Banen Q JobTrack.nl fl O AI Adviseur (m/v) Terreincoördinator ECABO Financieel consulent v/m Informatieanalist/technisch applicatiebeheerder v/m Provincie Zeelsr.d Kijk ook op PZC Zaterdag 9 juni 2007 I 4 7 Werk mee aan het beroepsonderwijs ECABO is het kenniscentrum twr de dienstverlenende beroepen, tan administratie en ICT tot beveiliging. We zetten ons in voor praktijkgericht beroepsonderwijsdat mensen opleidt die meteen kunnen meedraaien èn meegroeien in hun beroep. Daarom bedienen toe scholen en bedrijven met een breed pakket tan diensten, variërend ruw actuele opleidingseisen en begeleiding voor stage- bedrijven tot een examenbank. ECABO streeft naar een goed afgestemd aanbod tan beroeps onderwijs voor elke branche en tverkt voor vmbo, mbo, hbo en particuliere opleiders, lóor onze afdeling BPV Beroepspraktijkvormingen Buitendienst zijn wij op zoek naar een fulltime Werkgebied Zeeland Wat gaat u bij ons doen? Als adviseur stimuleert u bedrijven om een goede omgeving te bieden voor werkend leren. U werft geschikte bedrijven en ondersteunt ze bij de opzet van het oplei dingsproces. Natuurlijk informeert u ze over diensten en producten die ECABO hen daarbij kan bieden. Bij de vele relaties die u bezoekt, verzamelt u tegelijk ge gevens voor het permanente arbeids marktonderzoek van ECABO. U houdt de scholen voor het beroepsonderwijs op de hoogte van ontwikkelingen in de beroepspraktijk en draagt zorg voor een goede afstemming van vraag en aanbod van deelnemers en bedrijven in het werk gebied. Daarnaast levert u zelf geregeld een bijdrage aan projecten. Wat verwachten wij van u? Om te beginnen bent u een teamspcler met een HBO werk- en denkniveau. U bent een ondernemende, slagvaardige persoonlijkheid, die vanuit huis zelfstandig een netwerk kan opbouwen en onderhou den. U signaleert behoeften bij bedrijven en onderwijsinstellingen in uw werkgebied snel en draagt bij aan praktische oplossin- voor een zittende werknemer: als adviseur van ECABO werkt u aan de brug tussen beroepsonderwijs en bedrijfsleven. Tot slot bent u woonachtig in het gebied Zeeland. Wat mag u van ons verwachten? Een afwisselende baan, waarin u ook zelf kunt groeien. ECABO is een organisatie van ruim 225 mensen, met veel aandacht voor een goede werksfeer en uitstekende faciliteiten voor scholing en ontwikkeling. Meer informatie over ons vindt u op www.ecabo.nl. Het jaarsalaris bedraagt 46.567,- bruto, op basis van een 37- urige werkweek. Dit bedrag is exclusief 45 vakantiedagen en overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Er bestaat een mogelijkheid tot deelname aan het talent developmentprogramma. Gein teresseerd? Stuur uw brief dan vóór 23 juni a.s. naar ECABO, t.a.v. Ron van de Windt, Postbus 1230, 3800 BE Amersfoort. E-mailcn kan ook, het adres luidt: solliciterenfa ecabo.nl. Het vacaturenummer isV.2007.46. Wilt u meer weten over deze functie, neem Camping en Villapark de Paardekreek is gelegen direct aan het Veerse Meer, met volop watersport faciliteiten. De camping bestaat uit circa 400 plaatsen, waarvan ruim 100 toeristisch. Het villapark bevat 94 luxe villa's, waar van het merendeel verhuurd wordt. Gastvrijheid en kwaliteit staan voorop in alle bedrijfsfacetten. De functie: In deze spilfunctie bent u het aanspreekpunt voor de terrein medewerkers en gasten om de dagelijkse operationele werk zaamheden op het park te coördineren en in goede banen te leiden. Uw taken: Eindverantwoordelijk voor het onderhoud van het terrein en het aansturen van een viertal vaste medewerkers en in het seizoen ca. 5 tot 10 vakantiemedewerkers. Het coördineren en verdelen van de werkzaamheden en het maken van werkroosters; Het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op het terrein; Het schoonmaken en onderhouden van de (sanitair)gebouwen; Het onderhouden van de groenvoorziening op de camping en het villapark; Fungeren als aanspreekpunt voor de gasten tijdens hun verblijf over zaken omtrent het terrein en onderhoud. Gevraagd wordt: Een opleiding mbo techniek of gelijkwaardig; Affiniteit met toerisme en recreatie. Leidinggevende capaciteiten; Goede communicatieve en sociale eigenschappen; Stressbestendigheid; Een klant en servicegerichte instelling; Kennis van de Duitse taal is een pré. Een flexibele en initiatiefrijke instelling; Bereidheid tot werken in vakanties en weekenden volgens roulatieschema. Geboden wordt: Een uitdagende functie binnen een jong. enthousiast en informeel bedrijf. Heeft u belangstelling? Bent u de creatieve, resultaatgerichte collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v Jean-Paul Korstanje, Postbus 148, 4460 AC Goes U kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113 256600. fax: 0113-256610; e mail: vacatures@schipperoaz.nl internet: www.schipperoaz.nl. brug tussen beroepsonderwijs en bedrijfsleven AcquwJt%f£ePw$tM. www.ondernemendoejesamen.nl De provincie Zeeland. Land van zee. land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? vacaturenummer 5.09.07 Het doelmatig en rechtmatig gebruik van de financiële middelen van de provincie is van groot belang In deze functie ben jij daar mede voor verantwoordelijk Je adviseert namelijk over algemene vraagstukken op het gebied van de provinciale financiën en financiële en bedrijfseconomische aspecten van provinciale participaties Je treedt als intermediair op voor financiële interne aangelegenheden bij de directies/afdelingen en je participeert m interprovinciale projectgroepen (externe projecten). Je stelt daarnaast financiële kaders op en analyseert de consequenties van nieuw en bestaand beleid Wij verwachten dat je een academische opleiding hebt gevolgd, bij voorkeur op het gebied van accountancy, bestuurskunde, bedrijfseconomie of bedrijfskunde. Je hebt een ruime kennis van overheidsfinanciën en ten minste enkele jaren relevante werkervaring Uiteraard ben je in staat om goede relaties op te bouwen met alle betrokken partijen Salaris maximaal 4 079,26 bruto per maand bij een fulltimedienstverband Inlichtingen Wim Meijer, afdelingshoofd Financieel Economische Zaken, tel (0118) 63 13 71 of Jordan Daane, dustercoördinator beleid en advisering, tel (0118) 63 12 40 Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Vacaturenummer 5.17.07 In deze functie werk je in een dynamische omgeving aan de ontwikkeling van provinciebrede databanken, infor matiesystemen en direct gerelateerde interfaces Je stelt hierbij de continuïteit van de informatievoorziening en de hieraan gerelateerde databanken en systemen centraal Je adviseert over oplossingsrichtingen met de bijbehorende consequenties en je zorgt voor het opstellen van een programma van eisen. Het ondersteunen, begeleiden en testen van de implementatie van systemen en applicaties en het onderhoud van het technisch beheer behoren ook tot deze functie Wij verwachten dat je beschikt over een aantoonbaar hbo-werk- en denkniveau, bij voorkeur de hbo-opleiding technische informatica met kennis van de informatievoorziening en informatievoorzieningprocessen Daarnaast heb je ruime ervaring in het ontwikkelen en het beheren van bedrijfskntische informatiesystemen gebaseerd op Oracle Je bent goed in het signaleren van problemen, je herkent belangrijke informatie en legt makkelijk verbanden tussen gegevens Salaris maximaal 3489,06 bruto per maand bij een fulftimedienstverband Inlichtingen André Roelse, coördinator ICT. tel (0118) 63 10 52 Stuur vóór 25 juni a s je sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 60014330 l_A Middelburg of reageer via vacaturesözeeland r l Acquisitie wordt niet op prijs gesteld ZEE, LAND EN MENSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 131