als grote ontlading PZC Vrijdag 15 juni 2007 55 De populairste vakantiebestemmingen: 1Chersonissos 2. Lloret de Mar 3. Blanes 4. Salou/Kos 5. Mallorca/Mebulin/Rimini strippenkaart voor disco's en bars, kortingbonnen en feest. Een busreis met zes personen in één appartement kan al vanaf 189 euro. Vliegreizen beginnen bij zo'n 350 euro. Gemiddeld kost een examen- reis tussen de 200 en 500 euro, exclusief de uitgaven op bestem ming. Pontes Pieter Zeeman Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg Sector: Economie: Marie-Louise Heijndijk, Zierikzee; Björn Wijnste kers, Oosterland; Wesley Xhaflaire; Serooskerke. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg Sector: Techniek, afdeling Bouwtechniek: Jaivy Giljam, Bruinis- se; Wesley Leijten, Burgh Haamstede; Mark Provoost, Scharendijke; Jamie Ras, Zierikzee. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg Sector: Techniek, afdeling Metalectro: Rico de Jonge, Scharendijke. Vmbo Basisberoepsgerichte leer weg Sector: Zorg en Welzijn: Lyan- ne Berrevoets, Nieuwerkerk; Esmeral da de Heer, Burgh Haamstede; Angela Heijboer, Nieuwerkerk; Mellony Hil- gers, Zierikzee; Denize Kik, Zierikzee; Stéfanie Schouwenaars, Brouwersha ven; Esther Timmers, Nieuwerkerk. Vmbo Gemengde leerweg Sector: Zorg en Welzijn: Naomi Bal, Zierik zee; Cynthia Hanse, Scharendijke; Ag nes Kouijzer, Zierikzee; Yasmin Moer land, Zierikzee. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg Sector: Economie: Liesbeth Boot, Burgh Haamstede; Jessica Da vits, Noordgouwe; Johan Hart, Zierik zee; Sharyn de Jong, Dreischor; Simö- ne Jorissen, Burgh Haamstede; Henk-Willem ten Klooster, Ouwer- kerk; Dylan Kooiman, Zierikzee; Vin cent Pen, Zierikzee; Sven Prins, Zierik zee; Jeffry Pronk, Renesse; Denny van der Reijnst, Kerkwerve; Robin Romer, Renesse; George van Soest, Bruinisse; Björn van Tellingen, Serooskerke. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg Sector: Techniek, afdeling Bouwtechniek: Robin van Geesber- gen, Zierikzee; johan de Glopper, Serooskerke; Patrick van Sas, Ooster land; Puck Sluijs, Zierikzee; Robert-Jan de Vos, Zierikzee. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer- wèg Sector: Techniek, afdeling Me talectro: Michel Ardon, Ellemeet; Joe- ri Boot, Zierikzee; Ramon Dorreman, Zierikzee; Comé Flikweert, Nieuwer kerk; Maikel van Oeveren, Zierikzee; Arjan Poot, Dreischor; Mischa Rijn berg, Burgh Haamstede; Daniël Roele- veld, Zierikzee. Vmbo Kaderberoepsgerichte leer weg Sector: Zorg en Welzijn: Auqui- na den Boer, Zierikzee; Stephanie Boot, Zierikzee; Janita Brinkman, Brui nisse; Leonie Edenburg, Kerkwerve; Nathaniëlla van den Hoek, Zierikzee; Anne Koek, Zierikzee; Chantal Koster, Dreischor; Marie-Lène de Kunder, Zie rikzee; Meral Olijhoek, Zierikzee; Lin da Olree, Oosterland; Liza de Oude, Zierikzee; Lisette Post, Kerkwerve; Amy Rademaker, Zierikzee; Priscilla Verloo, Zierikzee; Samantha van der Weele, Zierikzee; Angela van der Wek ken, Zierikzee; Kimberly Willemse, Zierikzee; Iris Witteman, Zierikzee. Vmbo Theoretische leerweg Sector: Economie: Tamara Beekmans, Zierik zee; Kirsten van den Berge, Zierikzee; Eline Berrevoets, Zonnemaire; Kirsten Bravenboer, Zierikzee; Stephanie van Esch, Sirjansland; Marjan Gunst, Zierik zee; Michelle Hillebrand, Zierikzee; Eli- ze IJzenbrandt, Brouwershaven; Sabri- na de Jonge, Zierikzee; Joanne Krijger, Renesse; Marije Krijger, Renesse; Pa trick Landman, Zierikzee; Dominique van Leeuwen, Kerkwerve; Ylonka Lin- ders, Scharendijke; Nicky de Looze, Renesse; Sharon Meerdink, Zierikzee; Ruby Moll, Zonnemaire; Maria van Rooten, Burgh Haamstede; Sanne Schot, Zierikzee; Marijke Sonneveld, Zierikzee; Dorine Stouten, Bruinisse; Reinier Thijssen, Zierikzee; Kevin Ver boom, Burgh Haamstede; Annemarie Vogelaar, Zonnemaire; Annika Willem- se, Bruinisse. Vmbo Theoretische leerweg Sector: Techniek: Remco de Feiter, Ellemeet; Jeroen Fondse, Burgh Haamstede; Jur- gen Gouwens, Zierikzee; Pascal Groe nendijk, Nieuwerkerk; Ezra Holm, Zie rikzee; Jochem Holty, Zierikzee; Ste fan Jumelet, Zierikzee; Vincent de Keij- zer, Burgh Haamstede; Jan Meijer, Noordgouwe; Mark Möl, Nieuwer kerk; Mano Poots, Brouwershaven; Emiel van Slooten, Sirjansland; Jelmar Veenhof, Scharendijke; René Ver schoor, Nieuwerkerk; Pim Vis, Noord gouwe. Vmbo Theoretische leerweg Sector: Zorg en Welzijn: llknur Aktas, Zierik zee; Deborah Bal, Zierikzee; Mariska Elvers, Zierikzee; Mae Hofsteenge, Brouwershaven; Simone Jonker, Noordgouwe; Eveline van Klinken, Kerkwerve; Ginny Koppelaar, Zierik zee; Tamara van Leeuwen, Zierikzee; Conchita Lindhout, Burgh Haamstede; Iris Seijbel, Zierikzee; Emma Varel, Bruinisse; Sanne Verkerke, Zonnemai re; Bianca Westerbeek, Sirjansland. Havo, Profiel Cultuur en Maatschap pij: Ward Blokland, Dreischor; Terry Bom, Burgh-Haamstede; Jos van Doorn, Zierikzee; Lex Folmer, Nieu werkerk; Annemarijn Gast, Brouwers haven; Lotte de Groot, Renesse; Wou ter Kik, Nieuwerkerk; Sandra Koppe laar, Zierikzee; Lotte de Kraker, Burgh-Haamstede; Floriana Malliqi, Zierikzee; Roos Meerman, Brouwers haven; Xandra Niemantsverdriet, Burgh-Haamstede; Wiebe Radstake, Zierikzee; Martijn Rentier, Nieuwer kerk; Monique Savenije, Zierikzee; Kim Sterenborg, Zierikzee; Vera Verse- put, Zierikzee; Linda Verspoor, Bruinis se; Linda de Waaij, Nieuwerkerk; Celi ne Wandel, Nieuwerkerk; Iris van der Zande, Zierikzee. Havo, Profiel Economie en Maat schappij: Nena d'Anjou, Zierikzee; Bas Everaarts, Kerkwerve; Manja Faut, Zierikzee; René de Reus, Nieuwer kerk; Hamid Ringelberg, Zierikzee; An ouk van Stuijvenberg, Nieuwerkerk; Björn Verseput, Kerkwerve; Merijn de Vos, Zierikzee. Havo, Profiel Natuur en Gezond heid: Corine van Dijke, Oosterland; Daniëlle Elfrink, Zierikzee; Raymon van der Gaag, Zierikzee; Corinne Goudzwaard, Zierikzee; Sarah de Groot, Renesse; Andreas ten Hegge- ler, Zierikzee; Anne de Hulster, Sirjans land; Lennen Jonker, Bruinisse; Angela Kik, Nieuwerkerk; Valentijn Luijk, Brui nisse; Jacqueline Smits, Oosterland; Milou Verkerke, Zierikzee; Evelien Vo gelaar, Zonnemaire. Havo, Profiel Natuur en Techniek: Marcha Bal, Oosterland; Stijn Tholhuij- sen, Renesse; Stefan Vermeer, Nieu werkerk, Jeff de Veth, Zierikzee, Kevin Vis, Zierikzee. Havo, Profiel Natuur en Techniek Natuur en Gezondheid: Mariska van Gastel, Dreischor; Manon de Heer, Zie rikzee; Sebastiaan van Rijn, Zierikzee. Vwo, Profiel Cultuur en Maatschap pij: Esme Bech, Zierikzee; Lieke Dek ker, Zierikzee; Christine Foekens, Zie rikzee; Linsey Schrier, Burgh-Haamste de; Martin Steegmans, Zierikzee; Cla- risca Verboom, Nieuwerkerk; Nicole Verbraak, Zierikzee. Vwo, Profiel Economie en Maat schappij: Ingmar Quist, Burgh-Haam stede; Mathijs Timmermans, Zierik zee; Frederiek Verwest, Zierikzee. Vwo, Profiel Natuur en Gezondheid: Zoë Blok, Dreischor; Emilie Boot, Kerkwerve; Pieter Boot, Zierikzee; Jo- rieke Dudok, Renesse; Esther van Els- wijk, Burgh-Haamstede; Linda Glerum, Zierikzee; Joske de Jonge, Zierikzee; Sharleena Pink, Dreischor. Vwo, Profiel Natuur en Techniek: Thomas Ie Clercq, Zierikzee. Vwo, Profiel Natuur en Techniek Natuur en Gezondheid: Frans Aben, Nieuwerkerk; Elleke van Harten, Zierik zee; Bas Tange, Zierikzee. Pontes Praktijkschool Zierikzee Jeugd EHBO A diploma: Sylvana Wes- terbeeke, Zierikzee; Janneke Fiere, Nieuwerkerk; Yvonne Verloo, Kerkwer ve; Erwin Maliepaard, Nieuwerkerk; Kevin van Donge, Zierikzee. VOS, Veiligheidscertificaat: Wesley Hanzen, Zierikzee; Michel Visser, Kerk werve; Patrick Willemse, Zierikzee; Leinardo Sleurink, Zierikzee. Getuigschrift Keukentechnieken: Wendy van Mourik, Zierikzee; Debbie Seeder, Zierikzee; Samantha Severins, Zierikzee. Praktijkschool Het Bolwerk Assistent Groene Ruimte Niveau 1: Niels Mijdam Goes. Beheren van het schoolmagazijn KPC-certificaat: Arno van Oorschot, Vlissingen; Davey Pieters, Oost Souburg; Nardus Steen bakkers, Vlissingen. Bloemsierkunst Niveau 1: Monica Bos, Middelburg. Detailmedewerker KPC-certificaat Jacky Dunnes, Oost-Souburg; Rangèl Fooy, Oost-Souburg; Madelein Go- mes, Vlissingen; Jeroen Jansen van Ga len, Middelburg; Marcel Joosse, Vlis singen; Rashida van der Meulen, Vlis singen; Serge Nijsse, Vlissingen; Melis- sa Putters, Middelburg; Michael Tam mer, Middelburg; Sanjeevan Theiven- dran, Vlissingen; Malissa Vermeulen, Middelburg; Shirley van der Weide, Middelburg; Joao Wete, Vlissingen. Keuken- en bedieningsvaardighe den fastfood SVH kwalificatie: Richard Beenhakkers, Goes; Freya de Haan, Middelburg; Kelly Minck, Mid delburg; Valerie Nijsse, Vlissingen; Del- phine van Poelje, Vlissingen; Michael Schroevers, Vlissingen. Onderhoud plantsoen KPC-certifi caat: Milo Josimovic, Middelburg; Aart de Korte, Meliskerke; Arthur van der Schoor, Middelburg; Werner Smits, Middelburg; Mike Verbrugghe, Koudekerke; Michael Vermeylen, Mid delburg; Foort de Witte, Zoutelande; Leo van Zetten, Vlissingen. Schoonmaken in de groothuishou ding KPC-certificaat: Dewi Caus Middelburg; Marleen Chris- tiaanse, Vlissingen; Zumreta Elmaz, Vlissingen; Esther Evertse, Vlissingen; Samira van Hees, Serooskerke; Gamze Kurt, Vlissingen; Raquel Weber, Vlissin gen; Ikram Zariouh, Oost-Souburg. De steeds populairdere eindexamenreizen bieden zon, zee, ontlaadactiviteiten en veel contact met leeftijdsgeno ten. foto Gogo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57