Familieberichten Joep Augenbroe Joep Augenbroe Joep Augenbroe 28 I Donderdag 7 juni 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076 5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18 00 uur Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18 00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij heden, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer en oom Klaus Honnus echtgenoot van Pamela Etah 19 oktober 1957 14 juni 2007 Goes: P.O. Etah Goes: A. Bonnes t C.|. Bonnes-van der Linden Goes: M. Bonnes Goes: C. Bonnes Emiel Edith lessica Kumba: L. Etah t (Kameroen) M. Etah Indira Ghandilaan 55 4465 )K Goes De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, is op zaterdag 9 juni om I 1.00 uur in de aula van "Monuta" op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 50 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in bovengenoemde aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is onze droeve plicht te melden dat onze medewerker en collega Kapitein Klaas Bonnes geheel onverwacht op 4 juni in de leeftijd 49 jaar. is overle den. In hem verliezen wij een toegewijde Gezagvoerder, die sinds 1978 op onze vloot werkzaam was. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers van SEATRADE GRONINGEN SEATRADE REEFER CHARTERING Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons lid Hans Eckhardt Wij wensen de familie veel sterkte met dit groot verlies. Bestuur en leden vogelvereniging Zanglust" Arnemuiden Wij vernamen het droevig bericht van het overlijden van Adrie Koeman Wij herinneren ons Adrie als een hulpvaardig en betrok ken persoon binnen onze vereniging die gedurende vele jaren het beheer van ons sportveld heeft verzorgd. Onze gedachten en ons meeleven gaan uit naar de familie Koeman. Bestuur en leden van Sportclub Waarde Het bericht van het overlijden van mijn oud-collega Mr.drs.Foppe de Jong Reumatoloog heeft mij diep getroffen. Hij is door mij altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen Anneke en de kinderen veel sterkte toe. Peter de Sonnaville ludith de Sonnaville-Dolmans Met verslagenheid en verdriet vernamen wij dat onze oud collega en ondernemer Piet Hijman is overleden. Wij wensen Koos en de kinderen heel veel sterkte toe. OndernemersverenigingNemidso" Zijn vrouw was zijn koningin Zijn kinderen briljanten Zijn vrienden koesterde hij in hoge mate Geschrokken en diepbedroefd vernamen wij dat door een tragisch ongeval is overleden onze vriend Piet Hijman Wij wensen Koos en de kinderen heeLveel sterkte toe Hanna en René |ohn en Janneke André en |oke Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van onze zeer gewaardeerde schoonzoon en zwager Piet Hijman M. Iakobsen-de Nood jan en Hetty Bram en Heieen Marja en Michael Neven en nichten Zeer bedroefd, maar ook heel dankbaar voor de onuitwis bare tijd samen, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man en onze lieve trotse papa Pieter Casper jan Hijman Leiden, 5 juli 1943 Rotterdam, 5 juni 2007 Oost-Souburg: Koos Hijman-Iakobsen Rotterdam: Gerben Hijman Rotterdam: Rogier Hijman Burg. Stenierdinglaan 64 4388 AB Oost-Souburg Geheel volgens de wens van Piet zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Scherp analyserend, ad rem. warm. humorvol, attent. We zullen je ons herinneren met een verpletterend gevoel van spijt je te vroeg te moeten missen. Ontzet en diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze voorzitter De betekenis van Joeps inzet voor VAKwerk is onschatbaar. Onze gedachten en compassie gaan uit naar Emine, Josje, zijn ouders en broer. Bestuur en medewerkers van Stichting regionaal leerbedrijf VAKwerk Hans Mulder Piet v/d Vrede KoosdeMey Maarten van Dijk Pieter Hazelager Dick Berendsen Ab den Herder Joop Oele Ate de Bourgraaf Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Joep was sinds 2000 werkzaam als Human Resource Manager bij Heerema Vlissingen B.V. en sinds 2004 vervulde hij deze functie bij Heerema Fabrication Group B.V. Hij heeft veel betekend voor de ontwikkeling van ons personeelsbeleid en heeft velen met raad en daad terzijde gestaan. Joep was een gedreven, sociaal mens met gevoel voor humor en altijd optimistisch. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw Emine, zoon Josje en verdere familie, heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers, Heerema Fabrication Group B.V. Heerema Vlissingen B.V. Heerema Zwijndrecht B.V. Grootint GRP Systems B.V. Heerema Hartlepool Ltd. Heerema Nigeria Ltd. HFG Engineering US, Inc. Ondernemingsraad Heerema Vlissingen B.V. Ondernemingsraad Heerema Zwijndrecht B.V. Centrale Ondernemingsraad HFG Nederland B.V. Veilig in lezusarmen Heden heeft de Here tot Zich genomen onze nicht en achternicht Geertruida Neeltje van Dijke-van de Velde sinds 1992 w eduwe van lohannis Cornelis van Dijke Ouwerkerk, 4 november 1921 Utrecht, 5 juni 2007 Namens de familie, C. C. Vijverberg-Vijverberg Zorgcentrum "Transwijk" Corr.adres: P. Dorrestijn, bewindvoerder Wattlaan 3 3553 GW Utrecht De overledene is opgebaard in PCB Uitvaartcentrum, Donaudreef25 te Utrecht, aldaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal zaterdag 9 juni om I 1.00 uur worden gehouden in de Protestantse Kerk, Ring 48 te Ouwerkerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovenge noemde kerk. Geen bloemen. Het overlijden op zo'n jonge leeftijd van heeft ons allemaal diep getroffen. Ons medeleven gaat uit zijn naar vrouw en zoontje. familie, vrienden, kennissen en collegae. We wensen eenieder sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de Steelwelding Group M. Anthonise-Guiljam G. Hemmen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32