YE RES Your last stop before the top Banen JobTrack.nl abides Provinciale Zeeuwse Courant Twee parttime Eindredacteuren m/v Vormgevers m/v WGGGNGR dagbladen 12 I Zaterdag 9 juni 2007 PZC Kijk ook op Evides, vertrouwd met water. Evides N.V. is een veelzijdig en modern waterbedrijf. Zij levert betrouwbaar drinkwater aan 2,5 miljoen consumenten in het zuidwestelijk deel van Zuid-Holland, de provincie Zeeland en de Brabantse Wal. industriewater Evides Industriewater, onderdeel van Evides N.V., is een belangrijke speler op de internationale markt voor industriewater en afvalwaterzuivering. Als waterpartner voor de industrie bezit en beheert Evides diverse waterbehandelings- en afvalwaterzuiveringsinstallaties. Evides Industricwater ontwerpt in eigen huis en bouwt, financiert en exploiteert volgens de wensen van de klant. Evides heeft de ambitie om de expertise die zij heeft in te zetten voor projecten in het binnen- en buitenland. Met deze ontwikkeling hebben medewerkers van Evides de unieke mogelijkheid om hun grenzen te verbreden. De afdeling Projecten is verantwoordelijk voor ontwerp en bouw van alle drink en industriewaterinstallaties, vanaf de definitiefase tot en met de opstart. Dit gebeurt projectmatig volgens een gecertificeerd kwaliteitssysteem. Voortdurende verbetering van de installaties is mogelijk doordat installaties gebouwd worden voor kritische interne gebruikers. Deze brengen hun ervaringen in bij de bouw van nieuwe installaties. PROJECTLEIDER/ONTWERPER PROCESAUTOMATISERING Goede arbeidsvoorwaarden - Rotterdam/Middelburg OA/IOCS Wegens groei van de opdrachtenportefeuille is er een positie van induwiiwaer Ontwerper Procesautomatisering vacant. Je neemt deel of geeft leiding aan multidisciplinaire projectteams waarbinnen je installaties of delen daarvan ontwerpt. Je neemt verantwoordelijkheid voor de realisatie van toegewezen projecten conform afspraken (tijd, geld, kwaliteit etc.) met de opdrachtgevers. Je bewaakt de voortgang van onderdelen die uitbesteed zijn aan derden. Het gehele proces van ontwerp tot inbedrijfstelling van de proces automatisering binnen een project vallen onder de verantwoording van de Ontwerper Procesautomatisering. Je ontwerpt de hardware-configuratie voor de besturingsinsallaties en je beschrijft en programmeert de bijbehorende software. Ook stel je de nieuwe systemen in bedrijf en train je de operators. Daarnaast bekleed je een adviesrol richting de opdrachtgevers en klanten. I11 deze dynamische en afwisselende functie krijg je veel vrijheid en mogelijkheden om zelfstandig werkzaamheden in te delen en uit te voeren. Je rapporteert aan het Hoofd Procesautomatisering. Profiel: afgeronde HTS opleiding, bijv. elektrotechniek, daarnaast beschik je over relevante werkervaring, ben je analytisch sterk en kun je goed plannen en organiseren. Een achtergrond vanuit de ingenieurs/installatiewereld of de chemische/ foodindustrie zou goed kunnen aansluiten. Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel 06-55 3$ 4° 24 jt' Reageren Mail uw cv un motivatie naar cindhrjtatfDy cr.nl of reageer vij w\ vw.yer.nl YER biedt Young Project lUmmmcnt Exonerate Campus Recruitment v Temporary Staffing Interim Management Assessments Development YOUNG EXECUTIVE RECRUITMENT The Netherlands Belgium Germany Spain www.yer.com PROJECTLEIDER/ONTWERPER CIVIEL Goede arbeidsvoorwaarden - Rotterdam/Middelburg QA/lclCS Wegens groei van de opdrachtenportefeuille is er een positie van Ontwerper industnewaw Civiel vacant. Je neemt deel of geeft leiding aan multidisciplinaire projectteams waarbinnen je installaties of delen daarvan ontwerpt. Je neemt verantwoordelijkheid voor de realisatie van toegewezen projecten conform afspraken (tijd, geld, kwaliteit etc.) met de opdrachtgevers. Zo maak je werkplanningen, werkbeschrijvingen, calculaties en bestekken. Je doet voorstellen om bepaalde projecten of delen ervan uit te besteden. Ook richt je je op de voortgang van werkzaamheden en projecten en bewaak je die. Binnengekomen aanbiedingen evalueer je op haalbaarheid en financiële aspecten. Je bent aanspreekpunt voor ingenieursbureaus tijdens de detailengineering en voert de regie richting aannemers bij de bouw. Daarnaast bekleed je een adviesrol richting de opdrachtgevers en klanten. In deze dynamische en afwisselende functie krijg je veel vrijheid en mogelijkheden om zelfstandig werkzaamheden in te delen en uit te voeren. Je rapporteert aan het Hoofd Projecten. Profiel: je hebt een afgeronde HTS- opleiding, bijvoorbeeld bouwkunde, daarnaast beschik je over relevante werkervaring, ben je analytisch sterk en kun je goed plannen en organiseren. Een achtergrond vanuit de ingenieurs/ bouwwereld of de chemische/voedingsmiddelenindustrie zou goed kunnen aansluiten. Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel 06 - 55384024 PROJECTLEIDER/ONTWERPER E&l Goede arbeidsvoorwaarden - Rotterdam/Middelburg abides Wegens groei van de opdrachtenportefeuille is er een positie van induunrwdier Ontwerper E&I vacant. Je neemt deel of geeft leiding aan multidisciplinaire projectteams waarbinnen je installaties of delen daarvan ontwerpt. Je neemt verantwoordelijkheid voor de realisatie van toegewezen projecten conform afspraken (tijd, geld, kwaliteit etc.) met de opdrachtgevers. Zo maak je werkplanningen, werkbeschrijvingen, calculatiesen bestekken. Je doet voorstellen om bepaalde projecten of delen ervan uit te besteden. Ook richt je je op de voortgang van werkzaamheden en projecten en bewaak je die. Binnengekomen aanbiedingen evalueer je op haalbaarheid en financiële aspecten. Je bent aanspreekpunt voor ingenieursbureaus tijdens de detailengineering en voert de regie richting aannemers bij de bouw. Daarnaast bekleed je een adviesrol richting de opdrachtgevers en klanten. In deze dynamische en afwisselende functie krijg je veel vrijheid en mogelijkheden om zelfstandig werkzaamheden in te delen en uit te voeren. Je rapporteert aan het Hoofd Projecten. Profiel: je hebt een afgeronde HTS-opleiding, bijvoorbeeld Electrotechniek, daarnaast beschik je over relevante werkervaring, ben je analytisch sterk en kun je goed plannen en organiseren. Een achtergrond vanuit de ingenieurswereld of de chemische/ voedingsmiddelenindustrie zou goed kunnen aansluiten. Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobielo6-55 584024 De redactie PZC wil op korte termijn deze vacatures invullen voor 0,5 fte (werktijden: s' middags 13.00-17.00 uur en 's avonds 18.00-22.00 uur). De standplaats is Goes. Als eindredacteur ben je de laatste schakel in het redactionele proces en ben je verantwoordelijk voor het analyseren, controleren, eindredigeren en verrijken van aangeleverde artikelen en foto's ten behoeve van het opmaken van de pagina's. Furictie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau; Journalistieke of academische opleiding strekt tot aanbeveling, maar is niet noodzakelijk; Aantoonbare ervaring in redactionele werkzaamheden is een pre; Goede taalvaardigheid en voldoende creativiteit om artikelen te schrijven en te redigeren. die op tijdelijke basis de redactie kunnen ondersteunen bij het opvangen van personele onderbezetting. De standplaats is Goes. Als vormgever ben je verantwoordelijk voor het samenvoegen van tekst en beeld tot een pagina, het verrijken van tekst met beeld, het voorbereiden van vormen voor de verslaggevers/eindredacteuren en het optimaliseren van de vormgeving van de krant. Functie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau; Ervaring met het Unisys Publishing System Hermes is een pre. Tevens wordt gewerkt met QuarkXpres, Adobe Photoshop en Adobe Illustrator; Goed gevoel voor beeld, vormgeving en redactionele techniek; Creativiteit om pagina's vorm te geven en op te maken. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met hoofdredacteur Peter Jansen 0113-315601, e-mail: pjansen@pzc.nl of adjunct-hoofdredacteur Arie Leen Kroon 0113-315603 e-mail: alkroon@pzc.nl. Je sollicitatiebrief met CV kun je richten aan: Hoofdredactie PZC, postbus 31,4460 AA Goes of per e-mail aan het redactiesecretariaatjeveraars@pzc.nl. Meer bereiken. Met Wegener Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. is uitgeefster van het regionale dagblad PZC in Zeeland met een oplage van ruim 58.000 en maakt deel uit van Wegener N.V. De redactie telt 75 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Goes, met regiokantoren in Middelburg, Zierikzee en Temeuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94