Familieberichten Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler tel. 0118-612868 111 ARENSMAN v f 4 TT" 11^ 1 i- V 30 I Vrijdag 8 juni 2007 PZC Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden En niet het snijden doet zo 'n pijn, maar het afgesneden zijn Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we sa men mochten beleven, deel ik u mee dat van mij is heenge gaan mijn lieve, zorgzame vrouw Martina Cornelia Araujo-van Dongen - Tineke in de leeftijd van 65 jaar. losé Ribamar Araujo Zierikzee. 7 juni 2007 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: De Vagerstraat 66 4311 MT Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 12 juni in het M.F.C., De Huybertstraat 35 te Zierikzee, aan vang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M. F.C. De medewerkenden van Allévo "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Schelphoek", wil ik heel hartelijk dankzeggen voor alle liefdevolle zorg en aandacht aan Tineke gegeven. José Araujo je stoel in huis blijft leeg. De duifjes in de tuin wachten op eten uit jouw hand Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, is na een arbeidzaam leven, rustig ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa ^/efemitus&e- in de leeftijd van 90 jaar H. E. Jeremiasse - van der Endt Dies Jeremiasse Ina Gijzel - Jeremiasse Albert Gijzel Anoeska Silvano en Paula Goes, 6 juni 2007 Adriaan Butijnweg73,4411 BW Rilland Onze dank gaat uit naar de medewerkers van thuiszorg Allévo voor de liefdevolle zorg. Piet is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot af- scheidnemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 11 juni om 14.00 uur in de zaal van kerkgebouw "De Levens bron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Vooraf aan de dienst is er eveneens gelegenheid tot af- scheidnemen in de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Rilland. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De Levens bron". Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Tiny Araujo-van Dongen echtgenote van José Ribamar Araujo in de leeftijd van 65 jaar. Zierikzee, Corrie Koster-van Dongen Hein Koster Noordwelle, Jannie Jonker-van Dongen Toon Jonker Zierikzee, Leny de Vrieze-van Dongen Mary de Vrieze Zierikzee, lopie Beekmans-van Dongen Piet Beekmans Middelburg, Leo van Dongen Arnemuiden, Harrie van Dongen Ria van Dongen-Bal Zierikzee, |an van Dongen Sjoukje van Dongen-Hage Kortgene, Astrid Huissoon-van Dongen Leo Huissoon - in liefdevolle herinnering - neven en nichten Zierikzee, 7 juni 2007 Wanneer je verdrietig bent. kijk dan diep in je hart en je zult zien dat je huilt om de dingen die je ooit vreugde schonken. Meden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van 91 jaar, mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en 'ouwe' opa Cornelis de Groote "Kees" weduwnaar van M.M. de Groote-den Outer Middelburg: Leo en Hanny Middelburg: Miriam en Vincent Maik, Niels Oost-Souburg: llotta en Daniël Romain Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Bolwerk en Watertoren). Middelburg, 6 juni 2007 Correspondentieadres: L.P. de Groote Hugo de Grootlaan 69 4334 AT Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 juni a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in het rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en bete kend heeft, geven wij kennis van het onverwachte overlij den van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en onze onvergetelijke opa Alouisius Franciscus Maria van A vermaete Wies echtgenoot van Jet Vergauwen Axel, 20-12-1931 t Temeuzen. 7-6-2007 Terneuzen: H.D. van Avermaete-Vergauwen Arnemuiden: Rob en Ineke van Avermaete-van den Berg Karin en Lard Tommy Hulst: Carlo en Marion van Avermaete-Taelman Kim Anouk en Timothy Stuvesande 248 4532 Ml Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 12 juni om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. r Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl wa Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. zo was je hele leven. je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewij ding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u ken nis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Elisabeth Steendam-de Nooijer - Bep - weduwe van Jo Steendam in de leeftijd van 92 jaar. Vlissingen: Kees Steendam los en Irene jaimy. Meivin Erica Marissa, Daniël Vlissingen: Els en Paul Lerke-Steendam Astrid en laco Richard, Saskia, Mathijs Martin en Susan Wij willen het personeel van de Vliedberg tapp. 15) bedanken voorde liefdevolle verzorging. Koudekerke, 6 juni 2007 Correspondentieadres: Giessenburg 9 4385 EM Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid van haar te nemen op zondag 10 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uit vaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op maandag 11 juni om 12.00 uur in het cremato rium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet overleed nog vrij plotseling mijn lie ve zus, onze schoonzus en tante Elisabeth Steendam-de Nooijer weduwe van J.S. Steendam Op de leeftijd van 92 jaar. N. de Nooijer-Goor A. Lindenberg L. de Nooijer M. de Nooijer-Piera Neven en nichten De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve, zorgza me moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elizabeth Folmer-van den Berg weduwe van Johannes Folmer in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Kerkwerve, W. van der Schelde-Folmer A. van der Schelde Leiden. C.|. Blommaert-Folmer J.P.M. Blommaert kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee. 7 juni 2007 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Vuuf gemeten 16 4321 BC Kerkwerve De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. maandag 11 juni gehouden worden in de Chr. Geref. kerk. Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. aanvang 15.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. omstreeks 14.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak uitvaartverzorging voort*™ de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE - ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 TELEFOON 0111 -412877 3253 ZH OUOOORP UTTVAARTLEIOERS LM. VAN DER WERE A. BOSLANO K.BREEN M O VAN DE KREEKE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56