<K- Familieberichten - 12 Maandag 11 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18,00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve nicht Marion Snouwaert-van Kerkvoort I ,enie en Ab van der Woude - van Kerkvoort Wim en Sarie van Kerkvoort - Bril Kinderen en kleinkinderen Marion Vrienden voor het leven Betrokken, vrolijk, positief Zo blijft zij in onze herinnering les, Christine. Sjaak. Hannie, Menno, Marjo Evelyn. Bart. Kim. Mart, Thijs, Bert. Rob Met veel verdriet en ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marion Snouwaert Wat zullen wij die lieve, vrolijke en altijd vriendelijke Marion missen. We koesteren de geweldige herinneringen en wensen Rudy. Carmen, Aron en de rest van de familie veel sterkte met dit verlies. Cleo. Brigith. Femke, Maria. Mart. Bart, Kim, Roy, Niels. Tjarda. Sara. Nadine. Rosita <V Lilian Met veel verdriet moeten we afscheid nemen van onze enthousiaste, positieve en sportieve vriendin Marion 'de meisjes' Christine. 1 lannie. I lannie en Marianne lie donderdagen zullen nooit meer hetzelfde zijn. I ieve Marion.we zullen jouw gezelligheid missen. Marion, lngrid, Caroline en Gerard Verdrietig zijn wij door het onverwacht overlijden van Marion Snouwaert moeder van onze lieve vriendin Carmen, we zullen er altijd voor je zijn. Deborah, llona. Marieke. Marijn. Mirjam. Stephanie Wij zijn diep geschokt door het overlijden c an Marion Snouwaert Wij wensen Rudy, Carmen. Aron en verdere familie alle mo gelijke sterkte met het verwerken van dit ernorme verlies. Trimelub Breskens Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van Marion Snouwaert-van Kerkvoort Wij wensen Rudy. Carmen, Rens. Aron. Ellen. Henk. Meivin. mevrouw E.J. van Kerkvoort-Risseeuw en verdere familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens. Technische staf en leen 2e selectie van de voetbalvereniging Breskens. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wachts en veel te vroeg van ons is heengegaan onze geliefde echtgenote, moeder en grootmoeder Jeanne Bey-Voermans *12 juni 1942 f8 juni 2007 Vlissingen: Rob Toronto: Iris en Christian London: Stephan en Tanja Connor, Annika Correspondentieadres: Boulevard Bankert 770 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 juni van 13.15 tot 13.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te con doleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Op 07-06-2007 is op 59-jarige leeftijd overleden Isaac Albert (Sjaak) de Ruijsscher Maandag 11-06-2007 van 16.00 uur tot 16.15 uur zal er gelegenheid zijn afscheid te nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. De naaste familie heeft de wens om alleen schriftelijke condoleances te ontvangen. Correspondentieadres: N. Verstraeten-de Ruijsscher Berkenakker 6 4824 SC Breda Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotselinge overijden van Marion Snouwaert Wij zullen Marion herinneren als een trouw lid van onze club gedurende vele jaren. Altijd positief, ook de laatste jaren waarin ze vocht tegen haar ziekte. Altijd interesse voor anderen en al tijd op zoek naar de dialoog met andere leden. Een lieve, leuke vrouw. Wij wensen Rudi, Carmen. Aron en andere familieleden veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Bestuur en leden van Tennisvereniging de Boskreek Nooit meer langs de lijn. een groot gemis Herinneringen zijn al wat er nog is. Geschrokken ontvingen wij het droeve bericht van het over lijden van Marion Moeder van onze vriend en medespeler Aron Wij wensen Rudy. Carmen, Aron en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Spelers en begeleiding Breskens AI Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Marion Snouwaert - van Kerkvoort moeder van Carmen, speelster van BKC senioren-1. Wij wensen Rudy, Carmen. Rens, Aron en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C., Breskens Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van Marion Snouwaert-van Kerkvoort Wij wensen Rudy, Carmen. Rens. Aron, Ellen, Henk, Meivin. mevrouw E.J. van Kerkvoort-Risseeuw en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Namens, Bestuur, Jeugdcommissie en de leden van de voetbalvereniging Breskens. wa Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinne ringen aan de liefde die zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Cornelia de Ridder echtgenote van Johannes van de Voorde *9 juli 1936 t 8 juni 2007 Wij zijn het verzorgend personeel van "Ter Schorre" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen: Jo van de Voorde Middelburg: Janny Winn-van de Voorde Paul Winn Kelsey en Bart Shirley Lindsey Terneuzen: Rini van de Voorde Cindy van de Voorde-lansen larno Azaleastraat 81 4537 RA Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 13 juni om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die goen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Maar de goedertierenheid des HEREN is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen. Psalm 103:17a (huwelijkstekst 27-4-1961 In dat vast vertrouwen op God leefde hij. Dankbaar voor wat hij ook daarin voor ons betekend heeft, is door onze hemelse Vader thuisgehaald mijn lieve en trouwe man, onze lieve vader en opa Abraham Pieter van Bendegem echtgenoot van Maria Jannetje van Luijk in de leeftijd van 73 jaar. Axel: M.J. van Bendegem-van Luijk Heerlen: Pieteren Fransje Martin. Anniek. lasper, Maaike. Femke Zaamslag: |an en Anita Rens. Abco, lanneke. Dirk Zwolle: Anne-Marie en Jaco Alkmaar: Sonja en Erik Corné, Amouth. 9 juni 2007 Bijlokestraat 18 4571 |H Axel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. woensdag 15 juni om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Kerkdreef Axel (ingang parkeerterrein luliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid om de familie te condoleren in het vereni gingsgebouw van de kerk van 9.30 - 10.00 uur. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze broer en zwager Bram van Bendegem Wij wensen Riet. kinderen en kleinkinderen, Gods troost en steun toe. Piet en Mina van Bendegem-Dek An en |o Meesen van Bendegem loop en Dinie van Bendegem van de Berge Hanny Schieman van Kooten-Niekerk Op donderdag 7 juni bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze oud-medewerker Wies t an A vermaete Wies is ruim 28 jaar bij de Fabricom bedrijven werkzaam geweest. Vijftien jaar geleden heeft hij als projectleider bij Fabricom in Sluiskil gebruikgemaakt van de VLT-regeling. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn vrouw kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in de komende tijd en hopen dat zij de kracht zullen vinden om het verlies te kunnen verwerken. Directie. Ondernemingsraad en medewerkers van GT1 Zuidwest Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van W 'ies van At ermaete ln de periode van 1979 - 1982 was Wies trainer van onze vereniging. Wij herinneren ons Wies als een gedreven en betrokken persoon. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur en leden van de voetbalv ereniging Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12