DOMMCUS BV Is j: Familieberichten 1 6 j Maandag 11 juni 2007 PZC Wie overwint, hem zal Ik geven van het verburgen manna, en Ik zal hem een witte steen geven en op die steen een nieuwe naam geschreven, welke niemand weet. dan die hem ontvangt. Openburing2: 17 Tot onze diepe droefheid heeft de Here op Zijn tijd plotse ling van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze lieve vader en lieve opa Salomon Hamclink echtgenoot van Franqoise Geertruij Goossen in de leeftijd van 84 jaar. Axel: Francien Hamelink-Goossen Vlissingen: Carien en Ad Rick Robin Lisa Frank in herinnering 9 juni 2007 Molenstraat 46 4571 EZ Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. woensdag 13 juni om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Kerkdreef Axel (ingang parkeerterrein juliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dinsdag 12 juni is er van 14.00- 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Ie hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep Hij nam je bij de hand, Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het Beloofde Land. Nel Benschop. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Martina van der Does-van Da mme Weduwe van jacobus van der Does in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszund: )an en Ella Remko Anoek en föhn Heinkenszund: Adrie en Jeannet lelie Sietse Heerjansdam: Wim Heinkenszand: Matthy en Kees Niek en Malouke Vera Heinkenszand, 8 juni 2007 Correspondentieadres: Oudekamerseweg 3,4451 NC Heinkenszand. Een dienst van Woord en Gebed, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden donderdag 14 juni om 10.30 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand. waarna aansluitend omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Ik heb u vrijgekocht. Ik heb u bij uw naam geroepen, U bent van mij. Met ontroering hebben we kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze geliefde zwager en oom S. Hamelink Zaamslag: Goossen Axel: Goossen S.F. Goossen-Scheele Neven en nichten Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Remko, Anoek en |ohn lelie, Sietse Niek en Malouke. Vera Lieve oma Tine Wij zullen je missen. Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat onze oom Sam Hamelink is overleden. Wat zullen we hem missen. "Maar toch" De goede herinneringen aan hem blijven voor altijd in onze gedachten. We wensen tante Francien, Carien. Ad en Rick veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Suus en lohan Diepbedroefd, maar met een blijvende herinnering aan haar grote liefde en hartelijkheid voor ons allen, geven wij u ken nis dat uit ons midden werd weggenomen mijn geliefde zus ter, mijn schoonzuster en onze tante Martina van Damme weduwe van jacobus van der Does in de ouderdom van 85 jaar. Heinkenszand: H. van Damme D.S. van Damme-Geschiere Neven en nichten Heinkenszand, 8 juni 2007 sd Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend en dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, toch nog onver wacht van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder en mijn schoonzus Neeltje Hoogesteger weduwe van johannes Cornelis Koster eerder weduwe van jacobus Koppejan in de leeftijd van 86 jaar, Goes: Ina de Meulmeester-Koppejan Ary de Meulmeester (in herinnering Heinkenszand: Ko en Elly Viviën, Maxim 's-Gravenpolder: Rini en Marcelle Lars Goes: Manella en Richard Amber, Stan Ellewoutsdijk: Hannie Koster Maarten Nieuwdorp Kwadendamme: Anno en Mariska D. Hoogesteger-Snijder Onze dank gaat uit naar Dokter de Graaf en het verzorgend en verplegend personeel van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. 8 juni 2007 Maaiklinkstraat 12,4438 AN Driewegen. Woensdag 13 juni is er van 9.15-4.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft. Bossewei- de 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal aan sluitend worden gehouden om 10.00 uur in het Rouwcen trum, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Graven- polder gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons intens verdriet overleed onze lieve OMA Koen Elly Viviën. Maxim Rini en Marcelle Lars Manella en Richard Amber. Stan Anno en Mariska We zullen je missen. Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Kristiaan Dijl in de leeftijd van 87 jaar. Waarde: K. Straub-Dijl Christnaeh (Lux.): M. Dijl Kapelle: J. de Vlieger-Dijl Kruiningen: Dijl-van Noorden Neven en nichten 9 juni 2007 Havenoordseweg 5 4414 RK Waarde De afscheidsdienst. geleid door Ds. W.j. van de Griend, wordt woensdag 15 juni om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Waarde, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum. Koninginneweg 2 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de goede zorgen. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zarxhwj 2 Goes Verfijn Stuartweg 10 Dordrecht M.Cune«™i 10 Rotterdam Burg van WakumwegS30 Zwanenburg Dcmeniaan aia www.domintcus.nl www.vnbdommicus.nl www.atemeuzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48