Verzamel Suske en Wiske in het klein! BNMDeStem Sr Fulltime verkoper m/v^suun Verzamel ze alle twaalf! 36 I Vrijdag 8 juni 2007 BN/DE STEM De functie: Na een inwerkperiode waarin je kennismaakt met het bedrijf en haar producten, wordt je in staat geacht het volgende volledig zelfstandig te kunnen uitvoeren: Je bent volledig verantwoordelijk voor de tentenafdeling en adviseert klanten bij aankoop van een nieuwe tent, onderdelen en accessoires. Je bent inzetbaar in ons magazijn waar je meehelpt het logistieke proces goed te laten verlopen. Je draagt zorg voor een correcte verzending van de internetbestellingen en de facturering daarvan. Je kwaliteiten: Leeftijd tussen 18 en 35 jaar. Opleiding op VMBO BK- of TC-niveau. Goede communicatieve en commerciële vaardigheden. In bezit van rijbewijs 8E of de bereidheid om deze te halen. Representatief voorkomen. Enthousiasme en doorzettingsvermogen, gekoppeld aan een gezonde dosis werklust. Enige kennis van de Duitse taal. In het zomerseizoen een aantal weekenden werken vindt je geen bezwaar. Wij bieden: Een prima salaris. Een grote mate van zelfstandig handelen. Een aangename werkomgeving en prettige werksfeer. Wanneer deze functie je aanspreekt en je over de gestelde kwaliteiten beschikt, stuur dan je sollicitatiebrief pere-mail aan: contact@keijmel-recreatie.nl, t.a.v. dhrJ.P. Keijmel. Keijmel Recreatie Grote Kade 15-19 I 4511 AS Breskens www.keijmel-recreatie.nl www.campshop.nl Keijmel Recreatie is een detailhandelorganisatie in kampeerartikelen in Breskens. Wij hebben binnen Zeeland een naam hoog te houden op het gebied van kamperen met tent, caravan en camper. Voor onze tentenafdeling zijn wij op zoek naar een BN/DeStem presenteert u iedere eerste zaterdag van de maand een nieuw avontuur uit de unieke verzamelserie van Suske en Wis ke. Twaalf maanden lang, twaalf complete (bestaande) verhalen maar dan helft kleiner dan het gebruikelijke formaat. Voor abonnees zijn de albums te koop voor 1 euro en iedere maand weer af te halen tegen inlevering van de krantenbon overal waar BN/DeStem los verkrijgbaar is. (Kiosken, benzine stations, super markten e.d.) Deze bonnen staan iedere eerste en tweede zaterdag van de maand in uw krant. Op www.bndestem.nl/suskeenwiske vindt u informatie indien u geen abonnee bent en toch in bezit wilt komen van deze unieke serie, een album wilt nabestellen en de actievoorwaarden. 1Rikki en Wiske in Chocowakije 2. Het eiland Amoras 3. De sprietatoom 4. De dolle Musketiers 5. De woelige wadden 6. Het Delta duel 7. De rosse reus 8. Angst op de "Amsterdam' 9. Het sprekende testament 10. Het ros Bazhaar 11. De Tuf-Tuf-club 12. De parel in de Lotusbloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 114