'amilieberichten 34 I Zaterdag 9 juni 2007 PZC Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toeh nog plotseling overlijden van de vrouw van onze collega Rudy Snouwaert Marion Marion droeg ons bedrijf een enorm warm hart toe en toon de veel interesse voor de ontwikkelingen binnen onze on derneming. Onze bedrijfsevenementen bezocht zij steeds met veel enthousiasme. Ook tijdens haar moedig gedragen ziekte was Marion een belangrijke steun voor Rudy. Wij wensen Rudy, Carmen, Aron en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Vroon Breskens, 7 juni 2007 Er is niets dat moeilijker is dan de dingen te wensen en te aanvaarden zoals ze zijn. We vragen allemaal "waarom"? Het antwoord verstilt daar er geen antwoord is Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Marton echtgenote van onze collega Rudy Snouwaert. Wij wensen Rudy, Carmen, Aron en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Accounting; Vroon B.V. Rust zacht lieve Mia ik zal je missen. Fred, Ruud en Nina, Erik en Cynthia en verdere familie, ik wens jullie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Margriet Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. Ie lijden zien en niet te kunnen helpen, dat was onze smart. f Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan Arie van der Ende in de leeftijd van 64 jaar. Heinkenszand: F.L.E. Scheepstra-van Ginkel Vlissingen: Ank Bakvis Roland en Marjolein Kapelle: |ohn en Anneke Scheepstra René en Katinka Ralph, Brendu Eveline en Seph Sten Bennekom: Sonja Scheepstra Goes: Fred en loanne Scheepstra Sjors, Adriaan, Ryan Lcwedorp, 7 juni 2007 Correspondentie-adres; |.M. Scheepstra Vijverstraat 9 4421 AW Kapelle De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvin den op maandag 11 juni om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer mr. drs. F. de Jong De heer De long was tot I december 1995 werkzaam als reumatoloog in ZorgSaant Ziekenhuis Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Toezicht Medische Staf Raad van Bestuur Medewerkers Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen sd Bevrijd van de last, die de ouderdom met zich meebrengt, is op donderdag 7 juni 2007 onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder op 95-jarige leeftijd overleden. Apolonia Arnolda Kortenbroek weduwe van Arie Christiaan van Rijn Annapolis. USA - Anja Rockville, USA - joke Glarus, Zwitserland - Axel Middelburg - Rolf en Hans Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 9 juni van 12.00 uur tot 17.00 uur in het mortuarium van Huize Sint- Willibrord, Bachtensteene IMiddelburg. De begrafenis zal in Den Haag plaatsvinden. Correspondentieadres; 11. van Rijn, Noordweg 271D. 4333 GH Middelburg Langs deze weg willen wij iedereen bedanken, die belangstel ling hebben getoond bij onze 65 jarige bruiloft, d.m.v. bloemen, kaarten, kado's, telefoontjes etc. Mede hierdoor was het voor ons een onvergetelijke dag. C. Corbijn en ].C.F. Corbijn-Dekker Wij willen iedereen bedanken die zo met ons meeleeft via een kaartje, bloemetje of anders. Het doet ons erg goed. Corrie en Willem van Schaik Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan dat zoveel mensen het af scheid van mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoon vader en opa hebben mee beleefd Lodewijk Colsen wij betuigen hiervoor onze oprechte dank. Onze speciale dank voor privazorg, de thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen en dr. Roks. J. Colsen-de Maat, kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Clinge, juni 2007. Rust zacht lieve Thijmke Herman en Jennifer Kenny, Kitnberly. Jamie Lee Psalm 39 (onberijmd) Na een moeizame laatste levensfase en kortstondig, moedig gedragen ziekbed is door de Heere weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Thijmke Hermanna Boone-van den Brink echtgenote van Hendrik Boonc in de leeftijd van 62 jaar. Henk Boone Bram en Marjolein Hendrik. Cornelie, Mathilde, jaccolina, lozias Herman en lennifer Henk en Carolien Hendrik-lan, lack Gerard Stijnekeen Hans Rik. Bas Liesbeth en Frank lohan en Ineke Hugo, Reint, Anna-Lynn Kees en Marianne los en Caroline Pleun Arnold en Hilde 8 juni 2007 Oostsingel 10 4454 BA Borssele Mijn vrouw, onze moederen oma is opgebaard in het mor tuarium van de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Oostsingel 21" te Borssele. alwaar D.V. dinsdag 12 juni van 19.30-20.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en con doleren. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 13 juni om 13.00 uur in voornoemde kerk. waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Aan alles komt een einde en als leven lijden wordt dan is dat einde goed. Maria Sophia de Kramer - de Schoolmeester Na 91 jaren heeft onze lieve ma en orfla deze wereld verlaten. Vlissingen: W.J. de Kramer Koudekerke: Willem de Kramer Vlissingen: Maria van Heusden Michel Nicky 4584 EH Missingen, b juni 2007 Colijnstraat 37 Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Wij vernamen het droevige bericht van het overlijden van Wies van A vermaete In de periode 1970-1974 was Wies trainer van onze vereni ging. Wij herinneren ons Wies als een gedreven en betrok ken persoon. Ons medeleven gaat uit naar de familie van Avermaete. Bestuur en leden voetbalvereniging AZW Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze voormalige coach Wies van A vermaete Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur en scouts van: Stichting Zeeuws Elftal Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het on verwachtse overlijden van onze oud-voetballer, trainer en bestuurslid van de Voetbalvereniging Sluiskil. Wies van A vermaete Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur Voetbalvereniging Sluiskil Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Wij willen iedereen bedanken voor de grote belangstel ling, prachtige bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man en onze papa Daan Faase De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel mede leven verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Anneke Justin en Astrid Thirza Middelburg, juni 2007 Vele kaarten, brieven, telefoontjes en persoonlijk medeleven, troostende woorden, 'n handdruk, het was voor ons een grote steun na het plotseling overlijden van onze zoon en broer Rudolf Nieuwelink We willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Ad en Matthy Nieuwelink Chantal en Marty Schroevers Uw hartverwarmende blijken van belangstelling en medeleven - in welke vorm dan ook - zijn ons tot grote steun en troost ge weest na het overlijden van mijn lieve man. onze vader en opa Willem Korrtelis van Nieuwenhuijzen We willen u hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren wat hij ook voor anderen heeft betekend. E. v. Nieuwenhuijzen-de longe kinderen en kleinkinderen Vee re. juni 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man en mijn zorgzame vader Frans Oltmans Hiervoor onze oprechte dank. Christien Oltmans-Blok Ron Oltmans Kloetinge. juni 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48