l r JT* Familieberichten 28 I Dinsdag 12 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17 00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl -X Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze dierbare dochter en lieve zus Maatje Komelia Manon VVondergem 21 mei 1996 t 10 juni 2007 Gerard en Corina Wondergem-Rosenthal Rick Rowin Vikingstraat 8 4561 CR Westkapelle De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 14 juni ont 11.00 uur in de Moria-kerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend zullen we haar begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het leugdgebouw naast de Moria-kerk. Indien wij tt vergeten hebben een routekaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve Manon We missen je nu al. Rick Rowin Diepbedroefd zijn we. nu de Heere mijn innig geliefd klein dochtertje en ons lieve nichtje Manon na een ernstige, zeer geduldig gedragen ziekte uit ons mid den heeft weggenomen. Zij is 11 jaar geworden. Sterke de Heere Gerard, Corina. Riek. Rowin en ons allen in dit smartelijk verlies. H. Wondergem laan en Grè Bram en Corrie Gerda en Kees Bep en Frans I fenk en Lieneke loke Rinus en Anja Ko en Cobie Anneke en Henk Matty en Aart Ria en Anton Neven en nichten In liefdevolle herinnering. Oma Wondergem Arnemuiden. lOjuni 2007 Houwerstraat 16. 4341 GS Lieve Manon ons Zonnetje Als een vlinder ben je ons vooruit gevlogen. Fladderend in de wind door ieder van ons zo bemind. Voor altijd in ons hart. Opa en Oma Rosenthal Ome Wilco Neefje Wessel Ome Patrick Wij wensen Gerard. Corina. Rick en Rowin heel veel sterk te en kracht toe met het verlies van Manon. Westkapelle, 10 juni 2007 Intens verdrietig zijn wij dat de Heere van ons heeft weggenomen ons lieve nichtje Manon Ze heeft haar ernstige ziekte dapper gedragen. We wensen Gerard, Corina, Rieken Rowin veel sterkte toe met dit grote verlies. Ome Henk en tante Lieneke Peteren Marleen. Nienke Maaike lakolien en Dave Erica en Marijn Eline Zoveel geleden, lief dapper meisje Zoveel vragen waar men geen antwoord op krijgt Zoveel liefde van haar gekregen Zoveel mooie herinneringen om nooit te vergeten Verslagen en verdrietig zijn wij dat de Heere van ons heeft weggenomen ons allerliefste nichtje Manon We wensen Gerard, Corina. Rick en Rowin veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Ome Aart en tante Matty Johanna en Lennard Erwinen Wiena Ruben Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen dat na een dappere strijd isoverleden op de leeftijd van 11 jaar ons lief nichtje Manon Wij wensen Gerard. Corina, Rick en Rowin. grootouders en verdere familie veel kracht en sterkte toe om na dit zware verlies verder te gaan. Tante Pie en Ome Kees Ome Kees en Tante lo Wiboen Lies Corrie en Aart Leny en |aap Sindyen Marco Korrie en Willy lohn en Ryan Neefjes en nichtjes Steeds worden er sterren van de aarde geplukt En van het leven losgerukt Niets kan echter zomaar verdwijnen Sterren blijven altijd schijnen Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons lieve nichtje Manon Frans en Bep loël, Inge. Rick. Arjen, Merel 'Samen is nu anders, maar herinneringen blijven' Bedroefd zijn wij om het heengaan van Manon Wij wensen Gerard. Corina. Riek. Rowin en verdere familie sterkte voor de komende tijd. Jan. Rina. Ruben, lurriaan. Emmelieen Willemijn Dag lieve Manon Voor altijd in ons hart. Andreas en lacqueline Kantouras Kristian Cijsouw Waarom zijn er zoveel vragen, waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Manon Wondergem Wij wensen Gerard. Corina, Rick, Rowin en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Peteren lacqueline René en Carla Henk en Corrina Henk en Monique en kinderen Soms is er zoveel wat we voelen. Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Dag lieve dappere Manon Linda en Eric Nadia, Yoran Angeliqueen Menno Yannick, Tristan Hanneke en Liza josianne, Lennart Verdrietig zijn wij om het overlijden van Manon Wondergem We kenden haar als een moedig dapper meisje. Klaas en Marian Miko en Sandra Maarten en Tonny Kees en Willy en kinderen Lieve Familie, heel veel sterkte. Zoveel hoop Zoveel briefjes Zoveel tekeningen Zoveel wensen Zo dapper Dag lieve Manon Wij wensen ouders, Rick. Rowin en verdere familie veel sterkte toe. Team. kinderen, ouders. MR en OR Archipelschool de Lichtboei Lieve Manon We hebben je mogen zien opbloeien tot een meid die weer praatjes en humor kreeg. Het stemt ons bedroefd dat aan je vooruitgang, waar je hard voor gewerkt hebt. een einde heeft moeten komen. We wensen ouders, broers en verdere familie heel veel sterkte toe. Medewerkers kinderrevalidatiecentrum Reigerbos Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Manon Wondergem doehter en kleindochter van onze vrienden Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Ties en Anita Sjaak en loke Piet en Addi Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Manon dochtertje van onze collega Gerard De Heere sterke Gerard. Corina. Rick en Rowin in dit grote verlies. Bemanning ARM-17 Lieven en Mina lan en losina Marco en leanette Karlo en Lisette Rini en lorina Rob en Sabrina Robert en Isabel Bert jan en Miranda Erwin en Wiena Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van Manon de kleindochter van onze collega Wij wensen de familie veel sterkte. Café-Restaurant "Kasteel van Batavia"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48