Zoek, Vind... mensen n< .nl Familieberichten Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 14 I Maandag 11 juni 2007 PZC be Verdriet was grout toen ze je geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je samen met ons nog mooie momenten kon beleven. Samen zijn wij tot de drempel gegaan. Omringd door onze liefde ben je moedig en rustig van ons heengegaan. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een periode van moeilijke maanden en ongelijke sn ijd is rustig in haar slaap overleden mijn innig geliefde vrouw, onze onvergetelijke en lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Wilhelmina Pepermans-Rikaart Hennte Rotterdam, 9 juni I928 Vlissingen, 8 juni 2007 Wim Pepermans Coby en Wim Cirtdy Thea en |an Wynand Raoul Lea en Piet Patrick Iris Peter Angelika Avka en achterkleinkinderen Wij bedanken eenieder die aan haar verzorging heeft bijgedragen. Roozenburglaan 48 4357 II Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 13 juni a.s. om 11.00 uur in liet crematorium aan de Weste lijke Oude l lavendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid kunt u afscheid van haar nemen in de aula van het crematorium. \a afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De ster De ster zoals die aan de hemel staat is ook te vinden in je hart. Volg die ster. Laat hem je pad verlichten en je kunt niet verkeerd gaan. Als iedereen die ster zal volgen, zou er harmonie op deze wereld zijn. Dan zou iedereen gelukkig zijn en iedereen zou tot volledige bloei kunnen komen. Daarom: volg je ster en wees wie je bent. Wij hebben ons engeltje los moeten laten, na een robust leven is overleden onze lieve moeder en oma boot Johanna Louisse Valkenier-Lemkert Annie Weduwe van Dick Valkenier in de leeftijd van 77 jaar. Arnemuiden: Dick Valkenier lenny Valkenier-Bot Dicky, Lotte. Maartje Arnemuiden: Ronny Valkenier Glann, Evy Goes, 9 juni 2007 Correspondentieadres: Mansfeldstraat 29 4341 F.W Arnemuiden Onze moeder en oma boot is opgebaard thuis aan de Arne- straat 9 in Arnemuiden. U kunt even bij ma langskomen op maandag, dinsdag en woensdag van 20.00 tot 21.00 uur. Wij nodigen li uit om haar te gedenken op donderdag 14 juni om 11.45 uur in Verenigingsgebouw De Arne. Rade- macherstraat 32 in Arnemuiden. Aansluitend zullen we onze moeder om I 3.00 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg in Arne muiden. Ma hield van rozen Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn ge zondheid langzaam minder werd. overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hendrikus Antoon Koeken - Henk - in de leeftijd van 77 jaar. Goes: M. Kocken-Oosterveld Dordrecht: R.J. Koeken M. Kocken-van Reeken Femke Wolphaartsdijk: M.|. Koeken 6 juni 2007 Blokjesplaat I 3 4465 BC Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mijn genade is U genoeg. Verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en zorg die wij mochten ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Verhulst weduwe van Simon Ary Meulenberg '31 juli 1924 18 juni 2007 Kamperland: Frans en Sjanie Angelique en Andy Kelly, Sem Martin Franfois, Veronique Wissenkerke: Dick en Diny Annette en Arno Anouk, Naomi Esther en |im Tom, Ninu Wissenkerke: Simon en Marian Monieken Michael Dylan, loey Mathilde Wissenkerke: Ria (in herinnering) Middelburg: Ineke Correspondentieadres: lulianastraat 21 4491 EZ Wissenkerke De dienst van Woord en Gebed is op woensdag 13 juni om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissen kerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in zaal Onder De Toren te Wissenkerke. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe. Gez 590: vers 3. De Here nam tot zich onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella Maria Wilderom Echtgenoot van Piet Kramer In de leeftijd van 81 jaar Breda: Riet en Toob Walhout Muk Homburg Wissenkerke: Piet en (annie t Wilderom Oost- Souburg: Adrie en Leen t de Looff Wemeldinge: Koen loke Wilderom Kamperland: Bas en |o Wilderom Halsteren: Annie en Joop Geertse Kamperland: )an en Els Wilderom Neven en Nichten Kamperland, 9 luni 2007 Heden overleed mijn geliefde broer en onze zwager en oom Jan de Voogd echtgenoot van Janna Catharina Kodde oud 83 jaar. Middelburg: M. de Voogd-Brouwer Gouda: C.M. de Voogd-Crucq Middelburg: C. de Voogd C. de Voogd-Louws Neven en nichten Middelburg. 8 juni 2007 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurman Jan de Voogd Wij wensen lanny. kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Fam. A. de Bree Fam. P. de long Fam. L. Maas Fam. J. De Nooyer Fam. C. Sohier Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39: 10 Diepbedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, voor ons onver wacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa Jan de Voogd in de leeftijd van 83 jaar. Grijpskerke: J.C. de Voogd-Kodde Abcoude: Leo en Tilly de Voogd-lansen van Rosendaal Martijn Mirjam 8 juni 2007 De Wolfstraat 34 4364 BH Grijpskerke Woensdag 13 juni zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Grijpskerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen Bedroefd delen wij u mede dat onverwachts is overleden onze opgewekte zwager en oom Adrie Roeleven in de leeftijd van 83 jaar. Moge de kinderen en kleinkind de kracht ontvangen om dit grote verlies te dragen. Corrieen Gerrit Kotkamp-loosse Arie en Tiny loosse-Wissel Adrie en Nel loosse-Kesteloo Kees en lannie loosse-Huijbregtse Neven en nichten Arnhem, 7 juni 2007 Verdrietig zijn we na het vernemen van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Adrie Meulenberg-Verhulst A.E. Meulenberg tin herinnering) E.A. de Kam-Meuienberg de Kam neven en nichten Kamperland, 8 juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52