mensen oc.nl familieberichten Zoek, Vind... Cees Paauwe Cornells Paauwe Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 30 Dinsdag 14 juni 2007 PZC 83 jaar en zo'n goede vriend! Verdrietig zijn wij om het overlijden van 'Opa Rinus' Tilroe Marcel Christa Ivo Aimee Pascal Katrin Richard Griet Bram Dennis Angela Robert Chantal Ivo Tanja Rust zacht Rinus en we zullen altijd van je blijven houden. "Singing Opa Rinus... He's the one and the only..." Verdrietig zijn wij om het overlijden van 'Opa Rinus' Wij wensen familie vrienden veel sterkte toe. Namens alle spelers supporters van W 'Goesje' 3 Verdrietig zijn wij om het overlijden van 'Rinus Tilroe' Wij wensen familie vrienden veel sterkte toe. Namens het bestuur van de sponsorclub en alle sponsors van de Voetbalvereniging GOES Geschokt en verdrietig hebben alle geledingen van de v.v. G.O.E.S. kennisgenomen van het overlijden van hun zeer gewaardeerd lid en jarenlange sponsor, de heer M. Tilroe Zijn liefde en passie voor alles wat met de club te maken had zullen wij nooit vergeten. Bestuur en Leden v.v. G.O.E.S. Opa Rinus" Zal het Goese uitgaansleven niet meer trotseren Iedereen van de New Inn zal je gaan missen Het leven is een feestals je zelf de slingers ophangt! Dag, fijne buurman Antoine en Marion Koster Mathijs lustus Thomas Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het op 10 juni 2007 overlijden van ons erelid Henk van de Sande Bestuur, leden en supportersvereniging Zeeland Sport Na een donkere levensavond is heengegaan onze schoonzus en tante Maatje Nieuwenhuijse-van Westen Familie Nieuwenhuijse Borssele, 10 juni 2007 Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer René Martinet De heer Martinet was in de periode van april 1970 tot augustus 1974 raadslid van de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij in een lange reeks van jaren en in velerlei vorm voor onze gemeente en gemeen schap heeft betekend. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtge note en naaste familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur van Hulst Het lot beslist: Vandaag niet. lammer dat ik niet aanwezig mag zijn bij de crematie van Opa Luteijn soms beslissen anderen voor je. D.L. Luteijn t Elly en Leo t Als je niet meer weet waar je bent, als je de mensen om je heen niet meer herkent. Als je dag na dag moet lijden, is het een zegen dat de dood je komt bevrijden. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeizame le vensavond, rustig is ingeslapen onze moeder, oma en overoma Wilhelmina Johanna Traas - Hoogesteger sinds 21 april 1980 weduwe van Job Traas in de ouderdom van 88 jaar Willie en Anton Dekker - Traas Merien en Marietje Traas - Kooman Nellie Tolhoek - Traas (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn alle medewerkers van 'Ter WeelKrabbendijke, unit C, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Krabbendijke, 12 juni 2007 Correspondentieadres: fam. M. J. Traas, Bonzijweg9,4424 AM Wemeldinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Toch nog vrij plotseling is overleden onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Suzanna Davidse in de leeftijd van 87 jaar. C. Davidse J. Davidse-Nieuwenhuize C. Lampert-Davidse H. v.d. Doel J. v.d. Doel-Broekhuizen C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg L. Davidse J. Davidse-Janse Neven en nichten 12 juni 2007 Altijd samen, nooit alleen Onafscheidelijk, altijd één. Onze zorgzame, lieve pa en opa echtgenoot van Suzanna Paauwe - Davidse 1 12-10-2006 is op 12 juni 2007 overleden Hij is 87 jaar geworden. "De tijd brengt hen weer samen" Daaf en Hanny Kirsten en Arjen, Emma, Brecht Wijnand en Ingeborg, Bente Joke en Henk Jylka en Erik, Mats, Jinte Suan en Enrico, Riva, Bodhi Marylein en Ad Madeion Melanie Malinda Agatha en Albert Esmée Ivar Zorgcentrum Cederhof, Kapelle Correspondentieadres: Fam. van Liere - Paauwe, Veerweg 8,4421 HV Biezelinge Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 juni van 10.30-11.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a, Kapelle. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op zaterdag 16 juni om 12.00 uur in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat4te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in "Ons Dorps huis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. zv Enige en algemene kennisgeving Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Na een lang leven is toch vrij plotseling van ons heengegaan Maatje Roose weduwe van Jacobus de Zeeuw 11-12-1917 f 8-6-2007 Uit aller naam: Fam. Roose Corr. adres: Fam.Roose Mozarthof 13 4536 ATTemeuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een woord van dank voor het personeel van R14 van verpleeghuis Ter Schorre. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op het aller onverwachts, uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Meeuwsen-Tramper sinds 1 januari 1992 weduwe van Jacob Meeuwsen in de leeftijd van 92 jaar. 's-Gravenpolder: W.). de Kok-Meeuwsen H. de Kok Kruiningen: G.C. Meeuwsen N.C.H. Meeuwsen-Nelisse Waarde: M.M. Meeuwsen J. Meeuwsen-de Witte H.B. Meeuwsen (in liefdevolle herinnering) Oostdijk:N.M. Kosten-Meeuwsen M. Kosten Krabbendijke: C.L. van de Zande-Meeuwsen N. van de Zande Kruiningen: H.P. Meeuwsen M.A.C. Meeuwsen-Nieuwenhuijse Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 12 juni 2007 Nieulande Correspondentieadres: Middenstraat 4 4431 BS 's-Gravenpolder De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 16 juni om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Nieulande dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Een moeder is een kostbaar iemand. Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. En het enige verdriet dat ze je aandoet is te sternen en je alleen te laten. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben gehad, hebben we toch nog onverwacht afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Rozalia Maria van Oppen-Bogaart sinds 31 maart 2001 weduwe van Izaak van Oppen in de leeftijd van 94 jaar. Temeuzen: Riet en Jan t Dees-van Oppen Sandra en Eddy Terneuzen: Jenny en Francesco Salemo-van Oppen Miranda en Nicola - Brigida Claudia Capelle a/d IJssel: Rose-Marie en Jan Stam-van Oppen Temeuzen, 12 juni 2007 Corr.adres: Stuvesande 480 4532 ML Terneuzen De crematie zal in familiekring plaatsvinden. www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58