favoriet PZC Vrijdag 15 juni 2007 59 zijn) gedaan op het Goese Ly ceum. Ja, modebewust zijn ze zéker: de één draagt een zwart-wit- te stippeltjesjurk, de ander een paar witte 'skinny jeans'. Nadieh werkt naast school bij de Hotlegs-kledingwinkel in Goes en Cher wil volgend schooljaar een opleiding voor modeverkoopster gaan volgen. „Ik heb nét mijn hele kledingkast uitgeruimd en al m'n zomer kleding gesorteerd", vertelt Na dieh. „Vorig jaar had ik van die T-shirtjes met 'superbitch' erop. Nou, die doe ik nu écht niet meer aan. Ik draag nu meer jurkjes, tuniekjes en rokjes. Dat is lekker makkelijk. Thuis zit ik wel met een slobberbroek hoor, maar als ik naar buiten ga, doe ik toch liever een jurkje met een legging aan. Ik wil niet voor aap lopen." Als ze gaan shoppen, dan móeten ze met iets thuis komen. Cher: „Het maakt niet uit wat ik koop, al is het maar een lipgloss." Wat kan echt niet meer? Broeken met wijd uitlopende pijpen T-shirtjes met grote letters Naveltruitjes Driekwart broeken Hoge broeken tot aan je navel SSG Scheldemond VMBO Theoretische leerweg: Stefan Babic, Vlissingen; Chelsea Bar- tels, Vlissingen; Eliza Becker, Vlissin gen; Jorrit de Boer, Vlissingen; Susan van Boxtel, Vlissingen; Rebecca Cal- jouw, Vlissingen; Kenan Cengic, Mid delburg; Yardo Cracau, Vlissingen; Bra zil Earl, Vlissingen; Lloyd Eiff, Vlissin gen; Jamila Engeldal, Oost-Souburg; Saban Eren, Vlissingen; Meysam Fara- dji Baranlou, Middelburg; Jennifer van Geersdaele, Vlissingen; Roos de Haan, Vlissingen; Kelly Hage, Vlissingen; Erik de Hamer, Vlissingen; Shamila Ha mers, Oost-Souburg; Kristel Hel- fenstijn, Vlissingen; Anders Hoender vanger, Vlissingen; Tara Joosse, Oost-Souburg; Rozet Jurcka, Vlissin gen; Roy van der Kaap, Vlissingen; Ste fan Karadzic, Vlissingen; Michael Kui per, Vlissingen; Björn van Luijk, Vlissin gen; Nicky van Merriënboer, Oost-Sou burg; Robert Minderhoud, Vlissingen; Niels de Nobel, Vlissingen; Kelly de 1> Pon, Vlissingen; Eleonore Proos, Oost-Souburg; Katie Reilly, Vlissingen; Ruben van de Riet, Vlissingen; Cristian Roa Centeno, Vlissingen; Mare Scho- nis, Middelburg; Dennis Tabak, Vlissin gen; Justus van de Velden, Vlissingen; Sharon Vermeulen, Vlissingen; Björn de Wilde, Breskens; Lexje van Wou denberg, Oost-Souburg. Havo - profiel Cultuur en Maatschap pij: Youssef Ahrouch, Vlissingen;Uranus Azar, Oost-Souburg; Marissa Boog aard, Vlissingen; Monika van Dijke, Vlissingen; Houdaa Elhrouz, Oost-Sou burg; Shari Emelina, Vlissingen; Sjoera van der Horst, Ritthem; Nina Kulisic, Vlissingen; Hiske Midavaine, Oost-Sou burg; Aranya Naerebout, Vlissingen; Thierry van den Nieuwendijk, Vlissin gen; Salim ben Seliam, Vlissingen; Ro bert Stroo, Vlissingen; Joeri Valckenier von Geusau, Vlissingen; Nathalie de Vries, Vlissingen; Froukje Wolterbeek, Vlissingen. Havo - profiel Economie en Maat schappij: Wesley Adriaanse, Oost-Souburg; Sjoerd de Bruijne, Vlissingen; Miriam Dieperink, Vlissingen; Nissrin Ben Had- dou, Oost-Souburg; Sjoerd Houben, Vlissingen; Bart Kloet, Vlissingen; Pe pijn Koopman, Oost-Souburg; Wanda Kourtakis, Vlissingen; Bart Oostwou- der, Vlissingen; Wesley Paling, Koude- kerke; Sharona van Peenen, Vlissin gen; Anouk van Pelt, Oost-Souburg; Radhja Ridaie, Vlissingen; Kena Stuart, Vlissingen; Jesper de Vlieger, Vlissin gen. Havo - profiel Natuur en Gezond heid: Sven van Akkeren, Vlissingen; Daniëlle Heberlé, Vlissingen; Audrius Janavi- cius, Vlissingen; Semmi de Meij, Vlis singen; Frank de Smidt, Vlissingen; Il se Snaaijer, Vlissingen; Regina van de Velden, Vlissingen; Dewi van de Wae- ter, Vlissingen. Havo - profiel Natuur en Techniek: Guus van Pienbroek, Vlissingen; Fabi an Pool, Vlissingen; Boy de Punder, Vlissingen; Ingo Sichterman, Oost-Sou burg. Vwo - profiel Cultuur en Maatschap pij: Merel Bijkerk, Vlissingen; Ilse Cijsouw, Oost-Souburg; Sharon Lijnse, Vlissin gen; Annejet Meulmeester, Vlissingen; Angèlique de Poorter, Breskens. Vwo - profiel Economie en Maat schappij: llkin Bajramov, Wemeldinge; Jeroen van Belzen, Vlissingen; Koen van der Heijden, Vlissingen; Sonny Joziasse, Koudekerke; Pim Massink, Vlissingen; Michiel Oreel, Vlissingen; Tessa Plat- teeuw, Vlissingen; Jeanine Roelse, Vlis singen; Lennard Swennen, Vlissingen; Jesper Wiegmans, Koudekerke. Vwo - profiel Natuur en Gezond heid: Nina Behr, Oost-Souburg; Stephanie van der Eijk, Vlissingen; Ali Al Khatib, Middelburg; Koen Kloet, Vlissingen; Huib Koelma, Vlissingen; Marieke Kortsmit, Vlissingen; Sonny Vermeu len, Vlissingen; Jorinde de Vries, Vlis singen. Vwo - profiel Natuur en Techniek: Sander van As, Vlissingen; Remco Brinkman, Vlissingen; Imke Crucq, Vlis singen; Ruben van Drongelen, Oost-Souburg; Dzjon Hessing, Vlissin gen; Mark Schipper, Vlissingen. St. Willibrord College Vmbo, theoretisch leerweg Charlotte Baar, Kapelle; Jeroen Ba- ijens, Kwadendamme; Robin Bal, Ka pelle; Marco Bek, Hoedekenskerke; Joost Boelhouwer, Rilland; Kevin Bo- gaert, Hansweert; Chyntia Brown, Hansweert; Michiel Buijsse, Lewe- dorp; Caroline Cabboort, Burgh- Haamstede; Daan Dagevos, Middel burg; Elzemieke van Dieren, Kapelle; Jaimy Dijselijnck, Kapelle; Patrick van Dommelen, Goes; Raquel Duarte da Conceicao, Goes; Nadia Duvekot, Goes; Fay van der Endt, Kloetinge; Rens Fonteine, Hansweert; Ditmar Ge- ijs, 's Heerenhoek; Robin Goosen, Goes; Amy Goud, Waarde; Jord Goudswaard, Kwadendamme; Riccar- do Gunst, Yerseke; Lisette de Hamer, Heinkenszand; Tabitha Heijmans, Mid delburg; Stef Hermus, Goes; Yorran Hoogenboom, Middelburg; Sascha Hooijer, Goes; Marill Hoondert, Hein kenszand; Esther Houmes, Oost-Sou burg; Marit Huige, Nisse; Lester van lersel, Zierikzee; Ilse van der Jagt, Heinkenszand; Geoffrey Jille, Goes; Inez de Jonge, Heinkenszand; Jan de Jonge, Kattendijke; Daan van Kleef, Goes; Samantha Kooien, Heinkens zand; Kevin Landsbergen, Vlissingen; Anne de Lange, Goes; Wout van der Leeuw, Goes; Chiara Leoni, Goes; De- clan Mackrodt, Kapelle; Robbert Meeuwse, Kwadendamme; Jaap Mete ring, Kattendijke; Mathieu Miltiade, 's Heer Arendskerke; Jesse van Minde, Wilhelminadorp; Owen van den Nieu- wenhof, Driewegen; Youri van Noor den, Kruiningen; Merijn Oosdijk, Kort- gene; Eva van Os, Kapelle; Jasper Osin- ga, Kloetinge; Wouter Osinga, Kloetin ge; Daan Overtoom, Schore; Stefan Peereboom, Goes; Benny Pekaar, Yer seke; Ebrina Pekaar, Yerseke; Niels Phil, Arnemuiden; Manouk Poleij, Yer seke; Danique Pompernolle, Goes; My- rthe Praat, Goes; Sal Priem, Goes; Niki- ta Reijnhout, Kortgene; Sven Remijn- se, Oudelande; Ralph Rhemrev, Vlissin gen; Monique van Riet, 's Gravenpol der; Harrie Roelse, Hoedekenskerke; Eva Roovers, Kloetinge; Pim Roovers, 's Gravenpolder; Yvonne Ruissen, Ka pelle; Anouk van de Sande, Nieuwer- kerk; Mariska Schenkelaars, 's Graven polder; Caroline Schreurs, Goes; Sjoerd Schunselaar, Middelburg; Ar nold Sinke, Yerseke; Tamara Slabbe- koorn, Ellewoutsdijk; Ruben Slot, Kloe tinge; Sabine van Steenis, Zierikzee; Nikky Toers Bijns, 's Heerenhoek; Mi- lou Tolhoek, Goes; Joeri Traas, Hein kenszand; Rick van de Ven, Goes; San- der Vleugel, Wemeldinge; Khanh Vo, Goes; Stefan de Vries, Heinkenszand; Melanie Wagenaar, Lewedorp; Gabriël- la Wener, Goes; Davy Werrij, Renesse; Ineke de Wilde, Colijnsplaat; Sies de Witte, Goes; Jasper Wouters, Kloetin ge; Jeffrey van Zijl, Kloetinge; Kenny Zoeteman, 's Gravenpolder; Eef Zuid hof, Kwadendamme; Havo, profiel cultuur en maatschap pij Lisa Aupperlée, Borssele; Anoeshka Clarijs, Goes; Janneke Dekkers, Goes; Hanneke van den Dries, 's Heeren hoek; Jessica Geelhoed, Ovezande; Jessy Geluk, Bruinisse; Lotte Gielens, 's Heerenhoek; Marly Hage, Goes; Kim Huige, Nisse; Elina Lichtendahl, Kapelle; Nienke Lukaart, Kapelle; Roos Luteijn, Goes; Eric Maartense, Goes; Alex Malone, Goes; Daisy Mee- re, Kapelle; Josje de Munck, Yerseke; Brenda de Rave, Goes; Myrthe Rijk, Goes; Milou van Steenbergen, 's Gra venpolder; Renée van Vliet, Goes; Mo nica Weiss, Goes; Havo, profiel economie en maat schappij Tom Anthonise, 's Gravenpolder; Gino Anthonisse, Goes; Bart de Bart, 's Heer Abtskerke; Joeri Boonman, 's Heerenhoek; Sebastiaan Brown, Hans weert; Nydia Dubbelman, Goes; Deb bie Faase, 's Heer Arendskerke; Joost Feijen, Hansweert; Coen van der Gaag, Kapelle; Robin Huijbrechts, Ove zande; Lindy Hulsbergen, Heinkens zand; Evita de Jager, Kapelle; Noushka van Kerkvoort, Bergen Op Zoom; Ca naille Kesseleer, Ovezande; Elles Kloet, Kloetinge; Stefan Moison, 's Heeren hoek; Adinda van Oosten, Goes; Mar ten Postema, 's Gravenpolder; Marti- ne Roose, Middelburg; Sylvana Slabbe- koorn, Kloetinge; Anne Wil Speelman, Kapelle; Ruben Tissink, Kapelle; Alex Trieling, Kapelle; Jasper Verdonk, Le wedorp; Marijke Versluijs, Goes; Wille- mien Vette, Heinkenszand; Carlo de Visser, Goes; Job van de Vrie, Kapelle; s. Colin Wijnands, 's Gravenpolder; Sven Wilting, Goes; Raymond de Wit, Goes; Kees van de Wouw, Goes; Havo, profiel natuur en gezondheid Niek van den Bogaart, Driewegen; Flo- ris Buitelaar, Kapelle; Joeri de Dreu, 's Gravenpolder; Nicolet Eefting, Goes; Tim Heineke, Oudelande; Patrick Pik, Goes; Bas Roovers, Kloetinge; Bavo Schelfhout, Goes; Anique Wimmers, 's Gravenpolder; Tjeerd de Wit, Goes; Havo, profiel natuur en techniek Rens-Jan van Dieren, Kapelle; Robert Groenewald, Rilland; Kees de Jong, Borssele; Rob de Jonge, 's Gravenpol der; Peter Kok, Heinkenszand; Jos Lou- we Kooijmans, Arnemuiden; Vwo, profiel cultuur en maatschap pij Klaartje de Craene, Goes; Ruben van Domburg, 's Heer Hendrikskinderen; Erika Hugense, 's Gravenpolder; Tim de jonge, Goes; Dorine Kole, Goes; Linda Oranje, 's Gravenpolder; Vera van de Straat, 's Heerenhoek; Vwo, profiel economie en maat schappij Eline van Baal, Goes; Annemiek Boon man, 's Gravenpolder; Ivan de Bree, Goes; Julia van Herwaarden, Heinkens zand; Kyra Hietbrink, Kloetinge; André van Hoepen, 's Gravenpolder; Mariëlle Jansë, Heinkenszand; Sabina de Kos ter, Heinkenszand; Inge Nagelkerke, 's Heerenhoek; Thomas van Outheus- den, Lewedorp; Brigitte van de Pas, Ka pelle; Charissa de Regt, Heinkenszand; Evelien van de Riet, Heinkenszand; jip van Soest, Nisse; Mare Uitterhoeve, Goes; Wouter Zuidhof, Hoedekensker ke; Vwo, profiel natuur en gezondheid Anne Eversdijk, Kapelle; Geert Fortrie, Heinkenszand; Eva de Jonge, Kattendij ke; Saskia Kliphuis, Goes; Daan van der Leeuw, Goes; Frank Loeve, Kapel le; Frédérique Mol, Lewedorp; Bas Oostdijk, Goes; Marlou Rijk, Ovezan de; Nadine Rijk, Ovezande; Aaron Schelfhout, Goes; Martijn Vanhomme- rig, Goes; Hanne De Witte, Goes; Vwo, profiel natuur en techniek Ko Blok, Kapelle; Niels de Feijter, Hein kenszand; Jurian Hoondert, Heinkens zand; Thijs Roumen, 's Heer Arends kerke; Lennart Scherp, Nisse; Marco Vermue, Heinkenszand; Serge Vers luis, Goes; Ruud Willems, Heinkens zand;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61