het land van de oogkleppen If Onderzoek brengt geen nieuw inzicht in zaak Gimbfère VI IT LOOP Man blijft verdachte in verkrachtingszaak, zelf blijft hij ontkennen. Duizenden liters diesel gestolen in Vlissingen Transferiumbus draait weer zomerdiensten Winkelmedewerker bij keel gepakt in Souburg Arnemuids voetpad moet vrachtverkeer vrij Cran Combi: 3 halen 2 betalen! I Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg Cranberry extract per dag Idrogisterij K ruiderij DE RODE PILAREN www.derodepilaren.nl w k -V .'..'•'■/«v.-'.--' "-i+ Sc. - Samuel Jobse gaat op zijn fiets de wereld rond. „Ik ontsnap niet aan het leven hier, ik laat het alleen even voor wat het is. Ik weet namelijk dat er een baan en een bestaan op me wachten.' v foto Ruben Oreel door Emile Calon middelburg - Wederom hield de 32-jarige Goese verdachte gisteren vol dat er in de nacht van de 4e fe bruari van dit jaar niets onoor baars was gebeurd. Sterker nog, hij vindt dat mensen die anderen sek sueel misbruiken zwaar gestraft moeten worden. Die moeten wat hem betreft vijf tot tien jaar de cel in, zei hij tegen de Middelburgse rechters. En niet 'maar' twee jaar, zoals officier van justitie G. Ooster- veld opnieuw tegen hem eiste. Een vijftal weken terug werd de man voor de eerste keer verhoord door de Middelburgse rechters over wat er die nacht in Goes was gebeurd. Volgens een zeventienja rig meisje had hij haar die nacht bij de Veste verkracht. Ze hadden elkaar op de Grote Markt ont moet, een praatje gemaakt en sa men waren ze richting de Veste ge lopen. Op beelden van de bewa kingscamera's was dat ook alle maal te zien. De interpretatie van die beelden is echter een heel an der verhaal. Die laten niet zien of iemand aangeeft dat ze niet verder mee wenst te lopen, zoals het meisje beweert, of dat dat juist wel het geval is, zoals hij stelt. Ook is op die beelden niet precies te zien of die twee elkaar kusten of alleen maar dicht tegenover elkaar ston den zonder dat er sprake was van enige genegenheid. De rechtbank kwam er destijds niet uit en vroeg daarom aan de rechter-commissa- ris het meisje nogmaals te verho ren over wat er die nacht nu pre cies is gebeurd. Dat verhoor vond vorige week donderdag plaats. Gis teren verscheen de Goesenaar weer voor de rechtbank. Wat offi cier van justitie G. Oosterveld be treft bracht het hernieuwde onder zoek geen nieuwe feiten aan het LANGE DELFT 16 MIDDELBURG ■iij* H AAT 199 INGEN licht. In haar ogen was de man schuldig en blijft hij schuldig. Ze eiste opnieuw een celstraf van twee jaar. Zijn advocaat greep het hernieuwde onderzoek aan om zijn cliënt met nog meer kracht vrij te pleiten. A. Bals wees op de recente verklaringen van het meis je die niet overeenkomen met haar eerdere verklaringen. Hij zag tal van verschillen die niet zijn recht te praten. Volgens hem heeft zijn cliënt die bewuste nacht niets onoorbaars gedaan. Dat herhaalde zijn cliënt ook. „Alles gebeurde vrijwillig. Er kwam geen dwang aan te pas. Het was alleen maar leuk." Uitspraak op 25 juni. VLtssiNGEN - Afgelopen weekeinde is bij een bedrijf aan de Distributie- weg op het bedrijventerrein Vrij burg in Vlissingen een grote hoe veelheid diesel gestolen. De dieseldiefstal vond naar alle waarschijnlijkheid plaats tussen za terdagmiddag half zes en zondaga vond half zeven. De diesel is weg genomen uit een opslagtank. Vol gens de politie heeft de gestolen diesel een waarde van enkele dui zenden euro's. middelburg - De transferiumbus die de Middelburgse binnenstad met de Mortiere verbindt, rijdt vanaf vandaag volgens het zomer rooster. Dat betekent dat de bus sen van dinsdag tot en met zater dag tussen 10.00 en 18.30 elke twintig minuten rijden. De laatste bus vertrekt om 18.20 van de Mor tiere en om 18.10 vanaf de Nieuwe Haven. Op zaterdag is dat respectie velijk 17.20 en 17.10 uur. oost-souburg - Een medewerker van een supermarkt aan het Oran jeplein in Oost-Souburg is gister middag rond half twee bij zijn keel gepakt door een onbekende man. De medewerker zag een vrouw die zich verdacht gedroeg langs de kas sa de winkel uitlopen zonder iets af te rekenen. Hij ging haar achter na waarop de onbekende man zei de vrouw met rust te laten en die hem vervolgens bij de keel pakte. middelburg - De PvdA-fractie in Middelburg vindt dat er een einde moet komen aan het vrachtver keer over het woonerf Oud Arne muids voetpad in Middelburg. Da gelijks rijden er vrachtwagens die naar het bedrijventerrein aan het Veersepad moeten. Er is geen ande re toegangsweg. De PvdA-fractie wil dat het college van B en W maatregelen neemt om het vracht verkeer - dat niet over een woon erf hoort te rijden - te weren. Nü 180 tabletten van 59,85 VOOr 39,90! normale prijs 19,95 per stuk - f tm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29