: Nathalie Brand, Breskens; Naara de Fe- ijter, Schoondijke; Savannah Fenijn, Breskens; Esmeralda Fijnaut, Breskens; Vashandana Gonesh, Breskens; llona van den Hemel, Biervliet; Lina de Houck, Waterlandkerkje; Rian de Looze, Schoondijke; Evelien Schol, Zuidzande; Nicole van de Velde, Bres kens. Vmbo, gemengde leerweg, econo mie: Kelly Cornelis, Hoofdplaat; Me gan Joosse, Schoondijke; Denise de Kok, Ooostburg. Vmbo, gemengde leerweg, bouw techniek: Ivo van Damme, Schoondijke; Erik Rammelaere, Eede. Vmbo, gemende leerweg, metaal techniek: Jeffrey Tanghe, Breskens. Vmbo, gemengde leerweg, voertui gentechniek: Ludo Nachtegaal, Schoondijke; Jacco Nortier, Cadzand; Jordy Thilleman, Aar denburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Whitney Hoste, Sluis; Corianne Kunst, Oostburg; Anouk Verherbrugge, Schoondijke. Vmbo, theoretische leerweg: Eric Abspoel, Groede; Richard Arens, Biervliet; Jurian de Bruijne, Oostburg; Jurriën Buzeyn, Sluis; Brennan Caboor, Oostburg; Vera Ceulemans, Schoondij ke; Aïda Cornips, Waterlandkerkje; Ru ben Deij, Oostburg; Suzie Dieleman, Biervliet; Monica Doens, IJzendijke; Erica Doens, IJzendijke; Thomas Doolaege, Aardenburg; Lisa Duysserin- ck, Biervliet; Jordy Engelaar, IJzendij ke; Roy Fremouw, Breskens; Steffi Groosman, IJzendijke; Collin Gyselin- ck, Sluis; Jelmer Haertjens, Breskens; Nicky van den Hemel, Biervliet; Ani- que Hinneman, Oostburg; Oedine Hin- neman, Oostburg; Daniëlle van Hol land, Cadzand; Edwin Huigh, Oost burg; Stefanie Huter, Oostburg; Viorel- la lonita, Aardenburg; Carmen de Jong, Aardenburg; Jelle de Jong, IJzen dijke; Niels de Kramer, Breskens; Ka Keung Leung, Cadzand; Ghyslaine Lou- vet, Groede; Diana Moll, Breskens; Pie- ter Mullaert, Biervliet; Rob Nieuwen- huijze, Oostburg; Bibi van Oostenbrug- ge, Biervliet; Mamix Oppeneer, Ter- neuzen; Rutger Paridaen, Sluis; Estelle Quaars, Breskens; Stephanie Riemens, Aardenburg; Marloes Ruesen, Aarden burg; Sil Sanders, Cadzand; Yorben Schenk, Aardenburg; Sebastian Steke- linck, Aardenburg; Michel Tamarzians, Oostburg; Mitchel Tazelaar, Oostburg; Wilbert Traas, Breskens; Alina Tseru- nian, Aardenburg; Mirza Velagic, Bres kens; Axèl Veraart, Aardenburg; Roma- rio Vermeulen, Biervliet; Daisy Vers luis, Biervliet; Pascal de Vriend, Oost burg; Veronique de Wever, Schoondij ke. Havo, profiel cultuur en maatschap pij: Lise Albers, Oostburg; Ellen Bas ting, Cadzand; Marjolein Buysse, IJzen dijke; Suzanne Doorn, Biervliet; Saskia van Erp, Aardenburg; Gerben van Hal, Sluis; Christine Hoste, Groede; Sacha Klafert, Cadzand; Reinoud Knetsch, Groede; Sydyh Koekkoek, Oostburg; Eva van 't Loo, Nieuwvliet; Daphne Mahu, IJzendijke; Fiona Martin, Aar-'» denburg; Charlotte Schaalje, Oost burg; Mariël Segers, Biervliet; Vivian de Smit, Sluis; Roxanne Thilleman, Oostburg; Maud Verbeke, IJzendijke; Angelique de Wever, Schoondijke. Havo, profiel economie en maat schappij: Jurgen Buijsse, Aardenburg; Nathalie Doens, Biervliet; Saulo van Hijfte, Bier vliet; Charlotte van Iwaarden, Aarden burg; Ricardo Van Landschoot, Sluis; Martijn van Merode, IJzendijke; Koen van Velzen, IJzendijke; Bart Westerhof, Oostburg; Dilish Zwaan, Breskens. 1 Havo, profiel natuur en gezondheid: Koen van der Bliek, Aardenburg; Else- mieke Dellaert, IJzendijke; Jeanneke Groosman, IJzendijke; Eline Paridaen, Breskens; Lynn Suurmond, Schoondij ke; Rochard van Vlaenderen, Ret- ranchement; Adrie de Vos, Biervliet; Sanne van de Wijnckel, Aardenburg; Suzan de Wispelaere, Sluis. Havo, profiel natuur en techniek: Michaël Adriaansen, Oostburg; Nick Boidin, Aardenburg; Bastiaan Cijsouw, Groede; Sander Haers, IJzendijke; Teun Ingels, IJzendijke; Huub van Iwaarden, Sluis; Bas van Rijen, IJzendij ke; Cyriel van de Winckel, Groede; An ouk van de Woestijne, Sluis. Vwo, profiel cultuur en maatschap pij: Naomi van Damme, Groede; Bart van den Hemel, Groede; Jolien van Pa rijs, Eede; Anneke Schippers, Nieuw vliet; David Valenta, Schoondijke; Lindsay Vermeer, IJzendijke; Martijn Versluis, Biervliet; Melanie Wesdorp, Breskens. Vwo, economie en maatschappij: Evi van Hoeve, Oostburg; Robert On- genae, Biervliet; Ruud Reijnders, Oost burg; Tijl Tournois, Oostburg. Vwo, natuur en gezondheid: Eline Fierinck, Breskens; Vincent Kee- ven, Cadzand; Anouk Kuijsters, Schoondijke; Marieke Timmermans, Aardenburg; Jolien Veraart, Aarden burg. Vwo, natuur en techniek: Thijmen Braem, Oostburg; Axel Buys- schaert, Breskens; Angelique Claeijs, IJ zendijke; Thomas Henry, Oostburg; Thomas Leurgans, Aardenburg; Anne- miek Martens, Biervliet; Simon Pro voost, Nieuwvliet; Bart Roose, Oost burg; Lieveke van Vugt, Biervliet; Peet Wijnen, Retranchement.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63