1 Een Webredacteur <m/v) m Kellebeek College zoekt Topper Banen Tvloeleker Assistent-accountant O JobTrack.nl Kellebeek College COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER BENELUX Voor 40 uur per week A m/v 40 I Zaterdag 9 juni 2007 PZC Kijk ook op INTERIEUR S TU1NDEC0RATIE BERIVA is een import en export groothandel die trendy en eigentijd se tuin- en interieurdecoraties ontwerpt en produceert. BERIVA levert uitsluitend aan diverse nationale en internationale vakhandel. Naast het basisbedrijl in Goes beschikt BERIVA over 2 Cash Carry vesti gingen te Aalsmeer en Venlo. Wij zoeken een enthousiaste - voor administratieve en commerciële taken op onze afdeling Benelux te Goes - in een actief bedrijf met een jong team van medewerkers - mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal strekt zeer tot aanbeveling. Wij bieden een zeer afwisselende fulltime baan met internationale allure - waarin je verantwoordelijk bent voor de contacten met onze klanten met betrekking tot: verkoop, advies, afspraken en opvolging van bestellingen. - waarbij je zorg draagt voor de receptie en planning incl. alle administratieve handelingen. - waarin je direct contact hebt met klanten wereldwijd en je betrokken bent bij nationale en internationale contacten van offerte tot levering. - waarbij je BERIVA o.a. periodiek zal vertegenwoordigen op diverse (inter)nationale vakbeurzen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. - die flexibiliteit, commerciële communicatieve vaardigheid, inzet en handelskennis van je vraagt. Beschik je over voldoende eigen inzicht, goede sociale vaardigheden en ben je niet bang verantwoording te nemen reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. Meer bedrijfsinformatie is te vinden op onze internetsite www.beriva.com. (acquisitie niet gewenst). BERIVA, postbus 284, 4460 AR, Goes. E-mail: info@beriva.com Gezocht: Navigator in Marketing en Communicatie Ben jij de topper die ons op koers houdt? Het Kellebeek College is een onderwijsinstelling in ontwikkeling. Met onderwijs en begeleiding voor een veelheid aan doelgroepen vormen we een spil in de regio. Onze markten veranderen en onze mensen zijn op zoek naar onderlinge verbinding in onze betekenis voor de maatschappij. We zijn op zoek naar een marketing- en communicatie-expert die hierin een sleutelrol gaat spelen. Welk profiel zoeken we? Hoofdaandachtsgebieden: Intern en extern bouwen aan het merk Kellebeek College Interne en externe communicatieplanning, -uitvoering en -advisering Typering: Stevige persoonlijkheid o Je bent direct en eerlijk. Je kunt management strategisch en operationeel adviseren o Je kunt onze professionals stimuleren en inspireren om nieuwe wegen te verkennen. Strategisch denker, analytisch; creatief Resultaatgericht en sterk in uitvoering, coördinatie en overzicht Affiniteit met dienstverlening en specifieke doelgroepen Relevante opleiding op minimaal HBO-niveau (een aanvulling met NIMA-B is een pré) Ervaring in gelijkwaardige functie (ervaring met internal branding strekt tot aanbeveling) Omvang: 0,8-1 fte Reacties uiterlijk 20 juni; de gesprekken staan gepland voor 26 en 27 juni in de middag-/avonduren. H Voor deze vacature loopt tevens een interne procedure. Voor li meer informatie verwijzen wij u naar de website van het Kellebeek College WWW.kellebeek.nl, of kunt u contact m opnemen met de algemeen directeur van het Kellebeek H c ollege dhr. G.H.M.S. Zacht: 0165 590 800. Het Kellebeek College maakt deel uit van het ROC West- Brabant. Het ROC omvat acht Colleges, die sterk zijn in goed en aantrekkelijk VMBO en MBO onderwijs en Volwasseneneducatie in West-Brabant. Het Kellebeek College verzorgt (beroeps)opleidingen op het gebied van Dienstverlening en Educatie op maat. Door het creëren van een heldere, gestructureerde en prikkelende leeromgeving halen wij het beste in onze studenten naar boven, waardoor zij zelfbewust en overtuigd kunnen deelnemen aan de maatschappij. Wij zien het als ons voorrecht om studenten zichzelf te laten ontdekken en moedigen hen aan hun perspectief te verbreden. Een topinstelling zijn en excellent onderwijs bieden is onze ambitie. Doet u mee? NV Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 een tol-tunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen. NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken. Het resultaat telt: de klanten van NV Westerscheldetunnel krijgen een kwaliteitsproduct met service. NV Westerscheldetunnel is verantwoordelijk voor de succesvolle exploitatie van de Westerscheldetunnel. Hierbij staan veiligheid en klantvriendelijkheid voorop. NV Westerscheldetunnel telt in totaal 70 medewerkers. Tolinning en verkeersmanagement gebeuren volcontinu, 7 dagen per week en 24 uur per dag. Ook het onderhoud gebeurt deels buiten kantoor-uren. De overige functies worden vervuld in dagdienst. De doelstellingen van deze functie zijn Het beheer van de vormgeving, stijl en inhoud van het intranet en de WST-site op internet en het verzorgen van de redactie van persberichten, nieuwsbrieven en andere producties. De belangrijkste taken zijn Opstellen van richtlijnen voor vormgeving en stijl van de inhoud van intranet en in Onderhouden van de intranet en internet en bewaken van de inhoudelijke kwaliteit: Verzorgen van de eindredactie van aangeleverd tekst- en beeldmateriaal; Realiseren van de technische plaatsing van het materiaal in de betreffende webomgeving; Optreden als intermediair tussen gebruikers, beheerders en externe (advies)bureaus; Adviseren inzake communicatie via elektronische media; Verzorgen van redactie en productiebegeleiding van het personeelsblad: Beheren van het archief met audiovisueel materiaal. Wij bieden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 2.507 en 3.469 bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Daarbij komt 8% vakantiegeld en een goed pakket overige arbeidsvoorwaarden, waar onder een gunstige collectieve ziektekostenverzekering Wij verwachten van u voltooide HBO-opleiding Communicatie; minimaal 2 jaar aantoonbare en recente werkervaring als Webredacteur; kennis van communicatiemethoden en -technieken m.b.v. intranet en internet; kennis van bedrijfsmatige toepassingen van intranet en internet; kennis van HTML-taal; kennis van en affiniteit met marketingcommunicatie; ervaring met digitaal bewerken van beeldmateriaal (paintshop) en contentmanagementsystemen; ervaring met het aansturen van de ontwikkeling en implementatie van websites en applicaties hiervoor; zeer goede redactionele vaardigheden. Als u - eventueel na nadere informatie - geïnteresseerd bent in deze functie, dan verzoeken wij u voor 23 juni aanstaande een motivatiebrief met CV te sturen (bij voorkeur per e-mail) naar: Peter Oey Management Support Zeeland Postbus 114450 AA Heinkenszand T 0113 562580 E tunnel@werkeninzeeland.nl I www.werkeninzeeland.nl support ruiMiM. FINANCIEEL ADVIES Ei ADMINISTRATIES Moeleker Financieel Advies Administraties is een financiële dienstverlener, waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Voor zakelijke cliënten verzorgen wij de totale administratie en alle relevante fiscaliteiten. Voor een exclusieve groep cliënten verzorgen wij daarnaast het vermogensmanagement. In verband met snelle groei zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde kandidaat voor de functie van: De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig controleren van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en belastingaangiften en het geven van (fiscale) adviezen aan ondernemers. Functie-eisen U heeft een HBO denk- en werkniveau, bij voorkeur met relevante werkervaring. Verder denkt u klantgericht, heeft u goede communicatieve vaardigheden en kunt u zelfstandig en accuraat werken. Wij bieden u een afwisselende functie met veel ontplooiingsmogelijkheden en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en herkent u zichzelf in bovenstaande profielschets, stuur dan uw brief met cv binnen 14 dagen naar: FAAM BV, Postweg 24, 4421 PA Kapelle of per e-mail moeleker@faambv.nl Voor informatie kunt u bellen met de heer j.C.L. Moeleker, telefoon 0113-340955.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 124