2 Unieke kasteelarrangementen voor de prijs van 1 Op reis met uw krant www.opreismetuwkrant.nl m Actiebon Kastelenarrangement www.opreismetuwkrant.nl Heeft u altijd al eens willen verblijven in een echt kasteel? Maar dacht u dat het onbetaalbaar was of is het er nog niet van gekomen? Dan is deze actie echt iets voor u. De PZC heeft vier prachtige kastelen geselecteerd in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk waar u met 2 voor de prijs van 1 van een heerlijk arrangement kunt genieten. - 2 nachten in een Harmony tweepersoonskamer - 1 we!komstdrank|e - 2 uitgebreide ontbijtbuffetten - 1 driegangendiner (excl. drank) in het hotel - 2 toegangstickets voor de tentoonstelling "Vive au temps des impressiomstes" - vrij gebruik van hotelfietsen - gratis gebruik van tennis, ping pong, biljart - gratis gebruik van binnenzwembad - gratis parkeren Arrangement: - 2 overnachtingen in een comfortabele tweepersoons kamer - 2 uitgebreide ontbijtbuffetten of roomservice - welkomstdrankje bij aankomst 1 driegangendiner in de "Kaminzimmer" (reserveren verplicht) of de "Westfalenstube" - 1 massage van 30 minuten per persoon - kamer versierd met rozenblaadjes bij aankomst - gratis parkeren - gratis toeristische map Dit prachtige kasteel stamt uit de 15de eeuw en ligt op een groot landgoed, grenzend aan een park waar u heerlijk kunt uitrusten op de groene grasvlaktes of wandelen rondom de vijver. In het kasteel bevindt zich een gastronomisch restaurant waar u heerlijk stijlvol kunt dineren Dit landgoed ligt op ongeveer 30 km ten noorden van Parijs op een eiland in een park van 35 hectare In de omgeving van het landgoed vindt u bossen en parken van Val d'Oise die u gratis per fiets kunt verkennen. De streek is beroemd vanwege Van Gogh en het impressionisme. Arrangement: - 2 nachten in een tweepersoonskamer - 1 huisaperitief - 2 uitgebereide ontbijtbuffetten - 1 driegangendiner (excl. drank) in het hotel - gratis gebruik van fietsen/ tennisbaan (1 dag) - gratis gebruik wandel- en fietsroutes - toegangsvoucher Holland Casino - gratis gebruik van draadloos internet op de kamer - gratis hotelparking De fundamenten van dit kasteel, dat ligt in het prachtige Limburgse landschap, dateert uit de elfde eeuw Kasteel Doenrade is de perfecte uitvalsbasis voor stedentrips naar bijvoorbeeld Maastricht, Sittard, Aken en Luik. Cultuurminnaars, kunstfanaten en shopaholics komen in de wijde regio ruimschoots aan hun trekken Arrangement: - 2 nachten in een luxe tweepersoonskamer - 1 welkomstdrankje - 2 uitgebreide ontbijtbuffetten - 1 driegangendiner (excl. drank) - 2 museumtickets - gratis gebruik van fietsen - gratis hotelparking Dit neogotische kasteel met een roemrijk verleden biedt alles om een fantastisch weekend te beleven. U bevindt zich op 42 hectare pure natuur Geniet van de rust en stilte op het landgoed en heeft u zin er een dagje uit te gaan? Brugge ligt op slechts 10 minuten rijafstand. Hoe maakt u gebruik van dit fantastische aanbod? 1Stuur de bon op deze pagina op of ga naar www.opreismetuwkrant.nl, klik op "arrangementen" en vul het bestelformulier in. Op die manier vraagt u een Duocheque aan waarmee u het kasteel van uw keuze zelf kunt boeken. De Duocheque kost 15,95. 2. Stort gelijktijdig met uw aanvraag 15,95 op rekeningnummer 4436448 t.n.v Partners Promotions met de vermelding Duocheque de naam van het kasteel waar u wenst te verblijven*. 3. De cheque wordt binnen 10 werkdagen na ontvangst van uw betaling toegestuurd 4. u reserveert met uw Duocheque rechtstreeks in het hotel van uw keuze. U heeft slechts één Duocheque nodig om een arrangement te reserveren voor 2 personen 5. Het bedrag van het arrangement betaalt u rechtstreeks aan het hotel aan het einde van uw verblijf Wilt u meerdere Duocheques ontvangen, zodat uw meerdere keren weg kan? Stort dan voor elke Duocheque afzonderlijk 15,95, telkens met vermelding Duocheque de naam van het gewenste hotel. Voor vragen en meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met: 0117-420809. U kunt ook een e-mail sturen naar hotelactie@wegener.nl Voorwaarden In principe hebben de hotels voldoende kamers beschikbaar Op populaire data kan het echter voorkomen dat een hotel volgeboekt is. Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan tijdig te reserveren Natuurlijk wordt in het geval een hotel is volgeboekt, gezocht naar alternatieven Naast de in Nederland verplichte toeristenbelasting (ongeveer 1,- per overnachtiging) is er geen sprake van andere kosten De Duocheque is niet persoonsgebonden en geldig tot eind 2007 Knip deze actiebon uit en stuur hem vóór 1 augustus volledig ingevuld op naar: Kastelenactie Wegener - Postbus 5 - 4527 ZG - Aardenburg. Naam: Om Ov Straat: Huisnr.: Postcode: Woonplaats: Telefoon: E-mail: Ik bestel duocheques en betaal 15,95 per Duocheque). Ik stort het verschuldigde bedrag van op rekening 4436448 t.n.v. Partners Promotions. U kunt uw bestelling ook per e-mail doorgeven via hotelactie@wegener.nl De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant treft u meer informatie aan Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl PZC Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62