Zeeland Vijfhonderdponder gevonden op terrein Oostburg camera cadeau Een mooier digitaal tv-aanbod dan ooit? Tropische taferelen op laatste schooldag Pontes Woningen en bedrijven tijdens ruiming bom op 28 juni ontruimd. handzame digitale fantastische fotoactie.' Flits snel naar de Batavus-dealer Geheel GRATIS JAN DE JONGE TWEEWIELERS Weststraat 5 - Zierikzee Tel. 0111 - 41 21 15 S PZC Donderdag 7 juni 2007 29 ZIERIKZEE - Bloemenkransen en beachvolleybal zonder beach, ter Zeeman. Het was de de kroon op maanden werk van het Het comité schotelde hun schoolgenoten tal van waterrijke Zon, zomerse spelletjes en zalig luieren. Tropische taferelen Laaste Schooldag Comité. En een hoop werk was het, zegt spelletjes voor, waaronder levend sjoelen. De middag werd af- gisteren tijdens de traditioneel feestelijke laatste schooldag Reinier Thijssen van het LSD-comité. „We zijn in oktober al be- gesloten met een gezamenlijke barbecue en 's avonds was het van de eindexamenleerlingen van de Scholengroep Pontes Pie- gonnen en hebben toch zeker een keer per week vergaderd. feesten in Bar de Stulp in Renesse. foto Dirk-Jan Gjeltema. Kijk naar televisie die bij u past: www.vergelijkdtv.nl DELTA\ 1111 WH muttt utility company door Frank van Cooten OOSTBURG - In het gebied Stam- pershoek Zuid in Oostburg is giste ren een bom gevonden uit de TWeede Wereldoorlog. Het gaat om een Engelse vijfhonderdpon der. Alle inwoners van Oostburg zijn gisteren door burgemeester Jaap Sala van de gemeente Sluis in een brief geïnformeerd over de vondst. De bom wordt donderdag 28 juni geruimd. In een straal van 125 meter worden ongeveer 35 wo ningen en alle bedrijven op het be drijventerrein ontruimd. Het explosief is aangetroffen tij dens onderzoek naar niet gespron- In het gebied Stampershoek Zuid in Oostburg is gisteren een vijfhonderdponder van Engelse makelij gevonden. De bom wordt geruimd. gen explosieven. Dat is standaard op locaties waar grote(re) grond werkzaamheden gepland staan. Stampershoek Zuid is de uitbrei ding van het bestaande bedrijven terrein. De bom is gisteren veiliggesteld en afgedekt met zand, zodat hij geen direct gevaar oplevert voor de om geving. Als extra beveiliging zijn rondom de vindplaats containers geplaatst en de omgeving is met linten afgezet. De Explosieven Opruimings Dienst (EOD) heeft het explosief onderzocht. Ondanks dat de bom is veiliggesteld, moet wel tot rui ming worden overgegaan. Uit veiligheidsoverwegingen ge beurt dat in twee etappes. De voorbereiding is op maandag 18 juni. Dan wordt een straal van 75 meter ontruimd. Het gaat dan om twee woningen en de bedrijven. In een straal van 125 meter moet ie dereen binnenblijven. De daadwer kelijke ruiming is op donderdag 28 www.batavusflash.nl De Batavus Flash is de ideale stadsfiets en heeft het allemaal Hi) is stoer, fris, sterk en veilig De Flash heeft een aluminium frame, is voorzien van een naafdynamo en 7 versnellingen Verkri/gbaar m meerdere kleuren voor slechts 599,- GRATIS Batavus kettingslot www.dejongetweewielers. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41