Neem de ruimte www.KindtenBiesbroeck.nl «advertentie Kindt Biesbroeck Bedrijfsonroerendgoed 22 TE HUUR: DOOR UZELF VORMGEGEVEN BEDRIJFSRUIMTE TE KAPELLE! bel nu 0113 - 31 55 Hulst Absdaalseweg 43 Hulst Onder de Toren Makelaardij Spaans B.V. Terneuzen Handelspoort 3 KINDT BIESBROECK MAKELAARDIJ De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige businessinformatie in uw regio! Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en.de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! Ondernemer Bedrijfsruimte met ruim parkeerter rein gunstig gelegen aan een invals weg van Hulst. Totaal perceel: 5.303 m2. Bruto vloer oppervlak: 1.102 m2. Vrije verkoopoppervlak: ca. 723 m2. De bestemming is detailhandel in volumineuze goederen. Gedacht kan worden aan verkooppunten en showrooms van bijv. keukens, auto 's, meubels, e.d. Indeling: magazij nen, koelcellen, emballage en toilet groep. Verwarming door middel van heathers. Het parkeerterrein is ook via de achterzijde (Morres) bereik baar. Het laden en lossen is ook geen enkel probleem. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 990.000,- kk. Zeer gunstig gelegen commerciële ruimte midden in het historische centrum van Hulst. Totale opper vlakte in het karakteristieke winkel project bedraagt ca. 1.159 m2. Verdeelbaar in units vanaf 100 m2. Frontbreedte vanaf 5 m. Zowel geschikt voor winkelruimte als kan toorruimte. De mogelijkheid bestaat om in de parkeerkelder onder het complex een parkeerplaats te huren. Huursom v.a. 95,- p/m2 p/jaar excl. BTW Deze bedrijfsruimte wordt casco of turnkey gebouwd te Kapelle, strategisch gelegen aan de afrit 34 (A58) op een perfecte zichtlocatie. Wij bieden u de mogelijkheid om uw eigen wensen te realiseren (in overleg), onder meer m.b.t.: oppervlakte, indeling, combinatie kantoor bedrijfsruimte, vormgeving, uitstraling en voorzieningen. De voorzijde van het gebouw is gelegen op een prima zichtlocatie, totale frontbreedte tot ruim 48 meter mogelijk. De diepte van het kavel is circa 40 meter. Ruime parkeergelegenheid voor de deur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: 's-Heer Hendrikskinderendijk 92, Postbus 340, 4460 AS Goes, tel. 0113-220 210/fax 0113-220 011 info@makelaardiispaans.nl Representatief kantoorpand met eigen parkeervoorziening gelegen op industrieterrein "Handelspoort". Vloeropp.: ca. 400 m2. Aanv. in over leg. Het gebouw is vrij indeelbaar (scheidingswanden). Ind.: entree, hal met receptie/balie, kantoorruimte met berging/archief, spreekkamer met kantoor, pantry met toiletten, kantine, berging met kluis, achteruit gang middels portaal. Eerste verd.: vergaderruimte, 5 kantoorruimtes waarvan één met berging/archief, pantry met toiletten. 5 eigen par keerplaatsen. Het huren van een nabij gelegen loods behoort tot de mogelijkheden. Huursom 105,- per /m2 per jaar excl. btw. Nieuw te bouwen, hoogwaardige bedrijfsruimte (237m2) op A-locatie in het centrum van Terneuzen. Deze ruimte is gelegen op de eerste ver dieping van het presitgieuze appar tementencomplex "Neptunus" wat gerealiseerd zal worden aan de oevers van de Westerschelde. Het gebouw kent een unieke uitstraling dankzij het gebruik van veel glas en het prachtige tijdloze ontwerp. Mogelijkheid tot vrij parkeren op eigen terrein. Overdamstraat 14 Hulst Noordstraat 17 Terneuzen Tel. 01 14 31 21 29 Tel.OI 15 62 27 31 Huursom 125,- p/m1 p/jaar excl. BTW en servicekosten j Officieel lid van de: VBO 11 MAKELAAR Bed r ij vencentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94