JU* Familieberichten [S 28 I Vrijdag 8 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P, Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Alexander Dijkwel en Chantal van der Palen Trouwen vandaag! Om 16.00 uur in het stadhuis van Veere Dijkwel Auto Shopping Centre is daarom vandaag om 16.00 uur gesloten. Zaterdag geopend vanaf 12.00 uur tot 17.00 uur Dijkwel Auto Shopping Centre Marie Curieweg 3 4389 WB Oost Souburg 0118-488466 Lief, zorgzaam, meelevend en bescheiden. zo zal je altijd in onze gedachten blijven. Het gevecht dut jij leverde is met woorden niet te beschrijven. Ie hebt geknokt en gevochten. muur de strijd winnen kon je niet. Rij ons overheerst nu een intens verdriet. Bedankt voor alle liefde die je hebt gegeven. Het zal zwaar zijn om zonder jou verder te leven. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij de laatste jaren met haar ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze onvergetelijke mam Mia Vermaas-van den Dries 2 juni 1953 - t6juni2007 1 ieinkenszand: Fred Vermaas Goes: Ruud en Nina Heinkenszand: Erik en Cynthia 6 juni 2007 Rembrandtstraat 9 4451 AV Heinkenszand Mia is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 juni 2007 om 10.50 uur in de Parochiekerk van de H. Willibror- dus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in de 'leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Ondanks haar positieve instelling en enorme vechtlust heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Mia, mijn zorgza me dochter en onze allerliefste zus en tante, zal altijd in onze gedachten blijven. Lewedorp: lozina van den Dries-Boonman Wolphaartsdijk: Tiny van den Dries Els. laques. lort en Puck Lenny en leroen Kloetinge: Rob en Grê Grootjans-van den Dries Bas en Marleen Niels Ruben Kloetinge: Frank Witkam Lia van den Dries Vincent Kristel Wij wensen Fred, Ruud en Nina, Erik en Cynthia veel sterk te met het verwerken van dit enorme verlies. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lie ve schoondochter, schoonzus en tante Mia De positieve, moedige manier waarop je met je ziekte om ging, heeft op ons een grote indruk gemaakt. Pa en Ma Vermaas Rob en Amy Randy en Petra Tymo Sander en Annemieke Margreet en Kenneth Zo dapper gestreden.. Zeer bedroefd zijn wij door het verlies van onze lieve vrien din Mia Onze vriendschap, die we sinds onze jeugd met elkaar de len, zullen we erg missen. Fred, Ruud en Nina, Erik en Cynthia en verdere familie, we wensen jullie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Hemmie en Ella Sjaak en Femke HansenTruus Lieve Mia, Soms gebeuren er dingen die je niet verwacht en gaat alles sneller dan je had gedacht. De herinneringen aan jou die blijven, in gedachten zul je altijd bij ons zijn. Liefs van Yvonne, Hanny en Feli Armando Marije, Mare Toch nog onverwachts en met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Mia. We wensen Fred, Ruud. Erik en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Gerben Vera Vanmorgen bereikte ons het bericht dat gisteren is overle den: J.P. (Mia) Vermaas - van den Dries Administratief-secretarieel medewerker afdeling Volksge zondheidszorg GGD Zeeland. Mia is 54 jaar geworden. Haar leven kende nog veel uitda gingen en onvervulde wensen. Helaas was haar de tijd daar voor niet gegund. Mia blijft in onze herinnering als een lie ve collega, die met een blijvend optimisme haar ziekte pro beerde te overwinnen. Het heeft niet zo mogen zijn. We zijn haar dankbaar voor haar grote inzet voor de GGD gedurende bijna acht jaren. Wij wensen haar kinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland. V.A.|. Slenter, directeur. Goes, 7 juni 2007 Na een ongelijke strijd en toch nog onverwachts ontv ingen wij het bericht dat Mia Vermaas administratief-secretarieel medewerker afdeling Volksgezondheidszorg is overleden. Mia was een warme en hartelijke collega. Ze stond altijd voor iedereen klaar. Haar grote betrokkenheid bij het werk en haar collegialiteit, zullen we ons blijven herinneren. Wij wensen Fred. Ruud en Erik en verdere naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers afdeling Volksgezondheidszorg. Goes. 7 juni 2007 sd "Mia, je was er altijd voor ons. We zullen je nooit vergeten" Mia Vermaas We wensen Fred. Ruud. Erik Cynthia en alle andere be trokkenen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Verdrietig zijn wij door het nieuws dat onze collega Mia Vermaas is overleden. Wij hebben grote bewondering voor de manier waarop Mia met haar ziekte is omgegaan. Mia is altijd een zeer betrokken en sociale collega geweest. Wij wensen Fred, "haar jongens" en naaste familie veel sterkte toe. Collega's secretariaat VGZ Ingrid. lacqeline. Marion, Tonnij enTrudi Goes, 7 juni 2007 "Ie blijft voor altijd in onze herinnering. Groot is de verslagenheid binnen onze dienst nu Mia Vermaas toch nog zo plotseling is overleden. Wij gedenken haar als een hartverwarmende collega. Vast beraden en met gevoel voor de omgeving ging zij te werk. De wijze waarop zij met niet aflatend optimisme en kracht haar ziekte heeft gedragen heeft bij ons diep respect afge dwongen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar gezin en naaste familie. Bestuur en leden Personeelsvereniging GGD Zeeland Goes, 7 juni 2007 Bedroefd zijn wij door het verlies van de moeder van onze vrienden Ruud en Erik Mia Vermaas Haar hartelijkheid blijft in onze herinnering. Wij wensen Fred. Ruud. Erik en familie veel sterkte toe. |ody en Hennie. Dimph, leroen en Hilanda, Ton en Wilma. Verdrietig zijn wij om het verlies van de moeder van onze voetbalvrienden Ruud en Erik Mia Vermaas Wij wensen Fred, Ruud, Erik en familie veel sterkte toe. Spelers en begeleiders 2e elftal SV Heinkenszand. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plot seling overlijden van onze goede vriend Piet Hijman Wij wensen Koos, Gerben, Rogier en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Tinie en Lenie Niek. Pieten Christien Arie en Hanna Dag lieve Piet, Veel liefs. Gerda. Dick. Gerlinde en Derk-lan Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstnut 25, 4431 DC VGravcnpoJdcr www.vanderhooftuirvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0JJ3 3115P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42