Geslaagd Horeca is Bedrijven staan te springen om vakantiekrachten. 52 I Vrijdag 15 juni 2007 PZC CSW Walcheren CSW Middelburg VWO, atheneum, profiel natuur en techniek Mark Geschiere, Middelburg; Leo de Groot, Grijpskerke; Marijn Grootjans, Westkapelle; Robbert Jansen, Koude- kerke; Erwin Mesu, Middelburg; Arjen Mesu, Middelburg; Bart Wesseling, Ritthem. VWO, atheneum, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Laurens Peene, Vlissingen. VWO, gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Ashley van Dee, Middel burg; Sophie van Everdingen, Middel burg; Jan Hupkens, Vlissingen; Hanan- ja Langeler, Oostkapelle; Mare Newso- me, Middelburg; Eva Peene, Middel burg; Tineke Spruijt, Vlissingen; Thirza van der Stel, Middelburg; Eleana Tolle naar, Middelburg; Joanne de Vries, Middelburg; Alexander Wielemaker, Oost Souburg. VWO, gymnasium, profiel economie en maatschappij Casper Oppenneer, Vlis singen; Tanya Pattianakotta, Vlissin gen; Marissa Schoenmaker, Zoutelan- de; Jodie Vogel, Oost Souburg. VWO, gymnasium, profiel natuur en gezondheid Huub.Adriaanse, Middel burg; Wouter Kluijfhout, Koudekerke; Sandra Kluijfhout, Middelburg; Jaco- mien Kromhout, Biggekerke; Christian- ne Mooij, Middelburg; Yvonne Wat- tez, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel natuur en techniek Sven Askes, Middelburg; Wij nand Smit, Middelburg. VWO, gymnasium, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Quirijn van Dierendonck, Seroosker- ke. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Albert Brug- geman, Oostkapelle; Mizgin C^elik, Middelburg; Yoweda Dhewnarain, Middelburg; Beroem Dilmen, Mid delburg; Rowena Hoornick, Koude kerke; Sachinee Karunaratne, Aagte- kerke; Roxanne Keerssemeeckers, Middelburg; Roland de Rijke, Oost kapelle; Varinia Ruiz, Vlissingen; Ol- ger-Jens Taal, Oostkapelle. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop Patricia van Aartsen, Middelburg; Hylke Anema, Middelburg; Kishan Ba- deloe, Middelburg; Melissa Boer, Mid delburg; Wesley Czajka, Oost Sou burg; Zoë van Everdingen, Middel burg; Emilio Jangbahadoer, Vlissingen; Joeri Janse, Middelburg; Enzo Kern- pers, Domburg; Charlotte Steinhauer, Middelburg; Patrick de Waardt, Mid delburg. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Dominique Dubois, Vlissingen; Stefan Gillissen, Middelburg; Daan van Keu len, Vlissingen; Jerome Pattipeilohy, Middelburg; Jarno Poortvliet, Oost Souburg; Jos Schrieks, Vlissingen; Dan ny Schrooten, Middelburg; Danny Troy, Oostkapelle; Ruben de Visser, Oostkapelle; Pascal van Waarde, Nw en St Joosland. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Michael den Braber, Vlissingen; Oscar Doorns, Middelburg; Michael Jones, Oost Souburg; Lorenzo Moro, Vlissin gen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Wesley Acda, Vlissin gen; Jakko van Belzen, Westkapelle; Ron Bevelander, Vlissingen; Ad de Bruijne, Westkapelle; René de Deugd, Arnemuiden; Niels Dingemanse, West kapelle; Patrick Faasse, Vlissingen; Mitchell Groen, Vlissingen; Lennard van der Kuijl, Vrouwenpolder; Niels van Opdurp, Oost Souburg; Casper Pleijte, Arnemuiden; Michel de Visser, Serooskerke; Barry Volmer, Vlissingen; Davy de Wit, Vlissingen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Manon Aldenhoven, Middelburg; Samantha Arts, Middel burg; Marijke Baert, Zoutelande; Nafthalie van den Boom, Koudekerke; Sander van Casand, Vlissingen; Nienke Geuze, Veere; Senem Gültekin, Mid delburg; Mandy Hoebeke, Nw en St Joosland; Karlien Hoogesteger, West kapelle; Angelina Huiszoon, Middel burg; Annika Jacobse, Arnemuiden; Shima Jokhoe, Oostkapelle; Jamie Jon- geneelen, Middelburg; Timo Kasse, Middelburg; Melissa Otto, Middel burg; Hannah Petri, Vlissingen; Shar- maine van Poppelen, Koudekerke; Jes sica Roozeboom, Vlissingen; Christel Schipper, Oost Souburg; Deborah Schotanus, Middelburg; Marjoke van Sorge, Oost Souburg; Denice Vanghel- uwe, Vlissingen; Mariëlle de Visser, Oostkapelle; Nadine Westerweele, Ga- pinge; Vienna Wijkhuijs, Middelburg; Gulistan Yüce, Middelburg; Marissa van Zweden, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Gada Al Najjar, Middelburg; Amra Ber ber, Middelburg; Stevie Ray Blom- mers, Middelburg; Stefanie Bos, Vlis singen; Afrim Geuze, Middelburg; Mitchell Joziasse, Oost Souburg; Jour ney Keerssemeeckers, Middelburg; Da- li Moerings, Middelburg; Rico Pieters, Middelburg; Frans Schoe, Veere; Lijno van Steeg, Zoutelande; Wilma Stou ten, Serooskerke; Tom Struik, Vlissin gen; Suzanne Tullenaar, Vlissingen; Jac- ky de Visser, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Richard Bezooijen, Mid delburg; Walter van Heil, Oost Sou burg; Joery Keur, Nw en St Joosland; Justin Klaasse, Arnemuiden; Björn Koel, Middelburg; Richard van Laarho ven, Middelburg; Jordy Melis, Zoute lande; Meivin Poppe, Grijpskerke. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Vincent Bergwerff, Middelburg; Niek Besuijen, Middel burg; George Degener, Middelburg; Stefan van Dijk, Middelburg; Marin Ge luk, Oost Souburg; Marijn Janse, Mid delburg; Martijn Mechielsen, Vlissin gen; Roy Minderhoud, Meliskerke; Elian de Ridder, Veere; Berry Sinke, Middelburg; Alexander de Smit, Mid delburg; Rogier Willeboordse, Oost Souburg; Rens de Wolf, Grijpskerke. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Mats de Kam, Middel burg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, metalektro Charly Beije, Middelburg; Rudy Dekker, Koudekerke; Youri Diele- mar.s, Middelburg; Jochem van Luijk, Oost Souburg; Vincent de Pagter, Mid delburg; Jarno Vader, Middelburg; Eli Wattimena, Oost Souburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Susanne Boegheim, Middelburg; Esmee Boone, Grijpsker ke; Marjoleine Chilla, Middelburg; Ma- lou van Eijsden, Middelburg; Vivian Franse, Vlissingen; James Gehrmann, Koudekerke; Myrthe Haak, Middel burg; Hasmik Hambartsumova, Dom burg; Cynthia Hoogerwerf, Breskens; Adriënne van Keulen, Biggekerke; Lin da Klomp, Middelburg; Sanne van der Leer, Vrouwenpolder; Danique Passen- ier, Serooskerke; Daniëlle Proost, Oostkapelle; Jannieneke van der Put, Zoutelande; Rebekka Strenk, Veere; Tess van der Weijde, Serooskerke; Ne ville Westerbeke, Oost Souburg; Na- dieh Witte, Vrouwenpolder; Yasmijn van de Woestijne, Vlissingen. VMBO, gemengde leerweg, economie Corné Bezemer, Arnemuiden; Edmee de Fretes, Middelburg; Hazel Hilgers, Middelburg; Marciano de Rijke, Arne muiden; Evelien Snoek, Middelburg; Elmarye Theune, Westkapelle. VMBO, gemengde leerweg, techniek William Assaad, Middelburg; Luuk Smit, Middelburg; Vinnie Soolsma, Middelburg; Renate Torbijn, Vlissin gen. VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn Chantal Jongepier, Middel burg. VMBO, theoretische leerweg, economie Jasper Anthoni, Middelburg; Carlynn Armour, Middelburg; Reinie Back, Mid delburg; Sven de Bakker, Middelburg; Monica van Beek, Koudekerke; Irene Belfroid, Middelburg; Sebastiaan de Bree, Middelburg; Ryan de Bruijn, Vrouwenpolder; Carmen Caljouw, Mid delburg; Robin Dek, Zoutelande; Jel- mer Dijkstra, Middelburg; Elise van Haasteren, Middelburg; Hannah Hage- man, Middelburg; Kim Hèrtogs, Mid delburg; Rosanne Jobse, Vrouwenpol der; Christianne Knibbe, Middelburg; Dustin Kromoredjo, Vlissingen; Laura de Kroo, Middelburg; Angelo Louwer- se, Biggekerke; Jorden Louwerse, Vrou wenpolder; Jeffrey Maas, Middelburg; Freek van der Meer, Middelburg; Dan ny Molhoek, Middelburg; Dave Nieu- wenhuyzen, Arnemuiden; Amber van Oostrom, Koudekerke; Ramon van Ou- werkerk, Middelburg; Marleen van Pa- gee, Middelburg; Davina Raderma- cher, Middelburg; Lennart Reijnierse, Koudekerke; Eva Romp, Middelburg; Joris Sturm, Veere; Amanda Sturm, Middelburg; Mike Sturm, Arnemui den; Ariska Timmerman, Vlissingen; Charell Veerhoek, Middelburg; Wou ter Verduijn, Oostkapelle; Wouter de Visser, Domburg; Irene Walraven, Mid delburg; Sharmaine Wattimena, Mid delburg; Floris Willeboordse, Vrouwen polder; Marionne de Wolf, Arnemui den; Kevin Zweedijk, Middelburg. VMBO, theoretische leerweg, landbouw Sandra Koole, Middelburg; Alycia Mors, Aagtekerke. VMBO, theoretische leerweg, techniek Kristian Adriaanse, Arnemuiden; Leroy Dieleman, Arnemuiden; Daniël van Hest, Biggekerke; Hanno Kant, Middel burg; Adrian Klingen, Middelburg; Frenk Leendertse, Biggekerke; Pie- ter-Jan Notebaart, Vlissingen; Leoni Openneer, Middelburg; Davy Schroe- vers, Arnemuiden; Marien Vossen, Middelburg; Patrick Vroomen, Middel burg; Leon Zweedijk, Serooskerke. VMBO, theoretische leerweg, zorg en welzijn Hanneke Bok, Koudekerke; Stefanie Buijtenhek, Middelburg; Jessi ca Coppoolse, Gapinge; Eline Francke, Gapinge; Chantal Geertse, Middel burg; Nikie Geervliet, Grijpskerke; An ne de Gelder, Burgh Haamstede; Anita Geschiere, Middelburg; Jorieke van Gilst, Middelburg; Marita Huijssen, Middelburg; Naomi van der Mast, Vlis singen; Inessa Meliefste, Middelburg; Willemijn Minderhoud, Middelburg; Sanne Schot, Middelburg; Dunesjka van der Veer, Middelburg; Selma van de Voorde, Middelburg; Tommie Wal raven, Nw en St Joosland; Jessica Wes terterp, Middelburg; Ramona Wijk huijs, Biggekerke. Groen College VMBO, basisberoepsgerichte leer weg: Ghislaine van Belzen, Vlissingen; Lode- wijk Booms, Vlissingen; Stephanie Bouwman, Axel; Myron Bouwmeester, Grijpskerke; Diana van Dalen, Kapelle; Jeroen Dieleman, Schoondijke; Kim van den Dikkenberg, Wissenkerke; Sharon Dingemanse, Terneuzen; Jessi ca Duvivier, Hulst; Claudia van Ge- mert, Goes; Mark Groenleer, Middel burg; Terry Hilster, Vlissingen; Emma van Harn, Kattendijke; Zita Hoondert, 's-Heer Arendskerke; Wendy Jonk man, Terneuzen; Jolanda Josimovic, Middelburg; Renate Karelse, Heinkens- zand; Joyce de Koeijer, Yerseke; Jacco Koppejan, Ritthem; Reijn Koster, Krab- bendijke; Kirsten Lako, Axel; Jurian Lambregtse, Rilland; Melissa Mieger, 's-Gravenpolder; Fabian van Nijnatten, Goes; Dana de Nooijer, Westkapelle; Patricia Otte, Rilland; Jamilla de Pree, Yerseke; Denise Rijk, Wolphaartsdijk, Ruben Rijk, Wolphaartsdijk; Raquel Rij kers, Scharendijke; Jacob de Roo, Ka pelle; Bernadette Schijf, Goes; Aman da Snepvangers, Ossendrecht; Pim Spuesens, Sas van Gent; Anne van Stee, Yerseke; Marcel Tanis, Scharen dijke; Ties Venema, Heinkenszand; Martien Verburg, Goes; Sjaak Ver donk, 's-Gravenpolder; Evita Ver- haagen, Hoedekenskerke; Marinca Ver ton, 's-Heer Arendskerke; Samantha de Wit, Ossenisse; Gabriëlla Zink, Breskens. VMBO, kaderberoepsgerichte leer weg: Dennis van As, Noordgouwe; Na- tascha Bareman, Terneuzen; Yannick Boei, Heinkenszand; Jimmy van Broek hoven, Rilland; Evelien de Bue, Philippi ne; Kylie van Dijk, Hansweert; Giovan ni Dijkman, Arnemuiden; Raymond Duinhouwer, Brouwershaven; Wendy van Eenige, Goes; Chantal van Ewijk, Zierikzee; Angela van Fessem, Terneu zen; Barbara den Hollander, Middel burg; Quinty Hoogervorst, Nisse; Coen Kiesenberg, Renesse; Mandy Kik, Goes; Lisa de Kraker, Sas van Gent; Ivan van Leuven, Vogelwaarde; Leandra van Liere, Goes; Johan Mul der, Wissenkerke; Robert Oosterlee, Krabbendijke; Martijn van Passel, Vo gelwaarde; Wendy Peters, Vlissingen; Maayke Pronk, Terneuzen; Mariska Provo, Terneuzen; Ramon Remijnse, Kamperland; Kimberly van Rompaey, Terneuzen; Priscilla de la Ruelle, Koe wacht; Marleen de Ruiter, Renesse; Christa Schaarman, Kloetinge; Samant ha Schipper, Goes; Richard Schriek, Waarde; Kevin Schrier, Waarde; Den ny Schroevers, Nieuwdorp; Iris Snel, Wissenkerke; Thomas Traas, Heinkens zand; Aicha Traifi, Vlissingen; Roy van door Cornelleke Blok „Ik hou heel erg van ijsjes. Af en toe denk ik; ik neem even één hap je." Chyntia Brown (15) uit Hansweert heeft haar ideale vakantiebaan ge vonden. Ze werkt sinds april bij ijs- salon Maestro Gelato in Goes. Nu ze haar vmbo-eindexamen aan het St. Willibrordcollege in Goes heeft gedaan, is haar bijbaan ook vakantiebaan geworden. „Ik werk hier nu drie of vier dagen per week. Het is gewoon gezellig met de mensen. De sfeer is heel goed. Soms is het ook wel hard werken hoor, want als het mooi weer is, staan er heel lange rijen." Maar behalve gezelligheid en ijsjes, wil Chyntia natuurlijk ook geld verdienen. „Ik wil sparen voor een eigen laptop. Die heb ik volgend schooljaar nodig voor mijn oplei ding voor 'allround grimeur' in Roosendaal. En ik wil ook nog op vakantie naar Engeland." Bedrijven staan te springen om va kantiekrachten, melden verschil lende uitzendbureaus. „Het vakan tieseizoen begint vroeg, dat maakt eindexamenkandidaten populair. En we kunnen er nog heel wat scholieren bij gebruiken", vertelt W. Jacobusse, intercedent bij Vedior Uitzendbureau in Goes. Vooral in de horeca is er veel va kantiewerk. Horecabaantjes zijn ook het popu lairst onder scholieren. „Ze vinden het leuk vanwege het contact met mensen", zegt E. Melchior van Randstad Uitzendbureau in Mid delburg. Degenen die hun vakantiebaantje alleen vanwege het hoge uurloon kiezen, kunnen het best in de ha ven gaan werken. Melchior: „Je ver dient dan ongeveer 6,50 euro bru to per uur, maar je moet wel acht tien jaar zijn." Ter vergelijking: in de horeca verdien je als zeventien de Velde, Zaamslag; Piet Vleghels, Ber gen op Zoom; Nona van de Voorde, Breskens; Samanta Wilde, Goes, Fan ny Willems, Kruiningen; Marijn Won- dergem, Oostkapelle; Mariëlle van Zweden, 's-Gravenpolder. VMBO, gemengde leerweg: Willem Bakker, Yerseke; Melissa Cij- vat, Goes; Tess van der Drift, Kloetin ge; Sarina van den Durpel, Rilland; Julia Gatsonides, Middelburg; Bart van Harn, Kattendijke; Stephanie Hoek, 's-Gravenpolder; Laila Hoff, Goes; Wim Kaijser, Terneuzen; Yannick de Koeijer, Yerseke; Hanneke Louws, Nis- se; Erik van Maldegem, 's-Gravenpol der; Simon Marijs, Nieuw en Sint Joos land; Arjan Maris, Zierikzee; Debbie Minnaard, Yerseke; Ferdy van der Moere, Kortgene; Jessica Molegraaf, Vlissingen; Manouk van Oosten, Kapel le; Armand Paauwe, Yerseke; Tess Reij nierse, Middelburg; Joey Reijnberg, Renesse; Annika Roodhart, Oudelan- de; Stephanie van de Velde, Hoek; Claudia Visser, Wolphaartsdijk; Ri chard de Visser, Middelburg; Inge van Zijl, Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54