t O Zoek, Vind... fllensen inq.nl familieberichten Jjj OVERTOOM-GROEN Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 I Donderdag 7 juni 2007 PZC sd Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levens avond, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Meeuwsen in de leeftijd van 86 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. J. Nieuwenhuijse-Overbeeke L. Meeuwsen M.E. Meeuwsen-Nieuwenhuijse P. Meeuwsen M. Meeuwsen-Weststrate J. Meeuwsen A, Meeuwsen-van Koeveringe Neven en nichten Krabbendijke, 5 juni 2007. Correspondentieadres: Doelstraat 17 4413 BE Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 9 juni om 10,00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, |.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke en van de hartafdeling van het Oosterschel- deziekenhuis te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bedroefd, maar ook vol mooie herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm is overleden onze lieve, dierbare en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud omaatje fobinn Vermitë-Boonmun weduwe van hm Vermuë Ovezande, 18 februari 1919 - 'f Goes. 6 juni 2007 loop en Tiny Angelique en Amanda Danny Corrie en Leo Annemieke en Jacob Emma. Hugo Joske en Eelco Olivier Leonie en Freek Koen Elly Anika Eric-fan Onze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van Zorgcentrum 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Fam. Vermuë, Kruiningenpolder- weg 2,4443 RL Nisse De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 11 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de R.-K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Allerliefste O mie. Wat zullen wij u missen. Dank u wel voor alle fijne momenten en herinneringen. Voor altijd in ons hart. Annemieke, loske en Leonie We zijn verdrietig dat onverwacht is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en omi Maria Heiltje van der Maas-Vogelaar - draagster van het Verzetsherdenkingskruis - Kortgene, 7 maart 1914 Goes, 6 juni 2007 Kats: Huib van der Maas Betsy van der Maas-van Fraaijenhove, in herinnering Axel: Jacco en Heidi Suzan, Lisa Prinsenbeek: Suziun en Gerben Amber Kats: Kees en Liesbeth van der Maas-Cornelisse Kats: Ronald en Cindy Softe Kortgene: Manja Correspondentieadres: Huisdijk 1 4485 PD Kats Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 11 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. I lierna is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Heiltje Vogelaar weduwe van I.L.J. van der MaaS H.M. Klompe- Vogelaar in herinnering C. Klompe in herinnering Goes IJ. Vogelaar in herinnering L.P. Vogelaar- van der Maas Emmeloord IJ. Vogelaar in herinnering SJ. Vogelaar-de Regt Colijnsplaat M.H. Vogelaar Colijnsplaat Mvan der Weele- Vogelaar L.M. van der Weele neven en nichten Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, en beseffend dat het een voorrecht was haar zolang in ons midden te mogen hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Klazina Moison-Rijk weduwe van Cornelis Moison in de leeftijd van 97 jaar. Heinkenszand: Koos en Frans Axel: |an en Roos Heinkenszand: Geert en Madelein Goes: Kees en Riet Heinkenszand: Rinüs en Sophie Heinkenszand: Piet Bergen op Zoom: Lau en Hanneke Heinkenszand: Nelly en Piet Heinkenszand: Frans Klein- en achterkleinkinderen Goes. 5 juni 2007 Correspondentieadres: Oude Zanddijk 10 4451 NV Heinkenszand De gezongen uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 9 juni om 10.50 uur in de Parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Stenge'. Vaarwel lieve oma Lydia en loop. Daan. Evelien Erik Roel en Melanie. Iris Marice en Eric, Niels. Ove. Thybe Carla en Corjan, Kevin, lustin Charlie en Larissa Anja en Aid, Twan, Evan Tamara en Alois. Amber. Quinn Mariëlle en Sebastiaan laeco Misja en Yvonne. Senna Eelco en Lee-Allen Eva Milou Renv en lack. Mikaj Paul We zijn blij en verrast door de vele gelukwensen die wij moch ten onvangen t.g.v. ons 50-jarig huwelijksfeest. Wij willen iedereen bedanken voor de persoonlijke felicitaties, kaarten en cadeaus die wij mochten ontvangen. Serooskerke Wim en Betsie Sanderse 28-10-80 07-06-'98 Etienne Kreemers Het gemis om jou wordt niet steeds M|een beetje minder, maar juist steeds een beetje meer. De jaren gaan voorbij, er gebeuren TC' nieuwe dingen, wat zouden wij dit al les nog graag met jou delen. Maar lieve kind, jouw leven duurde veel te kort. Weet dat je in gedachten altijd bij ons bent, waar wij ook zijn, of wat wij ook doen. Jij blijft onze oudste zoon, mijn grote broer, een deel van ons gezin. Lieve Etienne, wij houden van je. Wim, Marian en Raoul Kreemers Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42