Prettig door ledereen geniet op zijn eigen manier van geluid 1 2 Vrijdag 15 juni 2007 PZC rtrf. leder mens is uniek. Net zoals ieder hooradvies. Daarom luisteren onze professionele hoorspecialisten naar Wij zorgen voor de beste hooroplossing op maat. Altijd vrijblijvend op proef! Deskundig hooradvies bij u in de buurt: Bel 0900-40 A0 500 www.beterhoren.nl Beter Balkenende vindt dat burgers en politici niet zonder elkaar kunnen. Blik Het geluid van thee die u inschenkt voor familie Het geluid van spetterend plezier We brengen geluid tot leven DEN HAAG - Hoe zorgen we ervoor dat Nederland een land blijft waar in mensen zich gelukkig kunnen voelen? In de politiek is dat een kernvraag. Naar mijn overtuiging hebben mensen aan een goed inkomen niet voldoende om gelukkig te kunnen zijn. Er is meer nodig. Ge luk zit ook in een veilig en ver trouwd gevoel hebben in de eigen dagelijkse omgeving. Geen last heb ben van drempels of vooroordelen in contacten met anderen. Creatief kunnen zijn in baan en bezighe den. Kunnen genieten van natuur en cultuur. En kunnen rekenen op goede voorzieningen en hulp als het op eigen kracht niet gaat. Idealen geven ons leven richting. Ik zie een samenleving voor me waarin iedereen uitgedaagd wordt om mee te doen. Waarin mensen zich vertrouwd en gerespecteerd voelen en initiatieven durven ne men. Zo'n samenleving bereidt zich actief voor op de toekomst, onder meer door voorop te lopen in duurzaamheid en nauw samen te werken met andere landen aan veiligheid en ontwikkeling. Wat is de beste weg naar dat ide aal? Sommigen menen dat Den Haag het monopolie heeft op die vraag en het antwoord. Daar denk ik anders over. Juist als we werken aan de kwaliteit van onze samenle ving en aan sociale samenhang, moet de politiek aansluiting zoe ken bij mensen. Bij hun ideeën, plannen en talenten. Goed samen leven vraagt om goed samen wer ken. Want hoe lukt het anders om wij ken die kampen met grote proble men om te vormen tot wijken waarop de bewoners weer trots zijn? Hoe lukt het anders om de kwaliteit van ons onderwijs te ver beteren? Hoe lukt het anders om ons land schoner en mooier te maken? En om respect terug te brengen op straat, in het openbaar vervoer en het stadion? Met regels en richtlijnen die op LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl In 2010 staat Middelburg vol blik (13 juni), ze bedoelen hier waar schijnlijk automobielen mee. En als ik dan verder lees, verbaast het me dat er weer parkeerplaatsen moeten verdwijnen in de binnen stad. Daar zijn de automobilsten, en niet te vergeten de middenstand weer niet blij mee. Als dit nu echt moet, maak dan van Plein 1940 een kinderspeelplaats, en doe dit op meerdere plaatsen. Maar zorg wel dat we auto's, waar vele men-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12