XII Kellebeek College zoekt Toppers Banen meijers staalbouw bv Unieke uitdaging voor echte doorzetters! agazijn medewerker (1e) Autotechnieker Q JobTrack.nl Kellebeek College Zwartepoorte Roosendaal bv is op zoek naar: 50 I Zaterdag 9 juni 2007 PZC Kijk ook op De Meijers (iroep bestaal uit een aantal werkmaatschappijen elk met hun eigen activiteiten. Deze bestaan hoofdzakelijk uit het ontwerpen, engincren, produceren en monteren van staalconstructies, deze soms zeer bijzondere constructies worden op locatie gemonteerd. Het leveren en monteren van dak- en gevelbekledingsystemen heeft eveneens een belangrijke plaats. Andere activiteiten zijn, het ontwerpen en realiseren van turn-key projecten, ontwikkelen van bedrijfsterreinen. De Meijers (iroep beschikt tevens over een eigen materieel- en onderhoudsdienst. Het personeelsbestand bestaat uit ca. 80 vaste medewerkers. Meijers Staalbouw B.V. is een onderdeel van de Meijers Groep. acquisitie naar aanlciiling van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld In verband met de toenemende groei van de diverse werkmaatschappijen zijn wij op zoek naar een aantal enthousiaste medewerkers. Hierdoor zijn de volgende vacatures ontstaan; 1. onderhoudsmonteur, eigen materieeldienst 2. montagemedewerker(s) dak- en gevelbekleding 3. montagemedewerker(s) staalconstructie Voor deze Juncties is het hebben van ervaring en de nodige rijbewijzen en diploma's een pré. Sollicitaties zijn ook welkom van iedereen zonder H tot 5 mentaliteit en van diegene(n) die een gezonde ambitie en inzet hebben om het nodige te leren. Wat hebben wij te bieden: goed salaris, passend bij ervaring en opleiding, volgens CAO metaalnijverheid uitdagende Juncties in een afwisselende en no nonsens werkomgeving mogelijkheid voor het volgen van cursussen Heb je interesse en wil je meer weten over de Meijers Groep kijk dan op onze website. www. meijers-staalbou h'. nl Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: Meijers Staalbouw II. V. Dhr. HL. Meijers (dir.) Postbus 25 4353 ZG Serooskerke(W) Het Kellebeek College is voor haar centrale dienst Financiën op de hoofdvestiging in Roosendaal op zoek naar een: Stafmedewerker Instituutsadministratie (1 fte) Tijdelijke aanstelling met uitzicht op vast Vacaturenummer 5173 De Stafmedewerker Instituutsadministratie draagt zorg voor de financiële administratie van het Kellebeek College. U verzorgt de financiële informatievoorziening (Mis), bent verantwoordelijk voor het samenstellen van de begroting en het opstellen van de jaarrekening. Daarnaast geeft u leiding aan de instituutsadministratie, bestaande uit vijf personen. Medewerker Algemene Zaken Tijdelijke aanstelling met uitzicht op vast Vacaturenummer 5172 (1 fte) De Medewerker Algemene zaken biedt financieel admini stratieve ondersteuning aan de projectenadministratie. Daarnaast biedt hij/zij ondersteuning aan de teamleider deelnemersadministratie. Voor alle vacatures loopt tevens een interne procedure. Voor meer informatie over deze vacatures verwijzen wij u naar de website van het Kellebeek College WWW.kellebeek.nl Hier vindt u ook meer informatie over ons onderwijsaanbod en onze organisatie. Het Kellebeek College maakt deel uit van het ROC West- Brabant. Het ROC omvat acht Colleges, die sterk zijn in goed en aantrekkelijk VMBO en MBO onderwijs en Volwasseneneducatie in West-Brabant. Het Kellebeek College verzorgt (beroeps)opleidingen op het gebied van Dienstverlening en Educatie op maat. Door het creëren van een heldere, gestructureerde en prikkelende leeromgeving halen wij het beste in onze studenten naar boven, waardoor zij zelfbewust en overtuigd kunnen deelnemen aan de maatschappij. Wij zien het als ons voorrecht om studenten zichzelf te laten ontdekken en moedigen hen aan hun perspectief te verbreden. Een topinstelling zijn en excellent onderwijs bieden is onze ambitie. Doet u mee? Binnen de Zwartepoorte Holding bv zijn 5 bedrijven met dealer schappen voor de merken Land Rover, Mini, BMW-motorfietsen en BMW-automobielen actief, alsme de een compleet Schadeherstel- bedrijf, Naast de verkoop van nieu we en gebruikte auto's en motor fietsen bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekerin gen maar ook onderhoud en repa ratie. Vanuit twee schitterende bedrijfspanden in Roosendaal en Goes wordt aan onze (toekomsti ge) klanten de aandacht en service gegeven die bij de merken passen. Onze ca. 75 medewerkers worden met een uitstekend trainingspro gramma opgeleid bij hun werk zaamheden. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zowel de producten, de dienstverlening als onze medewerkers is het bedrijf in de wijde omgeving een begrip geworden. Onze collega Marco Berrevoets is zelfs door de Innovam uitgeroepen tot beste Autotechnieker van Nederland! Het werk zal je bekend voorkomen. Je ontfermt je over de stroom binnenkomende goederen, brengt ze op hun positie en voert controles uit. Ook regel je de uitgifte van onderdelen en accessoires. Je hebt veel contact met onze monteurs, maar ook met klanten die originele BMW, Land Rover, Mini onderdelen bij je komen kopen of informatie hierover willen hebben. Ze verwachten een deskundig advies en vlot te levering van deze originele BMW-onderdelen zodat technische kennis en affiniteit met automobielen, BMW, Land Rover, Mini in het bij zonder, zeker op zijn plaats is. De onderdelen- en accessoires-uitgifte bij Zwartepoorte is grotendeels geautomatiseerd. Ook het opzoeken van het juiste onderdeel gebeurt via de PC. Je hebt dan ook gevoel voor automatisering en vertoeft regelmatig achter de PC. Ben je in het bezit van een MBO- of een vergelijkbaar diploma, vind je het prettig te werken in teamverband en heb je de accuratesse om te voorzien in optimale voorraadlogistiek, schrijf dan een brief vergezeld van je c.v. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Jim Boone, 0113 - 245 227. Heb jij de passie, ambitie en de wil om te winnen dan kun jij deel uitmaken van ons team. Wij zoeken een allround autotechnieker auto-elek tricien die nog wel eens verder wil kijken, in het bezit is van de nodige diploma's en natuurlijk APK Keurmeester is. Je bent bereid om trainin gen te volgen en je weet je weg in moderne auto-elektronica. Ben je in het bezit van een diploma (1e) Autotechnieker of 1e Auto-elektricien, heb je aantoonbare ervaring en heb jij de passie, ambitie en de wil om te winnen dan kun jij deel uitmaken van ons team. Voor vragen over deze baan kun je contact opnemen met Ko Tramper, telefoon 0113-245224. Stuur je sollicitatie vóór 23 juni naar: Zwartepoorte holding bv t.a.v. Erna Bakker. Manager P O Postbus 215, 4460 AE Goes Telefoon 0113-245 298 E-mail: ebakkerzwartepoorte.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 134