Zeeland doen het goed in Yerseke airco-garage.nl Thoolse fractie bemoeit zich met perikelen rond ambulancepost tüb BOSCH UDEURLOO Cabaret in kerk CDA doet college suggestie om ook naar Sint-Annaland te kijken. for boys and girls Zwemvierdaagse in Wissebad Wissenkerke Weer op zee in vismijn van Colijnsplaat Buys Ballotters naar 't Beest met CKV-bon pzc Vrijdag 8 juni 2007 2 7 1T 'I i ®-- tl i Alpacawol kent 52 verschillende kleurschakeringen, van spierwit tot pikzwart. Fokken op kleur is echter onmogelijk, volgens Marian van der Hoest. De lichte wol laat zich uitstekend verven. Van één vacht spin je voldoende knotten voor een warme jas. foto's Willem Mieras door Luc Oggel stavenisse - De CDA-fractie in de gemeente Tholen wil van het colle ge van burgemeester en wethou ders weten of er ook wordt geke ken naar Sint-Annaland als moge lijke standplaats voor de ambulan ce. De partij stelt de vraag naar aanlei ding van de onrust die is ontstaan rondom de voorgenomen verplaat sing van de ambulancepost. De Re gionale Ambulance Voorziening Zeeland (RAVZ) wil de post van Sint-Maartensdijk verplaatsen naar Tholen-stad, om zo de aan rijdtijden in de gemeente te verbe teren. Voor Stavenisse zou dat ech ter betekenen dat de ziekenauto juist vaker te laat zou komen. Dat leidde tot beroering in het dorp. De suggestie van het CDA komt volgens fractievoorzitter J. Bout voort uit 'geluiden uit de samenle ving'. „Het is een onderwerp dat op verjaardagen wordt besproken. Sint-Annaland is tot nu toe niet ge- ra^ Naar aanleiding van geluiden uit de samenleving stelt de Thoolse CDA-fractie het college voor om ook naar Sint-Annaland te kijken voor een ambulancepost. noemd, je moet alle mogelijkhe den bekijken." Volgens voorzitter F. de Rijke van de Stichting Actief Stavenisse is een post in Sipt-Annaland een op lossing voor Stavenisse, maar hij denkt dat Poortvliet de meest ge schikte locatie is. „Ik vind het wel positief dat de lokale politiek er nu ook eens iets over zegt." Overigens zal het nog wel even du ren voordat er knopen worden doorgehakt. De RAVZ heeft on langs besloten om een onafhanke lijk onderzoek te laten doen naar de verplaatsing van de ambulance post. Aan de hand van de uitkom sten gaan alle betrokken partijen opnieuw met elkaar om de tafel. wemeldinge - De Zeeuwse cabare tier loost van den Oever luistert zondag to juni een dienst van de Vrije Evangelische Gemeente in Wemeldinge op. Sinds maart houdt de gemeente elke tweede zondag van de maand 'luchtige' middagdiensten in begrijpelijke taal en met eigentijdse muziek. De dienst begint om 16 uur in het gebouw aan de Noordelijke Achter weg 67. mt 140 t/m 176 o protest oo'neilt o billabong^ o rip-curl o quiksitvi Grote Kade 40/42 GOES Segeersstraal 64/68 MIDDELBURG wissenkerke - Het Wissebad in Wissenkerke viert volgende week de zwemvierdaagse. Zwemmen in het openluchtbad kan maandag-, woensdag- en vrij dagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur én van maandag- tot en met vrij dagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Aan het einde van de week wacht vrijdagavond in elk geval een me daille als beloning. En er is een ver loting met aardige prijzen. Het deelnamenummer is gelijk ook lot nummer. Technologie voor het leven colijnsplaat - Weerman lules Geirnaerdt is woensdagavond te gast in de vismijn van Colijns plaat. Hij zal het vooral hebben over: het weer op zee en langs de kust, de werking van zeewind, en hoe zeilers gebruik kunnen maken van meteorologische kennis om de snelste route te kunnen bepalen. Stichting Promotie Colijnsplaat- Kats tekent voor de organisatie. De lezing is om 20.00 uur. Vooraf, om 18.00 uur, is er een vismaaltijd. Aanmelden is nodig bij eetcafé De Vismijn, 0113-69.55.54. goes - Het Buys Ballot college maakt kans op de CKV Topper Award. Dat is een prijs voor scho len die het beste gebruik maken van CKV bonnen. Leerlingen die de vakken culturele kunstzinnige vorming en klassieke culturele vor ming volgen, krijgen jaarlijks voor 22,50 euro bonnen van het onder- wijsministerie om daarmee cultu rele activiteiten te bezoeken. De Buys Ballot-leerlingen maakten veelvuldig gebruik van de bonnen, meestal om naar 't Beest te gaan. DE DEUR NAAR MOOI WONEN! Haringvlietplein 4, Zierikzee tel. +31 (0) 111 45 61 61 Kijk voor meer informatie op www.deurioomeubelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33