samen leven samen werken Meningen SWENSEN Bij Slaapkenner Rademakers vindt u de natuurlijke rust van Swensen® V Dealer voor Zeeland. Slaapkenner SÉ Éi Fiscus HET SCANDINAVISCH SLAAPSYSTEEM SWENSEN® PROEFSLAPEN? Haal meer uit je dag! Noordstraat 7-13, 4531 GA Terneuzen, T: 0115 - 61 31 30 www.slaapkennerrademakers.nl Haagse tekentafels zijn bedacht, redden we het niet. En extra geld helpt wel, maar is op zich niet vol doende. We hebben de betrokken heid en de gedrevenheid van men sen nodig! Daarin zit de werkelijke kracht van ons land. Daarom zoekt het kabinet de dialoog met de samenleving. Tijdens de eerste honderd dagen, maar ook daarna. Dat is geen kwestie van: 'het ieder een naar de zin willen maken'. Mensen hebben verschillende be langen en begrijpen heel goed dat het onmogelijk is iedereen tevre den te stellen. Er moeten soms moeilijke keuzes gemaakt worden en dat snappen mensen best. Maar het kabinet wil die keuzes wel ma- De overheid mag mensen niet on nodig in de weg lopen. Zij is er om de voorwaarden te scheppen waaronder mensen goed tot hun recht kunnen komen. Dat betekent óók: beschermen wat kwetsbaar is en duidelijke ■grenzen stellen als het moet. Van daar dat we concrete maatregelen nemen om de criminaliteit in ons land met een kwart terug te drin gen. Coffeeshops in de buurt van scho len tolereren we niet. En we aarze len niet in actie te komen als het welzijn van kinderen ernstig in ge vaar is. Want in ons land heeft ie dereen recht op een goede en veili ge start in het leven, achter welke 'Een op de drie Nederlanders doet aan vrijwilligerswerk. Dat is veelzeggend. Er is enorm veel betrokkenheid en enthousiasme' ken in samenspraak met de men sen om wie het gaat. Wij Nederlanders hechten erg aan onze vrijheid. Maar tegelijkertijd is er een grote behoefte om - als vrije mensen - dingen samen te doen. Dat valt me telkens weer op tijdens werkbezoeken en gesprek ken. Een op de drie Nederlanders doet aan vrijwilligerswerk. Dat is veel zeggend. Er is enorm veel betrok kenheid en enthousiasme in ons land. Niet alleen bij vrijwilligers, maar ook bij docenten, doktoren, agenten en ondernemers. Wat me opviel de afgelopen tijd was het hartstochtelijke pleidooi van velen voor de menselijke maat in buurten, scholen, ziekenhuizen en instellingen. Docenten, hulpver leners en andere professionals uit de praktijk drukten ons op het hart te letten op de uitvoerbaar heid van het beleid en vroegen meer eigen ruimte om hun werk te doen. En ouders vroegen aandacht voor het groeiende probleem van jonge ren en alcohol en drugs. Deze - en vele andere - geluiden hebben we zeer serieus genomen bij de opstel ling van ons beleidsprogramma, dat we gisteren hebben gepresen teerd. voordeur de wieg van een kind ook staat. Dit is een tijd van mogelijkheden. Onze economie doet het goed. Er zijn banen in overvloed. Er zijn be langrijke hervormingen doorge voerd die ons land sterker hebben gemaakt. In internationale lijstjes staan we op heel veel gebieden bij de beste tien van de wereld. Door innova tief te blijven en meer mensen aan het werk te helpen, kunnen we die positie vasthouden. Daarnaast is er volop ruimte voor andere ambities. Nederland kan een land worden dat zich onder scheidt in duurzaamheid. Een land waar de wereld te rade gaat voor 'groene' technologie. Een land dat erin slaagt heel ver schillende bevolkingsgroepen en culturen met elkaar te verbinden en dat optimaal gebruik maakt van de vindingrijkheid en talenten van zijn mensen. Dat kunnen we alleen bereiken in samenspraak met iedereen die hart heeft voor zijn of haar buurt, bedrijf, instelling of vereniging. En dat geldt - zo hebben we de afgelo pen maanden ervaren - gelukkig voor veel, héél veel mensen. Jan Peter Balkenende sen hun brood mee verdienen op een logische plaats kunnen blijven parkeren. Misschien is een parkeergarage een optie? Ze hebben tenslotte in Middelburg een boel ervaring met de bouw hiervan! Johan Izeboud Vroonstraat, Serooskerke De fiscus jaagt op mensen die hun inkomsten niet of gedeeltelijk niet opgeven. In het artikel in de PZC van 13 juni staat dat het vaak 'jon ge mensen' betreft die op markten staan en wel bij de Kamer van Koophandel staan ingeschreven. Helaas doet de fiscus op het kan toor Terneuzen niets aan mensen die bijbeunen. De zogenaamde 'weekendwer kers'. Van maandag tot en met vrij dag trekken deze, meestal veerti gers, om acht uur op hun fiets met boterhammen onder de snelbin der naar hun baas om hun werk in loondienst uit te voeren. Op zaterdag en zondag is het ech ter echt werken. Bijklussen voor die nieuwe dakkapel, die tweede auto, de studie voor de kinderen of die vakantie naar tropische stranden. Als ondernemer kom ik ze dagelijks tegen. Inschrijven in de Kamer van Koophandel? BTW-nummers? Dat is duidelijk niet de bedoeling van deze men sen. Ze hebben een baan in loon dienst, genieten belastingvoorde len en hebben extra's door zwarte handel. Helaas heeft de belastingdienst hiervoor oogkleppen op. Het daad werkelijke probleem van de 'gemis te kansen' van de belastingdienst is bij een totaal andere doelgroep te zoeken. F. Kaspers Octrooiweg 1Terneuzen PZC Vrijdag 15 juni 2007 I 13 SCANDINAVISCH SLAAPSYSTEEM Scandinavisch slapen onderscheidt zich van alle andere slaapsystemen, niet alleen optisch maar vooral door het hoge comfortniveau en de uitstekende ergonomische kwaliteiten. Dankzij de beste natuurlijke materialen en ruim 100 jaar Kuperus vakmanschap wordt uw nachtrust voor vele jaren gewaar borgd. Het Scandinavische slaapsysteem Swensen® is daarom een gezonde investering voor de lange termijn. MAAK DAN GEBRUIK VAN ONS SWENSEN PROEFSLAAPARRANGEMENT OP "HOF 'T SUYTSANT". Zie ook: www.slaapkennerraderrw3kers.nl/swensen le prijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13