familieberichten 30 I Dinsdag 12 juni 2007 PZC ZV Ons lieve nichtje is overleden, Frannie Berkman Den Haag 22 juni 1960 Den Haag 9 juni 2007 Burgh Haamstede: Coby Geluk en Tineke Vens Nieuw Haamstede: Hans en Inge Verschoor Lieve Marion Zaterdagmiddag, Onze jongens op de tribune aanmoedigen, en na de wedstrijd een portje wat zullen we dat missen, samen met jou. Hoe bijzonder het was beseffen we nu pas, Sonja, Frida, Miranda, Mientje, Marian, Saar, Annelies en Marga Marion |e was méér dan alleen onze buurvrouw. We zullen je zo veel missen! Rob, Miranda, Rowan en Thierry We zijn geschokt en bedroefd door het onverwachte over lijden van de moeder van onze leerling Aron Snouwaert. Wij wensen Aron en zijn familie veel sterkte en moed in deze moeilijke lijden. Klasgenoten 2S Personeel Maritiem Instituut "De Ruyter" Vlissingen Onbegrijpelijk! Onverwachts is overleden Jeanne Bey-Voermans Vrijwilligster bij de Stichting UW Afd. Vlissingen Namens het Bestuur en alle leden wensen wij de familie sterkte toe bij dit verlies. U legt Uw hand op mij Ps. 139:5b Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve, dierbare man, onze lieve vader en opa Christiaan Joziasse geboren: 22 maart 1940 overleden: 11 juni 2007 Vrouwenpolder: Nel loziasse-Louwerse Biggekerke: Helene de Korte-loziasse Henk de Korte lefry. Leonie, jesse, julia Vrouwenpolder: Sandrina Sipma-loziasse Rink Sipma Cynthia, Melissa, Marvin Vogelwaarde: Pieter loziasse Saskia loziasse-Meertens Ellis, Christian, Marella Pelgrimstraat 13 4354 AN Vrouwenpolder Pa is thuis. De herdenkingsdienst zal D.V. 15 juni 2007 om 13.00 uur plaatsvinden in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend aan de dienst zullen wij pa om 14.00 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoem de kerk. Liever geen bloemen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden v an onze lieve broer, zwager en oom. Chris Joziasse Middelburg Corrie Pouwer-loziasse laap Pouwer Catrien Adriaanse-loziasse Corde Kam Vrouwenpolder: Nel Verhage-loziasse Rinus Verhage neven en nichten Vrouwenpolder, 11 juni 2007 Met veel verdriet geven wij kennis, dat na een slopende ziekte uit onze familiekring is heen gegaan, onze lieve zwager en oom Christiaan Joziasse (Chris) Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte en Gods nabijheid toe. Meliskerke: Cathrien Davidse-Louwerse Ko Davidse Leo Willemse Gapinge: Wim en Nely Louwerse-van Dis Serooskerke: Rinus en Lia Louwerse-Louwerse Neven en nichten. Vrouwenpolder, 11 juni 2007 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlij den van ons medebestuurslid de heer A.P.van Bcndegem Met dankbaarheid zullen we het werk dat hij voor onze Stichting heeft verricht blijvend gedenken. Axel, 11 juni 2007. Stichting Protestants Christelijke Bejaardenzorg te Axel e.o A.Verschelling, voorzitter A. van Harn, secretaris Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Ter Valcke' te Goes voor de liefdevolle verzorging van Flendrikus Antoon Koeken - Henk - 6 juni 2007 Blokjesplaat 13 4465 BC Goes Op 9 juni overleed te Zeist onze geliefde schoonzuster en tante Pieternella Maria Kramer-Wilderom In de leeftijd van 81 jaar. Renesse: R.P. Steur Middelburg: M. Oostdijk Neven en nichten Nooit daalde de zon, of zij kwam weer op. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het over lijden van mijn lieve man. onze vader en opa Henk van de Sande *2 mei 1923 t 10 juni 2007 Vlissingen: Truus van de Sande-Heeres Nieuw en St. loosland: Henken Ria van de Sande Vlissingen: Hans en Leny van de Sande Kristian. Daniella Vlissingen: Rob van de Sande Correspondent ieadres: Pablo Picassoplein 34 4382 KB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op donderdag 14 juni van 13.45 tot 14.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de plechtigheid vooraf gaande aan de crematie plaatshebben in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid, is er in de ontvangkamer van het crematorium, gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze broer, zwager en oom Henk van de Sande |o Schot-van de Sande t Piet Schot llseClarisse-Schot Richard Clarisse Ruud Schot Iwonka Schot-Turczynowicz en kinderen Deenvoudigen wil God steeds gadeslaan; 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer mijne ziel, tot uwe ruste weder; Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan. Psalm 116 vers 4 Verdrietig, maar dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maatje van Westen sinds 4 september 2005 weduwe van B. Nieuwenhuijse 'Zij is nu bij haar Heer en Heiland' in de leeftijd van 86 jaar. Schore: Dolf en Greet Middelburg: Rob en Tineke Zierikzee: Peter Oud-Karspel: Alfred en Ank Driewegen: Annelies en Herbert Klein- en achterkleinkinderen Wij willen de medewerkers van thuiszorg 'Walcheren en zorgcentrum 'Roggeveente Middelburg bedanken voor de jarenlange verzorging. Vlissingen. 10 juni 2007 Correspondentieadres: R.H. Nieuwenhuijse Langstraat 4 4423 AB Schore Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. donderdag 14 juni van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 15 juni om 10.30 uur in genoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Voor ons onverwachts heeft de Heere weggenomen mijn geliefde broer, onze zwager en oom Jacobus de Visser weduwnaar van Maria Adriana Louwerse 14 september 1920 19 juni 2007 E. de Kam de Visser J. de Muynck C.|. de Visser-de Muynck Neven en nichten Goes, Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: A.A. de Visser Breeweg 90a 4335 AS Middelburg De rouwdienst zal gehouden worden voor familie en belangstellenden op D.V. donderdag 14 juni om 10.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats van Oostkapelle om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. geen bloemen Na een moeizame levensavond heeft de Heere onverwacht van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom Jacobus de Visser weduwnaar van M.A. Louwerse in de leeftijd van 86 jaar. Oostkapelle: P.S. Louwerse E.C. Louwerse-Cevaal Gapinge: A.M. lanse-Louwerse lanse in herinnering Domburg: S.T. v/d Meule-Louwerse in herinnering A. v/d Meule Oostkapelle: S.P. Louwerse H. Louwerse-Simonse Neven en nichten 9 juni 2007 De Heere heeft voor ons onverwachts weggenomen onze geliefde oom Jacobus de Visser weduwnaar van Maria Adriana Louwerse André de Visser Nelleke de Yisser-Verhage Lies Baaij-de Visser Ian Gerard Baaij Marti de Visser Bram de Visser Francisca de Visser-Wijkhuys en kinderen Goes. 9 juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50