Sport Polsstokbabe tegen wil en dank ALL TERRAIN Sterke start van Lourens Beachvolleyballers Van de Vrie en Burgers hoopvol naar Renesse Allison Stokke is slachtoffer van hype op internet. Op het tennistoernooi van DOS verslaat Alex Lourens favoriet Poppe. COLLECTIE 2007 •PASVORM •COMFORT x—✓v—/- i—t—l-J kwaliteit www.wandelschoenen.nl INTERSPORT ERIK a r Het adres voor t Q net betere tuingereedschap Wolf electr* grasmaaier O NU 10% KORTING c CD TUINVERLICHTING PATTI GRASZODEN: 300 m2 Tuinmeubelshow €194*50 LION Adirondack stoel met voetenbank (Balau hout) alleen kompleet van 222.00 voor Echt Iets voor vader! Witt! Zaalvoetbaltoernooi Aziz Doufikar W PZC Vrijdag 15 juni 2007 45 door Rob Sporken DEN HAAC - Allison Stokke is een talentvolle, Amerikaanse polsstok- hoogspringster. Correctie: Allison Stokke is een zeer aantrekkelijke, talentvolle, Amerikaanse polsstok- hoogspringster. Een kleine nuance met grote gevolgen. Tik de naam 'Allison Stokke' in op internetzoek- machine Google en het resultaat bedraagt ongeveer 960.000 hits. Dat zijn er 800.000 meer dan de zoekterm 'Rens Blom' oplevert. En dat terwijl de Sittardenaar we reldkampioen polsstokhoogsprin gen is en de achttienjarige Ameri- kaansé in dezelfde tak van sport niet meer dan een talent is. De studente uit het Californische Newport Beach behoort in haar leeftijdsklasse weliswaar tot de na tionale top, een beroemdheid is ze nog niet. Althans in het internatio nale atletiekwereldje. Op internet heeft ze zich daarentegen ontpopt als een serieuze concurrente van cyberbabe Lara Croft. De hype rond Allison Stokke be gon ruim een maand geleden met een foto op www.withlea- Allison Stokke ther.com, dat zichzelf afficheert als sportsite, maar vooral oog heeft voor het vrouwelijk schoon dat bij wedstrijden rondhuppelt. Het 'nieuws' over de aanwezigheid van een attractieve atlete op het net verspreidde zich als een olie- Het Amerikaanse polsstoktalent Allison Stokke heeft in korte tijd naam gemaakt. Niet zozeer door haar prestaties, maar meer door haar verschijning. vlek. Na het plaatsen van de afbeel ding werd de Amerikaanse onge wild hét gespreksthema van tal van forums, waarbij de inhoud van de discussies varieerde van haar werkelijke sporttalent tot de meest perverse fantasieën. De jonge vrouw zelf wordt sinds dien overladen met e-mails, fun geert op talloze pc's als wallpaper, ontvangt dagelijks aanvragen voor interviews en vooral fotosessies, en ziet bij elke wedstrijd waar ze opduikt tientallen lenzen op haar gericht. De officieuze fansite is noodgedwongen afgesloten in de hoop dat er een einde komt aan de buitensporige aandacht. Zon der succes. De hoofdrolspeelster wordt op straat steeds vaker her kend en aangesproken. Twee jaar geleden dwong ze een fan een foto van haar van internet te halen. „Maar het is nu onbegon nen werk iedereen die mijn naam of afbeelding op internet gebruikt een mail te sturen", verklaarde ze onlangs in de Washington Post. Het was de 'cri de coeur' van een aantrekkelijke atlete die het zat is te worden bestempeld als polsstok babe. Allison Stokke wil gewoon als een adelaar door de lucht sui zen en beoordeeld worden op haar resultaten, meer niet. VLISSINGEN - Alex Lourens heeft zich bij het Flessentrekkerstoer- nooi op de tennisbanen van het Vlissingse DOS geplaatst voor de halve finales. De als eerste geplaats te Lourens versloeg Ronald Poppe met 6-3 en 6-4. De thuisspelende Lourens moet het voor een plaats in de eind strijd opnemen tegen Harry Rie- mens. De andere halve finale is die tussen de winnaar van de partij tussen Waker ten Hacken en Thi- mo Petri en de andere kwartfinale, Jeroen Westerbeke en Eric Lijbers. In de vijfde categorie van het man- nendubbelspel leden de als twee de geplaatsten Henri Guingo en Walter ten Hacken hun tweede ne derlaag in de poule en zijn uitge schakeld. Guingo en Ten Hacken moesten na hun verlies tegen Ro nald Poppe/Michiel van den Berg ook hun meerdere erkennen in Ro nald van der Male en Wilfred Meulmeester. In straight sets (6-4 en 6-3) trokken Van der Male en Meulmeester aan het langste eind. Bij het vrouwendubbelspel in de 6-categorie wonnen Cindy Eren- treich en Sylvia Siegers hun eerste wedstrijd. Tegen Karin Cattoir en Liesbeth Izeboud stonden zij slechts vier games af: 6-3 en 6-1. Erentreich/Siegers wacht nog de confrontatie met Annika Hofstede en Annika Pijpers. door Pieter van Klinken RENESSE - Kansen zijn er genoeg. Drie Zeeuwen komen zaterdag uit in de eerste divisie van het beach- volleybal op het strand bij Renes se. Naast het bekende duo Quin- ten van de Vrie/Wouter de Steur, speek ook Tomas Burgers voor een plek bij de eerste vier. Tomas Burgers is de opkomende man in de eerste divisie van het be- achvolleybal. Hij kwalificeerde zich aan het begin van het seizoen voor de een na hoogste klasse van Nederland en speelde al één keer in de eerste divisie en werd toen zevende. Nu is hij samen met zijn maat Frank Beijer als elfde ge plaatst, maar de verwachtingen zijn hoog. „Ik hoop dat we bij de eerste acht eindigen", zegt de Vlis- singer. „Ik hoop op een stuntje. We hebben eerder tegen eredivisio- nisten goed gespeeld." De 24-jari- ge Burgers, die in Utrecht stu deert, wil in elk geval een goed re sultaat neerzetten om de doelstel ling, deelname aan het NK in au- VLISSINGEN - Ter ere van de eerste Marokkaanse profvoetballer in Ne derland, Aziz Doufikar, wordt zon dag in Vlissingen een zaalvoetbal toernooi gespeeld. Doufikar speelde in de jaren tach tig en negentig bij Ajax, PEC Zwol le, Espinho (Portugal), Fortuna Sit- gustus in Scheveningen, te halen. Met een plek bij de eerste vier is dan een goede stap gezet. Quinten van de Vrie speek weer met zijn eigen partner Wouter de Steur, nadat die laatste vorige week geblesseerd was. „Ik ver wacht de eerste acht en hoop op de topvier. We zijn nog te wissel vallig. Als we niet steeds die ene wedstrijd verliezen, kunnen we ver komen." Vorig jaar werd Quinten van de Vrie, toen samen met Peter Ver burg, tweede tijdens het eerstedivi- sietoernooi in Renesse. „Het zou mooi zijn als dat weer lukt." Naast de eerste divisie, die alleen op zaterdag is, speek ook het be- achcircuit komend weekeinde in de Schouwse badplaats. Daarbij is de klasse 2x2 hoog de beste klasse. De start is op beide dagen 9.30 uur en de planning is dat het eind om ongeveer 17.00 uur is. De toer nooien worden gespeeld op het strand bij Hotel De Zeeuwse Stro men. tard en Eindhoven. Vier .multicul turele teams strijden tussen 14.00 en 16.00 uur in sporthal Baskens- burg onder toeziend oog van Dou fikar om de hoofdprijs. De 44-jari- ge ex-prof is tegenwoordig tech nisch directeur in de Verenigde Arabische Emiraten. Renegade GTX Lo V INTERSPORT Nieuwe Burg 22-28 4331 AH Middelburg er «Je Tel. 0118 - 611 741 www.intersporterik.nl Div. modellen nu met 20% korting BBQ Patton dealer. Een naam in gas BBQ Alles voor de BBQ. BBQ al vanaf €10*95 Voor plantenbakken en perk nog volop eenjarige perkplanten. Schitterende geraniums, grote planten, volop In knop, In vele kleuren Zeer grote sortering vaste planten, w.o. veel bijzondere soorten en variëteiten. los test gratis uw vijverwater Elke donderdag verse aanvoer. Bestellen voor woensdag 12 uur. Aanbieding: Alleen merkmeubelen Grote sortering stoel-, ligbed- en deck- chairkussen Aanbiedingen op=op en geldig t/m 23 juni 2007 Donderdagavond koopavond Breng ook eens een bezoek aan onze website: www.verstratenenwalhout.nl Veerseweg 124a - Middelburg - Tel. 0118-612380 www.verstratenenwalhout.nl - info@verstratenenwalhout.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47