Si PZC Vrijdag 15 juni 2007 47 Ontladen op examenreis: pagina 54 en 55 Populaire vakantiebaantjes: pagina 52 en 53 Hoe hou je contact: pagina 56 en 57 foto Mechteld Jansem thijsse. Goes; Bibi van de Port, Kortge- ne; Silvia Rijk, Ovezande; Alinda Roose, 's-Heer Hendrikskinderen; Pau- lien Routs, Hansweert; Denise Schip per, Wissenkerke; Carel Schrier, Kloe- tinge; Joyce Verheul, Goes; Suzanne de Vlieger, Ouwerkerk. Havo, profiel economie en maat schappij: Sanne van Akkeren, 's-Gra- venpolder; Rick van den Berge, Krui- ningen; Jeffrey van Beveren, Goes; Li lian Boot, Burgh Haamstede; Jos Breas, Kloetinge; Sharon Dagevos, We- meldinge; Amanda Dekker, Lewedorp; Myrna den Dekker, Hoedekenskerke; Jenneke van den Dries, Heinkenszand; Marlou Hamelink, Heinkenszand; Mo- ritz Jongejan, Kloetinge; Noëlle Neels, Yerseke; Christian de Putter, Kamper land; Daan Versteeg, Goes; Lennard Volkers, Kapelle; Robert de Weerd, Wemeldinge. Havo, profiel natuur en gezondheid: Bas Biesterbosch, Goes; Hans Blok, Ka pelle; Dave Hartog, Goes; Niels de Kok, 's-Heer Arendskerke; Katinka Kristelijn, Wolphaartsdijk; Marjolein de Roo, Kloetinge; Anne Torcque, Wil- helminadorp; Martijn Wondergem, Yerseke. Havo, profiel natuur en techniek: Remy Gijzel, Wolphaartsdijk; Johan Jasperse, Wolphaartsdijk; Paul Post, Goes; Rutger Walhout, Heinkenszand. Atheneum, profiel cultuur en maat schappij: Marloes Bakker, Kamper land; Janine de Bart, Hoedekenskerke; Myrthe Bil, Zierikzee; Esther Coumou, Kapelle; Linda van der Jagt, Yerseke; Cindy Meijaard, Wemeldinge; Tristan Quaak, 's-Heer Arendskerke; Evelien Sinke, Kapelle; Tim Verbrugge, Goes; Esther de Vos, Colijnsplaat. Atheneum, profiel economie en maatschappij: Jorne den Boer, Zierik zee; Dave Boone, Kruiningen; Bart de Looff, Kortgene; Bart van Rooijen, Kloetinge; Jaimy Tims, Goes; Guus Vereist, Goes; Lennart Vinke, Kapelle; Evelien Vroegop, Goes; Peter Wonder gem, Goes. Atheneum, profiel natuur en ge zondheid: Elsa Adema, 's-Heer Hen drikskinderen; Martine Blok, Nieuw- dorp Zld; Naomi Glijn, Geersdijk; On- no Veerhoek, Kruiningen; Laurens Ver- brugge, Heinkenszand. Atheneum, profiel natuur en ge zondheid en natuur en techniek: Heieen Vroman, Krabbendijke. Atheneum, profiel natuur en tech niek: René Slabbekoorn, Kapelle. Gymnasium, profiel cultuur en maat schappij: Christiaan 't Hart, Kapelle; Leon van Keulen, Goes. Gymnasium, profiel economie en maatschappij: Robin van Straalen, Goes. Gymnasium, profiel natuur en ge zondheid: Carlo Vermeulen, Goes; Mieke Wesdorp, 's-Heer Arendskerke. Gymnasium, profiel natuur en tech niek: Louise de Hullu, Wolphaartsdijk. Calvijn College Goes VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn: Gerarda Bakker, Kapelle; Ge- raldine van der Bok, Kerkwerve; Jani ne de Bruine, Bruinisse; Susanne van Dijk, Borssele; Christianne de Koster, Kapelle; Willemien Kramer, Wolp haartsdijk; Lilian Lamain, Wolphaarts dijk; Petra van Liere, Baarland; Anne- leen Luijendijk, Zierikzee; Marwin van Mourik, Goes; Lisanne Poortvliet, Kortgene; Nienke de Vos, Goes; Mir jam Wagenaar, Kapelle; Cora van Wijn gaarden, Kapelle; Theresa Witte, Nieuwdorp. VMBO, theoretische leerweg, zorg en welzijn: Janneke Corbijn, Zaam- slag; Dini Fieret, Terneuzen; Lisette van Gilst, 's Heer Hendrikskinderen; Willem Houterman, Goes; Marianne Jansen van Rosendaal, Zaamslag; Lydia van Koeveringe, Borssele; Marlinde Moens, Baarland; Marco Nieuwen- huijse, Borssele; Esther Pannekoek, Bruinisse; Jacquelien Roelse, Hoofd plaat; Sarienke Ruissen, Goes; Lidia Verhage, Eversdijk; Deborah van der Wielen, Nieuwerkerk. VMBO, gemengde leerweg, tech niek: Huibert van Beek, Kapelle; Wim Blok, 's-Gravenpolder; Gert Janse, Borssele; Thijs Krijger, Borssele; Gert-Jan Ruben, Hoek. VMBO, theoretische leerweg, tech niek: Arjen Bostelaar, Kapelle; Step- han Dekker, Schore; Roel Geuze, Ka pelle; Martin van Gurp, Nieuwdorp Zld; Robert Hoogesteger, 's-Graven- polder; Dian Kerkhove, Nieuwdorp Zld; Arno van Klinken, Nieuwerkerk; Daniël van der Meulen, Goes; Marten van Ruitenburg, 's-Gravenpolder; Mar tin Snoep, Goes; Alex Stout, Kapelle; Leonard Zandee, 's-Gravenpolder. VMBO, gemengde leerweg, econo mie: Henrieke Bal, Nieuwerkerk; Andrea Guiljam, Hoek; Marije de Heer, Goes; Danny Hoekman, 's-Gra- venpolder; Marieke Klaassen, Terneu zen; Frank de Kramer, Hoek; Karin Minnaard, Kapelle; Herman Nieuwen- huize, 's-Gravenpolder; Jos Over- beeke, 's-Gravenpolder; Marieke Schrier, 's-Gravenpolder; Arianne Stou ten, Kerkwerve; Tineke Verhelst, Phi lippine; Barend Wisse, Terneuzen. VMBO, theoretische leerweg, econo mie: Lisette Adriaanse, 's-Gravenpol- der; Jaap Blok, 's-Gravenpolder; Klazi- na Boogaard, Kloetinge; Arnaud-Jan de Braai, Kapelle; Arjan Dekker, Zaam slag; Sjaak Dieleman, Kapelle; Joanne van Ditmarsch, Goes; Ben Dorst, Ka pelle; Sarianne den Haan, Borssele; Dianne Krijger, Borssele; Corné Mole naar, Goes; Joost Schroevers, Wolp- haarstdijk; Niels Verdonk, Kapelle; Wouter Zwiep, Kapelle. Tips voor een examenfeest: pagina pagina 50 en 51 Koppijn en een droge mond: Op kamers: pagina 60 en 61 Stippen en skinny jeans: 'f*'s pagina 58 en 59

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49