Familieberichten OVERTOOM-GROEN 28 Dinsdag 14 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 1947 2007 Soli deo gloria Op 20 juni a.s. hopen wij onze 60-jarige bruiloft te herden ken. Samen met onze kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind, willen we dit vieren in zaal Middendorp, Smid straat te Zoutelande. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 18.00 uur. In verband met de aanstaande verhuizing geen cadeaus of bloemen. Kadotip: El K. Wouters en L. Wouters-Schoe Bosweg 1 4374 EK Zoutelande. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare vriend Chris Joziasse Wij wensen onze lieve vriendin Nel, kinderen en kleinkinde ren Gods Nabijheid toe. lan en Suus Mol Vrouwenpolder "I did it my way Verbijsterd en vol van ongeloof moeten wij aanvaarden dat onze oudste broer en oom Henk van der Wekken niet meer onder en met ons kan zijn. Leven gaat voor een ieder over in dood. Zo is dat nu eenmaal, maar Wij wensen vooral (oke, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe, om dit abrupte en grote gemis met ons een plek te geven in denken en doen. Matty en Nico Timmerman-van der Wekken Daan en Diana van der Wekken-Bouwman Pascale Mischa en Arleen Laura van der Wekken Harry van der Wekken en Mieke van der Post Aart en Elly van der Wekken-Keus Mark Anneloes en Thomas Ineke en Rinus van der Schee-van der Welle Jacco en Ilona Martin en Esmeralda Zierikzee, 12 juni 2007. Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve en onverge telijke zuster, schoonzuster en tante Adriana Rentier-Kristalijn echtgenote van Pieter Rentier Gerrit en Agnes Kristalijn Toos en André van der Schelde kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 13 juni 2007 Mijn hart is tot rust gekomen, ik ben niet langer gejaagd; als een kind in de armen van zijn moeder, zo rustig ben ik. Israël, vestig alle hoop op de Heer, nu en altijd. Psalm 131 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kortston dige ziekte, onverwachts is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Adriana Rentier-Kristalijn 30 januari 1933 t 12 juni 2007 Zierikzee, P. Rentier Kees Rentier f Middelburg, Gerrit Rentier Karina Rentier-de Waal Louise, Christophe, Isabella Topeka (Kansas USA), Marco Rentier Vera Lynne Stroup-Rentier Joe, Jake, MyaGrace, Ethan Vrije 17 4301 )X Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal zaterdag 16 juni om 10.30 uur gehouden worden in de kerk van de Prot. gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Kerkerf". Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar voor altijd in ons hart Maarten Fieret Wij wensen Mimi, Gerrit, William, Reina en zijn klein kinderen sterkte met dit verlies. Familie Snap Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw en gewaardeerd lid Maarten Fieret Wij wensen Mimi, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens Biljartvereniging 't Keldertje Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van Maarten Fieret vader van onze vriend en medespeler Gerrit Wij wensen de familie veel sterkte toe met grote verlies. Namens Dartvereniging 't Keldertje |e was zo sterk, je gaf ons kracht. Wij moeten nu doorgaan zoals jij dat verwacht. Dag allerliefste oom Nicolle en Aschwin Jeroen en Dieuwertje Erwin ZV 'Dood zijn kun je nog zolang. Geniet van het leven.- Rinus Fel heeft hij gebrand. In één keer was hij op. Dinsdag 12 juni 2007 overleed in vrede, omringd door zijn dierbaren, onze unieke, levenslustige vader, grootvader en vriend Marinus Tilroe alom bekend als Opa Rinus weduwnaar van Neeltje Maria Zwartepoorte Hij is 83 jaar geworden. Amsterdam: Anna Tilroe Comel Bierens Goes: Conny Rijn-Tilroe Hans Rijn Linda en Bas Marianne Anita en Geert Waltrop (D): Katharina Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 14 4461 DW Goes U kunt, buiten de familie om, persoonlijk afscheid nemen van Rinus op vrijdag 15 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de familierouwkamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op zaterdag 16 juni om 10.30 uur in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Daarna bent u opnieuw welkom in Hotel Goes voor een informeel samenzijn om over Rinus na te praten. Rinus hield van vrolijkheid en bloemen. In verband met het overlijden van ons "ouwe baassie" Rinus Tilroe, is Caravancentrum De Smokkelhoek Rijksweg 3 te Kapelle op zaterdag 16 juni gesloten M'n opa, m'n opa, m'n opa In heel Europa was er niemand zoals jij M'n opa, m'n opa, m'n opa Niemand was zo aardig voor mij In heel Europa, onze grote opa Nergens zo iemand als j ij Tot op het laatste moment heeft hij met volle teugen ge noten van het leven. Lieve opa, we zullen je missen Linda, Marianne en Anita Bas en Geert Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-werkgever Rinus Tilroe Wij wensen de nabestaanden veel kracht en sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Personeel caravancentrum De Smokkelhoek Rijksweg3, Kapelle Menschen treten in unser Leben und begleiten uns eine Weile. Einige bleiben für immer denn sie hinterlassen Spuren in unseren Herzen. Kathrienchen Rinus We zullen je missen Je vrienden Kees en Janny Bolle Wim en Ellen de Vos Loe Janse en Dini Nijsse Jan en Anita Dekker Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Henk van der Wekken Wij wensen de familie veel sterkte. Jan en Janny Schiettekatte Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 De donderdagavonden met Rinus Tilroe blijven in onze herinnering. Coby en Kees, Elly en Leen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56