ran pabo Banen Q JobTrack.nl Medewerker E-commerce (m/v) Internationaal marketinganalist (m/v) Internet Lay-outer (m/v) Medewerker Internet (m/v) Kijk ook op PZC Zaterdag 9 juni 2007 I 45 5 O O cn Alles draa/t om V*n een onderwijsinstelling mag je verwachten dat alles gericht a op het leer proces. ROC Zeeland gaat daarin nog verder. Leren blijft niet beperkt tot de leerlingen, of 'deelnemers' zoals we ze meestal noemen. Ook de eigen organisatie leert continu De ontplooiing en ontwikkeling van medewerkers staan hoog m ons vaandel Want alleen met hun inzet en ervaring, kunnen we de deelnemers bieden war ze van ons vragen een opleidingsorgamsatie die het beste m henzelf naar boven haalt ROC Zeeland rs een samenwerkingsschool, die voortkomt uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs Er zijn opleidmgslocaties in Vlissingen, Middelburg. Goes. Tholen en Zienkzee. waar een breed scala aan opleidingen en volwasseneneducatie wordt aangeboden ROC Zeeland kent negen opleidingsclusters. ondersteund door de bestuurs dienst en de diensten Stad. Facilitaire Zaken. KT. Finance Control en HR Binnen het ROC Zeeland ontstaat per 1 augustus 2007 de vacature Directeur onderwijscluster ICT/Electro (1.0000 ft») De dusterdirecteur verantwoordelijk voor de organisatie van het cluster, met name op de resultaatgebieden onderwijs, personeel en financien, - geeft sturing aan de volgende onderdelen - strategisch beleid en organisatieontwikkeling het werken naar resultaatverantwoordelijke teams kwaliteitszorg onderwijsinnovatie - externe contacten draagt zorg voor de ontwikkeling en ontplooiing van de medewerkers op het cluster. - draagt zorg voor relatiebeheer, m het bijzonder de relatie met het bedrijfsleven en. - draagt bij aan de strategische beleidsvorming van het ROC Zeeland a»s geheel Het cluster ICT/E gaat de komende 2 jaar. Zeeland-breed, de mogelijkheden onderzoeken tot de inrichting van een IC T-academie Van de nieuw te benoemen directeur wordt daarin een initiërende en ondernemende rol verwacht De kandidaat voldoet aan het volgende profiel U bent een inspirerende, ondernemende, resultaat- en mensgenchte persoonlijkheid die mensen weet te binden, - U kunt mensen inspireren, enthousiasmeren, motiveren en ondersteunen en bent in staat om een klimaat te scheppen waarin zij zich uitgedaagd en gewaardeerd voelen. - U hebt een duidelijke visie op de inrichting en inhoud van de onderwijskundige organisatie en bent goed in staat om deze helder te verwoorden en te vertalen naar strategisch management, binnen de specifieke context van het cluster en haar werkveld. - U kunt coachend en innoverend leidinggeven, - U hebt kennis van en aantoonbare betrokkenheid binnen het BVE-veld. - U beschikt over een aantoonbaar en relevant netwerk binnen het werkveld en bent in staat daarin actief te participeren en het cluster duidelijk te profileren binnen het werkveld en haar relevante landelijke overlegorganen, - U bent m staat om alle voor het opleidingscluster relevante (strategische) ontwikkelingen te volgen. - U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen, - U bent een goede 'sparringpartner" binnen het directeurenoverleg van het ROC Zeeland, waarbij u in staat bent een gezond evenwicht te zoeken tussen ROC-brede belangen en de belangen van het duster De functie is gewaardeerd in schaal 13 OBP (max 4 985.») Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw H van Meerkerk, of de heer W Muilenburg van het College van Bestuur, tel. 0118-558900 Voor meer informatie over de procedure en de functiebeschrijving kunt u contact opnemen met mevrouw PM Wijkhuijs. HR-adviseur. tel 0118-558917 U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV en uitgebreide motivatie, tot 20 juni 2007 richten aan ROC Zeeland, dienst HR t.a v mevrouw PM Wijkhuijs. Postbus 322, 4380 AH Vlissingen of per e-mail helpdesk-HRMOroczeeland nl ROC Zeeland, Hoofdkantoor Postbus 322, 4380 AH Vlissingen Tel.: (0118) 55 89 00 info@roczeeland.nl, www.roczeeland.nl De briefselectie is gepland in week 26. de sollicitatiegesprekken in week 27 Een assessment maakt deel uit van de procedure Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld 'Oa vP° %V' Jdl A/o jieejp sanX/ .ZEELAND beate uhse 1 1 DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS EN WEBSHOP! Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochterondernemingen. Eén daarvan is het succes volle erotiek-postorderbedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Benelux, Duits land, Oostenrijk, Engeland, Frankrijk, Tsjechië, Slowakije en binnenkort Spanje. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoog waardige privacy-garantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé toonaangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen via zowel verschillende catalogi als per internet binnen op ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 autominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. We zoeken ter versterking van de afdeling Internet op korte termijn De functie Je bent verantwoordelijk voor de creatie, het onderhoud en het optimaliseren van de website, nieuwsbrieven, banners en andere projecten. Je ploatst jezelf tussen design en techniek in en vindt het belangrijk dat jouw design niet alleen mooi is moar dat het ook werkt, logisch in elkaar zit en gebruiksvriendelijk is. Pabo zoekt Gemotiveerde kandidaten die niet alleen grafisch en commercieel maar ook technisch goed zijn onderlegd. Je bent een self starter, een echte teamspeler met verantwoordelijkheidsgevoel en je beschikt over het vermogen om zelfstandig strakke deodlines te halen, ook wanneer je aan verschil lende projecten tegelijkertijd werkt. Uiteraard zijn ook goede commerciële, sociale en commu nicatieve vaardigheden absoluut noodzakelijk en dient men creatief, proactief, flexibel en stressbestendig te zijn. Functie-eisen: minimod MBO HBO werk- en denkniveau, gevoel voor commercie, grafisch ontwerp en techniek, perfecte beheersing van Photoshop, HTML en Flash, kennis van Microsoft Office; aantoonbore ervaring in een internet media webdesign omgeving; stressbestendig, Deze medewerker rapporteert aan de manager Internet. Meer gedetailleerde informatie ever deze functie kun je verkrijgen bij Cindy Diehl, manager internet, tel. 0114-687 700. We zoeken ter versterking van de afdeling Databasemanagement op korte termijn een fulltime Algemeen Op de afdeling databasemarketing ben je o.a verantwoordelijk voor het opstellen, volgen en op volgen van de marketingplannen voor de diverse landen waar Pabo actief is. De kerntaken op onze afdeling zijn het analyseren van het koopgedrog van onze klanten (catalogus én internet) en het verlenen van statistische ondersteuning aan de afdelingen marketing, internet, debiteurenbeheer, inkoop en logistiek. De functie We zoeken een analist die een staffunctie goat vervullen binnen onze organisatie Je statistische achtergrond stelt je in staaf dtepgoande analyses te doen. levens maak en onderhoud je scoringsmo dellen t.b.v. mailingselecties en creditscore toepassingen. Periodiek houdt PABO klantenenquêtes die geanalyseerd dienen 1e worden. Pabo zoekt Pabo zoekt een zelfstandige persoonlijkheid die: academisch geschoold is op het gebied van statistiek econometrie marktonderzoek, ervaring heeft met het maken van en toepassen van scorings- en voor spellingsmethoden, zowel analytisch als commercieel is ingesteld maar ook de (T implicaties kan begrijpen, ervaring affiniteit heeft me» marketing binnen een commerciële onderneming (bi| voorkeur postorder), ervaring heeft met statistische softwarepakketten zoals Excel, SPSS (Clementine). Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Paul van den Heuvel, manager Databasemarketing, tel 0114687 700. Ook zoeken we op de afdeling Internet op korte termijn een De functie De creatie van de homepoge en nieuwsbrieven behoren tot je hoofdtaken. Verdere werkzaamheden bestaan uit het maken van banners, minisiles en speciale pagina's op de website. Ook ben je mede verantwoordelijk voor de gehele commerciële coördinatie en begeleiding van deze projecten. Pabo zoekt Gemotiveerde kandidaten die een afgeronde grafische opleiding op MBOniveau hebben. Een goede beheersing van de pakketten Photoshop, Illustrator, HTML en Flash is een vereiste Uiteraard zijn ook goede commerciële, sociale en communicatieve vaardigheden absoluut noodzakelijk en dient men creatief, prooctief, flexibel en stressbestendig te zijn. Deze medewerker rapporteert aan de manager Internet. Meer gedetailleerde informatie ever deze functie kun je verkrijgen bij Cindy Diehl, manager internet, tel. 0114-687 700. Verder zoeken we ter versterking van de afdeling Internet op korte termijn een De functie Je bent hoofdzakelijk bezig met het bewerken, vulen en onderhouden van de webshop. De medewerker internet is met name verantwoordelijk voor de volgende taken: vulen van de webshop met artikelen uit recent verschenen catalogi, vulen van de actieshops met artikelen geselecteerd door de intemetmerchandiser, monitoren van het online bestelproces op de site op wekelijkse basis, bewaken voorraodsituatie artikelen, ondersteuning bij de begeleiding van emoilcampognes, afwikkeling klantvragen i.o.v. afd. Klantenservice °abo zoekt Kandidaten die beschikken ever MBO werk- en denkniveau, gestructureerd en nauwkeurig kunnen werken, goed kunnen werken in Excel, affiniteit hebben met Internet, zelfstandig kunnen werken. Deze medewerker rapporteert aan de manager Internet. Meer gedetailleerde informatie ever deze functie kun je verkrijgen bij Cindy Diehl, manoger internet, lel. 0114-687 700. Wij bieden: Uitdagende functies in een internationaal en dynamisch bedr jf Je werkt in een jong team waar samenwerking en colegialiteit belangrijk zi|n Vdot de functie wordt uiteraard een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Kortom: Heb jij belangstelling voor één van bovenstaande functies stuur dan \e sollicitatiebrief voor 22 juni as naar Astrid Minck afd Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via email: astridminck@pabo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze odvertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 129