Familieberichten I® Andreas Constantinus Bogers Stan Louisa Emma Maria llamelinck Maximin Martijn Theo de Maat SPAR Rust /acht lieve oma IRENA PRUDENTIA SLOCK-ACKE Frans Erpelinck 32 Vrijdag 8 juni 2007 BN/DE STEM tSoms zie ik iels bekends of voel ik wat vertrouwds, dan is het weer heel even net zoals vanouds. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dank baar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtge noot en onze zorgzame vader •Roosendaal, 21-8- 1935 Terneuzen, 6-6-2007 echtgenoot van vader van Leeghwaterstraat 53, 4561 MC Hulst, 6 juni 2007 l)e uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 12 juni 2007 om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibror- dus. Steenstraat 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Bella- mystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Stan is mogelijk dinsdag van 12.00-12.45 uur in het uitvaartcentrum, Van der Maolstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Op dinsdag 5 juni bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van ons lid We zullen ons Theo herinneren als een bescheiden man, die voor onze vereniging als werkend lid van gro te waarde was. Op Theo kon je altijd een beroep doen. We wensen zijn familie en zijn vriendin met kinderen veel sterkte de komende tijd. Fanfare Weldoen Door Vermaak, Clinge Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en bete kend heeft, geven wij kennis van het onverwachte overlij den van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en onze I onvergetelijke opa Alouisius Franciscus Maria van A vermaete Wies echtgenoot van )et Vergauwen Axel. 20-12-1931 t Terneuzen, 7-6-2007 Terneuzen: H.D. van Avermaete-Vergauwen Arnemuiden: Rob en Ineke van Avermaete-van den Berg Karin en Lard Tommy Hulst: Carlo en Marion van Avermaete-Taelman Kim Anouk en Timothy Stuvesande 248 4532 M| Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 12 juni om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. t Wegens familieomstandigheden maandag 11 juni 2007 gehele dag gesloten Europaplein 9, Hulst Nancy en Werner, Jeroen en Kim Bianca en Pascal, Anouk en Danique Angelo en Agnieszka Erwin en Aukje, Tijn Nico en An, Q2 Jolanda en Stefan Peter en Ania Marjolein We zullen je missen. Ik heb lang en gelukkig geleefd niets gevraagd en veel gekregen en ben van alle dingen voldaan stilletjes ter Here gegaan. Stijn Streuvels In de vrede van de Heer is op 92-jarige leeftijd van ons heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Mevrouw Elisabeth Helena Francisca van der Ha weduwe van de Heer Petrus Johannes van Mullem Dit melden u: Hulst: Camiel en Mariette Nancy en Werner, Jeroen en Kim Bianca en Pascal, Anouk en Danique Clinge: Ceryl Nieuw-Namen: Dees en Ghisella Angelo en Agnieszka Hulst: Ria en Paul Erwin en Aukje, Tijn Nico en An.V St.-Jansteen: Edy en Marij Jolanda en Stefan Peter en Ania Marjolein Delen in het verlies: haar zus. schoonzus, neven en nichten De families: van der Ha-van Mullem Hulst, 6 juni 2007 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van moeder tijdens de plechtige uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de Basiliek van de H. Willibror- dus te Hulst op maandag 11 juni 2007 om 14.00 uur, waarna wij haar bij haar man te rusten leggen op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de Basiliek vanaf 13.30 uur. In de H. Mis van zondag 10 juni 2007 om 10.30 uur zul len wij haar met een gebed speciaal gedenken. Moeder ligt opgebaard in het rouwcentrum "Waem" gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen haar een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvan gen worden in het rouwcentrum op zondag 10 juni 2007 van 11.45 uur tot 12.45 uur. Corr.adres: Dullaertstraat 10 4561 KB Hulst ZE Dankbetuiging Lieve familie, vrienden, buren en kennissen. Uw medeleven bij het overlijden en de uitvaart van mijn lie ve vrouw, onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Mevr. Agnes van Rossum-Raas Was overweldigend. Het is een grote troost te weten hoe geliefd zij was en werd gewaardeerd. De bloemen, brieven, kaarten en vooral uw aanwezigheid hebben ons buitengewoon goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Namens de gehele familie Gerard van Rossum Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank be tuigen voor de steun, kaartjes en woorden die wij mochten ontvangen bij het verlies van onze ma en oma Henny en Ben van den Brande-Slock kinderen en kleinkinderen Terneuzenjuni 2007 8 juni 2006 overleden 8 juni 2007 Terwijl jij weg bent en mij enkel leegte laat vermoed ik onverwoord datje nog steeds bestaat.. Dat ik je nog kan horen en nog met je kan spreken.. Want alle liefde die er was kan zelfs de dood niet breken. Ria Toon en Diana, Sander, Delano en Lorenzo Mario en Cindy en Colin Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076 5 312 340 E-mail familieberichten@bndestem.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18 00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar www.bndestem.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.bndestemadverteren.nl t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 110