Massale toeloop op Open Philippine Natuurlijk, creatief c 9 50 44 Donderdag 14 juni 2007 PZC The Roadhouse derde op NK snooker Harry Riemens naar halve finales bij DOS Coria klaagt fabrikant van preparaten aan Trond Sollied keert terug bij AA Cent Melchiot weg bij Stade Rennes Dartstoernooi heeft al tweehonderd inschrijvingen. de Binnenhuisadviseurs De Binnenhuisadviseurs werken graag met Marmoieum, «I Mm per m" ail in voorstrijk egaliseren leggen lassen Forbogilde lid en specialist TMC Woonwinkels www.tmcwooiniwinkels.nl W Michael van Cerwen heeft zich nog niet ingeschreven voor het Open Philip pine toernooi, maar de organisatie hoopt wel weer op zijn komst, foto ANP ZAANDAM - De snookeraars van The Roadhouse uit Middelburg zijn tijdens het Nederlands kam pioenschap eerste klasse derde ge worden. In de halve finale werd met 5-3 verloren van Snookerpal- ace Delft. Vorig jaar eindigden de Walcherse biljarters nog verrassend als eerste, maar dit keer konden zij die stunt niet herhalen. In het snikhete snookerpaleis in Zaandam moesten de Middelbur gers genoegen nemen met de bron zen medaille. VLISSINGEN - Harry Riemens is bij het Flessentrekkerstoernooi op de banen van tennisvereniging DOS als eerste doorgedrongen tot de ■halve finales. De tennisser deed dat in de 5-categorie van het man- nenenkelspel. Riemens, tijdens de afgelopen voorjaarscompetitie spelend voor De Boskreek uit Breskens, toonde zich in drie sets de meerdere van Henri Guingo: 2-6 6-2 6-2. In de halve eindstrijd moet hij het opne men tegen de winnaar van de par tij tussen Alex Lourens en Ronald Poppe. NEW BRUNSWICK - De Argentijnse tennisser Guillermo Coria eist een schadevergoeding van 7,5 miljoen euro van een Amerikaanse fa brikant van vitaminepreparaten. Hij acht Universal Nutrition ver antwoordelijk voor zijn schorsing die hij zes jaar geleden wegens een positieve dopingtest kreeg opge legd. Zijn advocaat Will Nystrom heeft dit laten weten. Het proces begint maandag in New Bruns wick. Coria werd in juli 2001 positief be vonden op het gebruik van anabo le steroïden. GENT - De Noorse trainer Trond Sollied heeft onderdak gevonden bij AA Gent. De oefenmeester werd eerder ook in verband ge bracht met Feyenoord. Sollied kiest met AA Gent voor een vertrouwde werkomgeving; ook tussen 1998 en 2000 was hij al werkzaam bij die club. Daarna trainde hij Club Brugge en O- lympiakos. Bij de Griekse club werd hij in december 2006 ontsla gen. RENNES - Mario Melchiot vertrekt bij de Franse voetbalclub Stade Rennes. De dertigjarige verdediger heeft laten weten zijn contract niet te verlengen. Manager Pierre Dréossi heeft dit gisteren in de krant Ouest France gezegd. Melchiot maakte het afgelopen seizoen indruk bij Rennes en staat in de belangstelling van diverse clubs. Zijn goede spel leverde hem ook een uitnodiging op voor de trip van het Nederlands elftal naar Azië. door René van Stee PHILIPPINE - De derde editie van het Open Philippine dartstoernooi gaat zaterdag van start met min stens tweehonderd deelnemers. Die grote toeloop is niet alleen te danken aan de populariteit van de sport, maar met name ook door dat er een koppeltoernooi aan het speelschema is toegevoegd. Bij de mannen zijn er inmiddels 81 aanmeldingen. Het gezelschap bestaat voornamelijk uit Nederlan ders, maar er doen ook twintig Belgen en één Zweed mee. Het aantal vrouwen dat de dartspijlen werpt, bedroeg tot en met gisteren W* Doordat er een koppeltoernooi aan het speelschema is toege voegd komen er veel inschrijvin gen binnen voor het Open Philip pine dartstoernooi van zaterdag. negentien. Voor het koppeltoer nooi, voor zowel gemengde twee tallen als duo's van hetzelfde ge slacht, zijn er tot dusver 46 in schrijvingen. Bij de jeugd tot en vijftien jaar zijn er voorlopig vijf deelnemers. Vooralsnog ziet het er niet naar uit dat nationale of internationale co ryfeeën hun opwachting maken. Vorig jaar deed Michael van Ger- wen nog mee. Hij behaalde al di verse aansprekende resultaten, zo als de halve-fmaleplaatsen in de Bavaria World Darts Trophy en de Masters of Darts. Het inmiddels achttienjarige talent verloor de hal ve finale in Philippine tegen zijn streekgenoot Robert Treffer. Ook tweevoudig winnaar, de Belgische nummer één Ronny Huybrechts, staat niet op de deelnemerslijst. Penningmeester Eric d'Hont van het organisatiecomité sluit echter niet uit dat er nog bekende namen op toernooi afkomen. „Want vorig jaar meldde Van Gerwen zich pas de avond tevoren. En we rekenen ook nog op een aantal Belgische toppers. Die schreven vorig jaar ook pas heel laat in", aldus D'Hont, die op nog minstens tach tig nieuwe inschrijvingen rekent. Bergen op Zoom Van Konijrtenburgweg 13 C01643 27 44 ~7~7 Goes Marconistraat 13 CC31 133 22 41 02 Koudekerke Dorpsplein 35 CD1 1S1 55 55 33 Krtiiningen Zandweg 1 b CQ1 133 33 26 26 De Open Philippine begint zater dag in hotel Au Port om 12.00 uur met het koppeltoernooi. Vanaf 14.00 uur zijn de senioren en de jeugd aan de beurt. nvttérv ivf*, tik. kw f/iKfj' omdat het een puur natuurproduct is met vele unieke eigenschappen en dessins. Door te spelen met kleuren en vormen is het resultaat altijd een unieke vloer met vele identiteiten: van klassiek tot modern... uw eigen designvloer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46