Media/tv
digitale zenders proeven
'Mensen kijken steeds meer 'on demand', wanneer het ze uitkomt.'
ro
dy o
Bernadette Slotboom
BN/OÉSTEM Vrijdag8juni 2007 55^
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:00 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 Adoption sto
ries 09:00 Tele 6: Tel
sell 10:00 Shownieuws
10:30 Newlyweds 11:00
Tele 6: Tel sell 12:05 Me
disch centrum 12:40
Play it 13:25 Sue Tho
mas: F.B.Eye 14:30 Cash
and Co 16:00 The Cos-
try show 16:40 The bold
and the beautiful 17:00
The bold and the beau
tiful 17:30 JAG
07:00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08:00
RTL Nieuws 08:15Te-
leshop 7: Tel sell 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 10:20 Laat
de Amazone leven
10:40 RTL Z Nieuws
11:20 Delft blauw 11:40
RTL Z Nieuws 13:40
Who's next 14:00 RTL Z
Nieuws 14:20 Tulpenral-
lye 14:40 RTL Z Nieuws
16:20 This is golf busi
ness 16:40 RTL Z Nieuws
17:45 Who's next
06:00 Providence 06:45
Safari 07:05 Suddenly
Susan 07:35 Roseanne
08:10 The war at home
08:40 Tel sell 09:15 Ke
vin Hill 10:10Tel sell
10:40 Astro TV 11:45
Eurocash 12:30 Tel sell
13:30 Money Talk 14:25
Duck Dodgers 14:55 8
simple rules 15:25 Dis
ney Feest: The legend of
Tarzan 16:00 See Win
16:50 Tyra 17:40 Sud
denly Susan
VERONICA
09:30 Yin Yang Yo 10:15
Carl 211:00 Team Ga
laxy 11 :40 Totally Spies
12:30 Horseland 12:50
Rangers 13:00 De To-
fu's 13:26 Captain Fla
mingo 13:50 Yin Yang Yo
14:30 Shuriken School
15:15 Pokemon Advan
ced Battle 15:40 Mega
Babies 16:00 Yin Yang
Yo 16:25 Team Galaxy
16:50 Shuriken School
17:10 Ulo Stitch 17:35
Totally Spies
06:00 Tien Text 07:05
Homeshopping 10:05
Courting Alex 10:30
Ruby Wax's commer
cial breakdown 11:00 7
Plagen 11:30 De bruiloft
van Willem Alie 12:00
Live Shop 14:00 Fashion
House 14:30 Postcode
Loterij: Deal or no deal
15:20 Interactieve mid-
dag televisie 16:05 7 Pla
gen 16:35 Courting Alex
17:00 Fashion House
17:30 Beestachtig leuk
18:25 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocaten serie
18:10 Judging Amy. dra- 18:00 South Park, ani
maserie matieserie
18:55 The Simpsons,
animatieserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:25 Shownieuws, het
laatste nieuws
19:55 Trauma NL
19:50 'Allo 'allo!, come
dyserie
19:05 Providence, dra-
19:50 My best friends,
reallifeshow
19:25 De Gouden Kooi,
realityprogramma
19:55 Postcode Loterij:
Deal or no deal,
spelshow
20:30 Hard rain, actie
film
20:30 Sommersby, film
drama
20:00 Will Grace, co
medyserie
20:30 Medium, mis
daadserie
20:40 Wegmisbruikers,
verkeersprogram-
ma
20:30 Ella enchanted,
romantische kome
die
21:25 The nine, drama
serie
21:40 Top Gear, auto-
magazine
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws,
amusement
22:30 Snake eyes, thril
ler
22:40 De grote beurt,
automakeover-
show
22:10 Blinde Liefde, da-
tingprogramma
23:25 Last run, actiefilm 23:10 Joshua tree, actie
film
23:50 Sexcetera, serie
reportages
23:10 Zendtijd voor
NOX, amusement
01:15 Nachtprogram
mering: Flash
Cash
00:45 Who's next
01:04 Teleshop 7
01:05 2Babes
01:45 Nachtlounge
03:00 The hotspot
00:20 Law St order 00:00 Nachtprogram-
01:20 Nachtprogram- mering
mering: Relax TV 00:20 The surreal life
05:59 Jetix
00:05 De Gouden Kooi
00:35 Postcode Loterij:
Deal or no deal
boom is het enorm belangrijk
voor de omroep om zich voor te
bereiden op de digitale toekomst.
Het mediagebruik van de consu
ment is enorm aan het verande
ren, zo wijzen onderzoeken uit.
Mensen kijken steeds meer 'on de-
mand', wanneer het ze uitkomt.
Het enorme succes van Uitzen
ding Gemist, waarop publieke pro
gramma's op elk moment kunnen
worden teruggekeken, is daarvan
al een aanwijzing. Slotboom
hoopt in ieder geval dat de digitale
zenders stuk voor stuk een biblio
theekfunctie krijgen, net zoals Uit
zending Gemist. „Er wordt al druk
gebouwd aan zo'n videotheek."
Bruins Slot: „Het is ook voor ons
een zoektocht."
O
O
OVER
Omroep Brabant
TELEVISIE
18:00 De leukste thuis-
video's, amuse
ment
18:55 De bruiloft van
Mariëlle en Char
les, amusement
00
O
O
EO
O
O
N»
N>
O
ro
N>
Ui
n
I w".
07:00
17:45
18:00
18:30
18:50
19:00
19:30
19:50
20:00
20:30
20:50
21:00
21:30
22:00
Herhalingen
Kabouter Plop
Journaal
Brabant Nieuws
RegioNed
Henk Damen in concert
Brabant Nieuws
RegioNed
Journaal
Brabant Nieuws
RegioNed
Henk Damen in concert
Brabant Nieuws
Herhalingen
Omroep Zeeland
09:00
Tekst-tv
18:00
Journaal
18:23
Zeeland nieuws
18:44
Trugkieke
18:52
De Zeeuw van Vlaande
ren
19:08
Zeeland nieuws Herh
19:29
Trugkieke
19:37
De Zeeuw van Vlaande
ren
19:52
RegioNed
20:02
Zeeland nieuws Herh
20:23
Terugkieke
20:32
De Zeeuw van Vlaande
ren
20:47
RegioNed
20:56
Rondje Zeeland
21:00
BUI
Herhalingen
TENLAND
België 1
Alle werkdagen, Ned. 2,16.10 uur nalen.
De website www.nederland4.nl is de poort naar de 17 digitale publieke ka
nalen foto GPD
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 1000 Zonnen
garnalen 14:00 Thuis 14:30
Dierendokters 15:00 The Saint
15:55 De drie wi|/en 16:35
Nigella feasts 17:05 Vrolijk
Vlaanderen 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 De rode
loper 18:35 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 Politieke
tribune: Vlaams Belang 19:45
1000 Zonnen St garnalen 20:05
Het weer 20:15 F C. de Kampi
oenen 20:50 The in-laws 22:20
De laatste ronde 23:10 Het
journaal laat 23:31 KENO-uit-
slagen 23:32 Euro millions-uit-
slagen 23:35 Het weer 23:40
Sporza: Tennis - Roland Garros
2007 00:25 De rode loper
België 2
08:55 Terzake 07 - Audit 09:45
Lentebeelden 13:00 Sporza:
Tennis - Roland Garros 15:30
Hopla 15:35 Musti 15:40
Draakje 15:45 Het zandkas
teel 16:00 Piet Piraat 16:05
Tweenies 16:30 Samson St Gert
16:55 De smurfen 17:20 Dis
ney festival 17:45 Zoé Kezako
18:00 Oggy en de kakkerlak
ken 18:10 Peperbollen 18:35
W817 18:50 6Tien 19:10
Holly's heroes 19:35 Third rock
from the sun 20:00 Terzake
07 - Audit 21:05 Around the
world in 80 treasures 22:05 De
canvascrack 22:40 Nighty night
23:15 The anniversary party
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Don't
get done, get Dom 11:00
Homes under the hammer
11:55 Nieuws en weerbe
richt 12:00 To buy or not to
buy 12:30 Car booty 13:10
Nieuws en weerbericht 13:15
Bargain hunt 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Neighbours 15:05 Doctors
15:35 Murder, she wrote 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht 16:25 ChuckleVi-
sion 16:40 Arthur 17:05 Stupid
17:30 Raven 18:00 Totally
Doctor Who 18:25 Newsround
18:35 Neighbours 19:00
Nieuws en weerbericht 19:30
Regionaal nieuws 20:00 Cele
brity MasterChef 20:30 Spring-
watch 21:00 EastEnders 21:30
My family 22:00 Ronni Ancona
St Co 22:30 Little Britain 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht 23:35 Friday night
with Jonathan Ross
BBC 2
07:00 Fimbles 07:20 The story
makers 07:35 Balamory 08:00
Arthur 08:15 ChuckleVision
08:25 Newsround 08:30 Kryp-
to the Superdog 08:45 The
story of Tracy Beaker 09:00
Springwatch trackers 09:30
The Koala Brothers 09:45
Come outside 10:00 Boogie
Beebies 10:15 Toddworld
10:30 Springwatch 11:00
Teletubbies 11:30,11:40 The
maths channel 11:50 Watch
12:05 Tales from Europe 12:20
Primary history 12:40 Primary
geography 13:00 The daily
politics 13:30 Working lunch
14:00 Onbekend 14:30 Animal
park 15:15 Living in the sun
16:15 Eggheads 16:45 Escape
to the country 17:30 Flog it!
Ten of the best 18:15 The wea
kest link 19:00 The people's
quiz - Wildcard 19:30 Let me
entertain you 20:00 The money
programme 20:30 Onbekend
21:30 Gardeners' world 22:00
Springwatch 23:30 Newsnight
00:00 Newsnight review
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30
Wiedersehen in Verona 12:00
heute mittag 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Nashorn,
Zebra St Co 17:00 Tagesschau
um fünf 17:15 Brisant 17:47
Tagesschau 17:55 ARD vor
acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15
Liebling, wir haben geerbt!
21:45 Tagesthemen 21:58 Das
Wetter im Ersten 22:00 Gro8-
machte und Zaungaste - Drei
Tage in Heiligendamm 22:30
Tatort: Nachtwanderer 00:00
Nachtmagazin 00:20 Endloser
Horizont
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zumGIOck 11:15,11:35 Reich
und Schön 12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Wunderbare Welt 15:00
heute - Sport 15:15 Tierisch
Kölsch 16:00 heute - in Europa
16:15 Wege zum Glück 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Kitzbobel 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 Der Landarzt 20:15 Siska
21:15 Der letzte Zeuge 22:00
heute-journal 22:27 Weerbe
richt 22:30 aspekte 23:00 Jo
hannes B. Kerner 00:05 heute
nacht 00:15 Veronica Mars
Duitsland 3 - WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Erlebnisreisen-Tipp: Italien
- Schiffstour Venetien 08:30
Zwei hinreiKend verdorbene
Schurken 10:15 Reisewege
Krakau: Polens junge alte
Metropole 11:00 WDR
WELTWEIT: Der Himmel über
Pommern - Begegnungen
im Frühling 11:45 frauTV
12:15 0800 Düsseldorf 12:45
WDR aktuel! 13:00 Hier und
Heute 13:15 Wissen macht Ah!
- 'Spaghetti alia ferita aperta'
kochen mit Shary und Ralph
13:40 TierReich: Giganten
13:45 nano - Die Welt von
morgen 14:15 Menschen
hautnah: Wenn 'alte Eisen' sich
wieder bewerben 15:00 Planet
Wissen: Gletscher Das Ende
der Eisriesen? 16:00 WDR aktu-
ell 16:15 daheim St unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und
Heute 18:20 Servicezeit Essen
St Trinken - Kochen mit Martina
und Moritz 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 100 Mil-
lionen Karat - Die Diamanten-
Dynastie Oppenheimer 21:00
Ökomenischer Gottesdienst
22:00 K.rchentag 2007 -live
22:15 WDR aktuell 22:30 in
echt verliebt? 23:00 Funkhaus
23:30 gefühlsecht
Discovery
07:00 Mega builders: Fantasy
islands - Dubai 08:00,08:30
Wheeler dealers: Range Rover
09:00 Buena vista fishing club
09:30 Junkyard mega-wars
Battleships 10:30 Extreme
machines: Fear of flying - crash
landing 11:30 How do they
do it?: Gold/escalators/golf
clubs 12:00 How do they do
it?: Tunnelling/tea/mountain
bikes 12:30 When disaster
strikes: New Orleans: Flood
of the century 13:30 Forensic
detectives Silent killers 14:30
Mega builders: Fantasy islands
- Dubai 15:30 Wrecks to
riches USA: Poison dart 16:30
Buena vista fishing club 17:00
Ultimate cars: The superstars
17:30 5th gear 18:00 How do
they do it?: Combines/life
boats/chocolate 18:30 How
do they do it?: Airbus/fire en
gine/ketchup 19:00 American
chopper: Liberty Bike 20:00
Mythbusters: Bullet proof
water 21:00 Mean machines
The transatlantic challenge:
4x4s 21:30 Massive speed: Hot
rods 22:00 American hotrod:
'61 Bubbletop 23:00 The
kustomizer 00:00 Sex sense:
Top ten sexual fantasies
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Most amazing moments
12:30 I didn't know that
13:00 Seconds from disaster:
Amsterdam air crash 14:00
Supercarrier 15:00 Dangerous
encounters: Super snake 16:00
The snake wranglers: Taipan
reign of terror 16:30 Crit-
tercram-WildTech adventures:
Large sharks 17:00 Totally wild
17:30 Dogs with jobs: Keno,
Mentor and Prince 18:00
Frontlines of construction:
Super ports 19:00 Dangerous
encounters: Super snake
20:00 Most amazing moments
20:30 Seconds from disaster
Amsterdam air crash 21:30
Crash science: Automobiles
22:30 Rescue emergency: The
Brighton bombing 23:301 did
n't know that 00:00 Frontlines
of construction: Super ports
TMF
08:00 Moviefacts 08:10 Wak
ker worden op TMF 10:00 Mo
viefacts 10:10 De videotheek
11:00 Eeuwige hits 12:00 10
X 13:00 Moviefacts 13:10 De
videotheek 14:00-15:00 uur
herhalingen Moviefacts en De
videotheek 15:30 Interactive
chart 16:30 Reaction 17:30
Superclip 18:30 ClipKennis
19:00 Moviefacts 19:10 Kaf
of koren 19:30 De videotheek
20:00 Moviefacts 20:10 Inter
active chart 21:00, 21:10 TMF
Jump 21:40 TMF Party 22:00
Moviefacts 22:10 TMF Party
23:00 TMF Dagrand 00:00 TMF
Moviefacts
MTV
09:00 Score 09:30 Taildaters
10:00 Breakfast club MTV
top 10 11:00 Top 11 at 11
12:00 Brand new chart 13:00
Top 25 15:00 Wade Robson
Project 15:30 Rap around the
world 16:00 Yo momma 16:30
Laguna beach 17:00 Room
raiders 17:30 Dismissed 18:00
My super sweet 16 18:30 My
own 19:00 Dance life 19:30
Engaged St underaged 20:00
Pimp my ride 20:30 MTV Cribs
21:00 Yo momma 21:25 Made
22:20 Making the movie 23:10
MTV Asian screen: Ju-on The
grudge II
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Les coups de coeur de Bruno
09:00 Silence qa pousse 09:30
Le plus grand musée du monde
09:55 Vauban, le vagabond du
roi 10:45 Des chiffres et des
lettres 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place 12:00
TV5monde I'info 12:05 Escapa
de gourmande 12:30 Plus belle
la vie 13:00 Rumeurs 13:30
Belgisch nieuws 14:00 Betty
15:45 Panorama 16:00 Bin'o
bine 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Ripostes
18:00 Nieuws 18:20 Le journal
de l'éco 18:30,19:20 Avocats
et associés 20:30 Frans nieuws
21:00 Envoyé spécial 23:00
Nieuws 23:10 TVSmonde,
l'invité 23:20 Afrikaans nieuws
23:30 Un fils sans histoire
Eurosport
08:30 Inside Euro 2008 08:45,
09:30,10:15 Voetbal Euro
2008 11:15 Inside Euro 2008
11:45 TennisRoland Garros
12:45 Game, set St Mats 13:00-
19:00 uur herhalingen Tennis
Roland Garros, Game en set
St Mats 20:00 Sterkste man
21:00 Pokeren 22:00 Tennis
Roland Garros 23:00,23:45
Worstelen
TV CO
leder uur vanaf 18.30 - 02.3C
uur.
18.30 Vandaag, regionaa
nieuwsbulletin. 18.45 Docu
mentaire De Boot Gaat' ver
telt het verhaal van de veer
pont Kruiningen-Perkpolder
die door de komst van de
Westerschelde tunnel onno
dig is geworden.