GROOTHANDEL VOOR DE DOUW Contacta Beleef het ondernemen in Zeeland vlnr. Jeanet Menheere, Jarro van Boven en Corien van Rijn. Contacta, de grootste vakbeurs voor Zuid-West Nederland brengt het bedrijfsleven en de overheid bijeen. Op het goednieuwe Mediaplein kan de bezoeker voor het eerst het ondernemen in Zeeland 'beleven', tijdens de vrij toegankelijke seminars op de beursvloer, in de hospitality lounge en li ve op tv. door Locs van der Hoeven De eenentwintigste editie van Contacta vindt plaats van 16 tot en met 18 oktober 2007 in de gerenoveerde en uitgebreide Zeelandhallen in Goes. Informatie- en kennisoverdracht De hoofddoelstelling van Contacta is in formatie- en kennisoverdracht. "Op een beurs als deze kan de bezoeker zich door het ontmoeten van vakgenoten en relaties laten verleiden tot inspirerende contacten. Wat Contacta 2007 zo bijzonder maakt, is dat de bezoeker er kennis kan uitwisselen en delen tijdens vrij toegankelijke semin ars. I )aar worden onderwerpen behandeld die spelen binnen het Zeeuwse MKB, de hoofdmoot van het provinciale bedrijfsle ven. Tevens maakt hij er kennis met de nieuwste mogelijkheden op mediagebied en met het zo efficiënt mogelijke gebruik maken daarvan binnen de eigen commu nicatiemix." Aan het woord is Corien van Rijn, managing director van NXPCTD BV Marketing <S. Events. Samen met Jacco van Boven, eigenaar van Yabeau Studio organiseert zij deze noviteiten op Contac ta. In samenwerking met Maximaal TV verzorgt Yabeau Studio de televisieopna men en uitzendingen tijdens de beurs. Voor meer informatie over het Mediaplein en de mogelijkheid voor aan de beurs deelnemende bedrijven om zich hier te presenteren, kan rechtstreeks contact wor den opgenomen met cvrijn@nxpctd.com. Seminars Tijdens de vrij toegankelijke seminars die gedurende de gehele beurs worden geor ganiseerd kunnen de bezoekers twintig minuten lang meepraten over de volgende thema's: - Wat de toekomst brengt... Trend- Watcher, adviseur, journalist en entertai ner Richard Lamb praat u bij over de trends en ontwikkelingen, kansen en be dreigingen die op ondernemers afko men; - Duurzaam ondernemen... Wat betekent het. hoe geeft u er invulling aan en wat kan het uw organisatie opleveren; - Werkgelegenheid... Hét meeting point voor werkzoekenden en ondernemers, die zowel jongeren als de grijsgroene motor een baan willen aanbieden; - Marketing X Sales... Het .marktonder zoek, de voor- en nadelen van direct mail en hoe ga je om met snelle beroeps- verkopers; - Financiën en Belasting... Nieuwe ont wikkelingen op het gebied van digitaal factureren en kredieten en betaalbare ar beidskrachten: - ICT en Innovatie... Web 2.0, E-busi- ness: maak werk van je website, intemet- boekhouden; - Ondernemerschap... Denk 'out of the box' en het opstellen van een doel treffend business plan. De hospitality lounge op het Mediaplein biedt voldoende mogelijkheden om na te praten over de seminars. Live televisie "Sprekers, beursdeelnemers en bezoekers dagen wij uit en prikkelen wij om met el kaar in discussie te gaan aan tafel bij Ya beau Studio op de beursvloer", vertelt Jac co van Boven. "Onder leiding van een presentator komen vanzelfsprekend onderwerpen ter tafel die betrekking hebben op ondernemend Zee land en op de beurs zelf. Een aantal daar van wordt nader uitgediept in de seminars. Getracht wordt om de opnamen direct te laten zien in alle hallen van de beurs. Ook de Zeelandhallen zelf zullen voor hun be richtgeving tijdens de beurs gebruik ma ken van dit medium. Zodra de organisatie van deze beursnovi- teiten is afgerond en alle discussieleiders en presentatoren bekend zijn. informeren wij ondernemend Zeeland persoonlijk over de kansen en mogelijkheden die Contacta 2007 hen biedt. De televisieactiviteiten zullen een gelijkend karakter hebben als dat van de door Yabeau Studio eerder ge produceerde business talkshow 'Zeeland Business TV* (zie ook www.zeelandbusi- n ess. tv). Mini symposium Voorafgaand aan de officiële opening van de beurs vindt een mini symposium plaats. waarin het beleid van Zeeland wordt be sproken. Hiervoor zullen bestuurders en ondernemers uit Zeeland, maar ook uit de aangrenzende provincies en Den Haag worden uitgenodigd. Het thema van het van 14.00-17.00 uur durende symposium is 'Kansen en bedreigingen voor Onderne mend Zeeland'. Aansluitend aan de officië le opening van Contacta 2007 zullen de sprekers van het symposium deelnemen aan een live vraaggesprek op de beurs vloer. Rendement Beursmanager Jeanet Menheere: "Een an dere beursnoviteit vormen de beurstrai- ningen die wij organiseren in samenwer king met Performancelinq. Om een opti maal rendement uit hun deelname te kun nen halen, bieden wij standhouders de mogelijkheid aan, hun bemanning in de weken voor Contacta te laten deelnemen aan een beurstraining. Hierin plaatst trai ner Hans Klink de volgende onderdelen centraal: - Wat is een beurs en typisch beursgedrag in woord en beeld; - Wie komen er en waarom; - Pro-actief mensen benaderen met een houding die tot gesprekken leidt. Voor meer informatie en aanmelding kunt u rechtstreeks contact opnemen met www.perfonnancelinq.nl" Opening "De nieuwbouw van het Zeelandhallen complex vordert gestaag. Vanaf nu komt elke maand een onderdeel van het vrij etijdscentrum gereed. In de tweede helft van september worden de gerenoveerde en uitgebreide Zeelandhallen en het vrij etijdscentrum gezamenlijk op grootse wij ze officieel geopend", verzekert Jeanet Menheere. www. zeeLuidfuilletitil advertentie JACOB BOER Hang- en sluitwerk Bevestigingsmateriaal Gereedschap Verrijn Stuartweg 6a 4462 GE Goes Tel. 0113-220510 Fax 0113-232625 info@jacobboer.nl www.jacobboer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 82