populairste vakantiebaan PZC Vrijdag 15 juni 2007 53 Chyntia werkt deze zomer bij ijssalon Maestro Celato in Goes. foto Willem Mieras Werken in de horeca »- Vakken vullen of kassawerk in de supermarkt Werken in de haven Productiewerk Administratief werk of achttienjarige gemiddeld tussen de vier en vijf euro bruto per uur. Kies je toch voor de horeca? Auber- ge De Campveerse Toren in Veere heeft een speciale eindexa men-scholierenactie. Vrijdag 15 juni van 16.30 tot 18 uur krijgen ge slaagden op het terras een drankje aangeboden met een borrelhapje. Tegelijkertijd kunnen ze informa tie inwinnen over een baantje in de horeca. Groene School VMBO, gemengde leerweg: Coen Bal, Oosterland; Cheyenne Beijer, Achthuizen; Anneke de Boed, Oude Tonge; Kim Broeders, Den Bommel; Leendert van Buuren, Middelharnis; Jessica Du- rinck, Sommelsdijk; Rowena Evers, Nieuwe Tonge; Jane Franz, Oosterland; Tamara Hameeteman, Oude Tonge; Priscilla van 't Hof, Dirksland; Samantha Jongenelen, Oude Tonge; Sabrina van Kout eren, Achthuizen; Mariska Lokker, Stellendam; Tim Lokker, Den Bommel; Manon Lovers, Nieuwe Tonge; Ronnie Maliepaard, Stad a/h Haringvliet; Astrid van Nieu- wenhuijzen, Oude Tonge; Dietha van de Ree, Dirksland; Mariska van der Sluis, Ouddorp; Ester Ver- hoeff Nieuwe Tonge; Arjan Ver hoek, Oosterland; Willemijn Ver kamman, Bruinisse; Linda Ver vloed, Achthuizen; Elise van der Wekken, Brouwershaven; Chantal Weststrate, Dirksland; Jorien de Wit, Melissant; Susan van 't Zelf- Oe populairste vakantiebaantjes: de, Middelharnis. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg: Samantha Boersma, Ooltgens- plaat; Wouter Bosland, Ouddorp; Dachmar de Bondt, Stellendam; Ja cob Jan Buth, Sommelsdijk; Angeli- que van Dam, Goedereede; Ros- witha Derrez, Ouddorp; Jordy Fa- ber, Oude Tonge; Sharette Goede- gebuur, Oude Tonge; Roxanne Grobben, Melissant; Marrit Heij- mans, Nieuwe Tonge; Levien Ja cobs, Den Bommel; Merijn Jelier, Dirksland; Anton Klink, Goedere ede; Jonathan Markwat, Stad a/h Haringvliet; Celine Lugtenburg, Sommelsdijk; Mèlanie Masten broek, Ouddorp; Kristel Meijer, Ouddorp; Regina Meijer, Sint Phi- lipsland; Leonard Munters, Oude Tonge; Mandy van de Ree, Stellen dam; Iris van Rotterdam, Stellen dam; Leander van Splunder, Goed ereede; Erika van Splunder, Oud dorp; Ada Tanis, Ouddorp; Joost Tanis, Ouddorp; Stefan Tanis, Oud dorp; Angela Verhoek, Oosterland; Marjan Viergever, Kerkwerve; Niels Voogd, Ouddorp; Rosema- rijn de Vries, Ouddorp; Minou Wa genaar, Ouddorp; Gino de Wilde, Sint Annaland; Arco de Wit, Dirks land. VMBO, basisberoepsgerichte leer weg: Bonnie den Boer, Herkingen; Niels van den Boogert, Oude Ton ge; Max Broersen, Melissant; Jacint- ha Bruggeman, Dirksland; Sven Buijs, Oude Tonge; Jorg Buth, Dirksland; Denise van Duist, Som melsdijk; Stephany Dwars, Som melsdijk; Christel van Eijk, Stellen dam; Lotte Ensing, Dirksland; Ma- tilde van Gilst, Bruinisse; Sander Hanzen, Stellendam; Jacky Hoog werf, Stad a/h Haringvliet; Karin Hoek, Ouddorp; Monica Huizer, Nieuwe Tonge; Monica Huizer, Sommelsdijk; Daphne Kreeft, Oude Tonge; Pim van der Linde, Middelharnis; Daniëlle Lugthart, Den Bommel; Madelein Luiten, Dirksland; Jacquelien Mierop, Her kingen; Natascha van Naarden, Sommelsdijk; Nikki Oko Agye- mang, Sommelsdijk; Daniëlle van Oostenbrugge, Nieuwe Tonge; Ma- nuela Oosthoek, Sommelsdijk; Brenda Rietveld, Oude Tonge; Joe- ri Seelmann, Oosterland; Marcheli- na Sint Nicolaas, Oude Tonge; Na- tasja Temmink, Ouddorp; Saskia Tiggelman, Stad aan het Haring vliet; Anne Vasseur, Nieuwerkerk; Christaan Veldhausz, Nieuwe Ton ge; Sebas de Vos, Ooltgensplaat; Ri- nus van der Wielen, Nieuwerkerk; Manola Zuijdijk, Den Bommel. VMBO, leerwerktraject: Pascal Al- bregts, Sommelsdijk; Kim Boer, Oude Tonge; Leon de Graaf, Poort vliet; Gerard Grinwis, Ouddorp; Diederik Hoek, Ouddorp; Joël Ja cobs, Kootwijk; Carmen Kievit, Sommelsdijk; Mara Oostendorp, Middelharnis; Lizanne Pieterse, Melissant; Jan Leendert van Poort vliet, Oud Vossemeer; Rick van der Sluijs, Middelharnis; Mara van Zanten, Dirksland. OPDC Griffioen VMBO, beroepsgerichte leer weg-leerwerktraject, handel en ver koop: Roxana Buijs, Oost-Souburg. VMBO, beroepsgerichte leerweg, handel en verkoop: Kathinga Nap, Burgh-Haamstede; Jaimy Theune, Oost-Souburg. VMBO, beroepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Serge van Bremen, Oost-Souburg; Jana Duyzer, Middelburg; Renske Hioolen, Serooskerke; Mirjam Westplate, Middelburg; Johnny van 't Zelfde, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg, handel en verkoop: Leon Blok, Vrouwenpolder; Elwin Me- liefste, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, zorg en welzijn: Sam Bux, Vlissingen; Kim Klaasse, Arnemui- den. Vmbo, gemengde leerweg, techno logie: Bart Braam, Gapinge. Vmbo, theoretische leerweg, tech nologie: Petra Wattel, Veere. Vmbo, theoretische leerweg, eco nomie: Vincenzo Lorello, Biggeker- ke. Nehalennia SSG VMBO, basisberoepsgerichte leer weg Sector economie: Kim van den Akerboom, Vlissingen; Eli Allen, Middelburg; Stacy Bihi-Zenou, Middelburg; Maikel Blokdijk, Dom burg; Ceddric Dobson, Middelburg; Lourens Janisse, Westkapelle; Nico La ser, Westkapelle; Davey Mooij, Burgh Haamstede; Joey de Munk, Vlissingen; Raymond Roy Phaff, Domburg; Eva Prince, Oost-Souburg; Richard Rade maker, Burgh Haamstede; Marco Slep- cik, Middelburg. VMBO, basisberoepsgerichte leer weg, Sector techniek: Richard Aanen, Breda; Zana Abdullah, Middelburg; Quincy Albertus, Vlissin gen; Ahmed Benmoussa, Middelburg; Stefan Boone, Middelburg; Domini que Brandenburg, Middelburg; Man-lap Cheung, Middelburg; Beau Cornelissen, Middelburg; Eddie Dek ker, Domburg; Frank van Dijk, Middel burg; Jeroen van Goethem, Middel burg; Luka Grochla, Vlissingen; Steven Groenendijk, Middelburg; Mert Gül- mez, Middelburg; Merijn Hogenbirk, Vlissingen; Rahoerila Huwae, Middel burg; Farouch llaria, Vlissingen; Marlo Janisse, Oost-Souburg; Ramon Kui pers, Middelburg; Mike Ruissen, Oost-Souburg; Nicky Thienpont, Mid delburg; Sander Verberkmoes, Middel burg; Jordy Verheij, Vlissingen; llona de Weert, Meliskerke. VMBO basisberoepsgerichte leer weg, Sector zorg en welzijn: Samantha Allaart, Arnemuiden; Roxan ne van der Avort, Middelburg; Jessica Balk, Arnemuiden; Priscilla van den Brink, Oost-Souburg; Tara Casant, Vlis singen; Montoya Corbijn, Oost-Sou burg; Laura van Daele, Oost-Souburg; Laurence Fabre, Vlissingen; Naomi Franke, Veere; Noëlle Haartsen, Mid delburg; Raïssa van der Horst, Rit- them; Nayomi Hubregtse, Middel burg; Selina Kleeman, Oost-Souburg; Damion Maljers, Veere; Laura Manni, Arnemuiden; Kylie Meerman, Vlissin gen; Samantha Moens, Middelburg; Thomas Nanuru, Middelburg; Rachelle de Nooijer, Middelburg; Mandy Olle- fers, Oost-Souburg; Niels van Oosten, Middelburg; Janice Latoya Russchen, Middelburg; Sophia Schörgers, Middel burg; Shamiera Sheikrojan, Middel burg. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg, Sector economie: Frank Corné, Middelburg; Cynthia Hokke, Middelburg; Mats Meijers, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg, Sector techniek: Mike van den Berge, Middelburg; Stijn Biegel, Middelburg; Rody de Bree, Middelburg; Meivin Gordijn, Oost-Sou burg; Lianne Jansen, Middelburg; Harm Lampert, Biggekerke; Mike Lin- nebank, Oostkapelle; Sven Plaza Wen- tink, Middelburg; Jan van Wanrooij, Vlissingen. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg, Sector zorg en welzijn: Daniëlle van Daatselaar, Oostkapelle; Nikki Hageman, Middelburg; Samant ha Hendrikse, Arnemuiden; Esther Koops, Domburg; Soraya Manusama, Oost-Souburg; Isabelle Oosterweghel, Vlissingen; Kelly Plaisier, Middelburg; Dorisa Schrijver, Oost-Souburg; Laura Sekewaël, Oost-Souburg; Mina Shari- fy, Meliskerke; Soshana Wannee, Mid delburg; Kayleigh Wondergem, Wolp- haartsdijk. VMBO, gemengde leerweg, Sector economie: Louella Breeman, Middel burg; Ricardo Dronkers, Koudekerke; Jolyne Kaptein, Middelburg; Pascal van der Mast, Koudekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55