m Ondernemer Hougkoeling: maatwerk in koel-, vries- en klimaattechniek Neem de ruimte eJCouqkoeUnci 04 advertentie Pi bel nu 0113 - 31 55 bel nu 0113 - 31 55 Eersteklas Hapert en Saris aanhangwagens Hougkoeling Terneuzen BV Lange Reksestraat 2, Terneuzen Tel: 0115-613568, Fax: 0115-612474 E-mail: info@hougkoeling.nl Website: www.hougkoeling.nl De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige business informatie in uw regio! Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en, de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! .1 De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige businessinformatie in uw regio! Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en..de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat. Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! Ondernemer Leverbaar in elk formaat en uitvoering. Ook geheel naar eigen wens samen te stellen. Tevens verhuur en reparatie van alle merken. Ook voor onderhoud (eventueel met contract) kan u bij ons terecht. Mechanisatie Schouwen Duiveland BV Verseputseweg 3, 4321 TC Kerkwerve Tel. 0111-412455. Fax 0111-417097 Hougkoeling is al ruim veertig jaar een professionele partner voor vele bedrijven en particulieren in heel Zeeland. Het Terneuzense bedrijf is de specialist bij uitstek op het gebied van koel-, vries- en klimaattechniek. Bij Hougkoeling zijn ontwikkeling, ontwerp, productie, verkoop, verhuur en service van koel- en elektrotechnische besturingstechnieken onder één dak verenigd. De onderneming staat bekend om zijn hedrijfsspeeitieke maatwerkoplossingen, waarbij bedieningsgemak, duurzaamheid en betrouwbaarheid centraal staan. „Wij ontwerpen zowel koeltechnische als elek trotechnische installaties op maat. Ten be hoeve van de maatwerkprojecten verrich ten we indien noodzakelijk voorat ter plekke metingen. Het voortraject is dan ook erg belangrijk om 'het probleem' goed in kaart te brengen. Onze dienstver lening is met name gericht op industrie, MKB en utiliteit. Airconditioning in het algemeen, is een belangrijke tak van sport van ons, die zich ook uitstrekt tot de par ticuliere sector, een behoorlijke groei markt. Vorig jaar, met die snikhete zo mer. was er een enorme vraag naar air conditioning op maat. Mobiele airco's zijn bij ons zowel te huur als te koop. Voor ie mand die overweegt om een airco te ko pen, kan het soms verstandig zijn om eerst te huren, ledereen ervaart airconditioning tenslotte anders", aldus Harold Houg. Met een kwinkslag introduceert de on dernemer de slogan: 'Met een airco van l lougkoeling beleeft u een nieuw hoog tepunt in uw woon- of slaapkamer.' Energiezuinig I lougkoeling is een zeer innovatief bedrijt dat voorop loopt in nieuwe ontwikkelin gen op het gebied van koel-, vries- en kli maattechniek. Zo heeft de Terneuzense onderneming veel knowhow op het ge bied van wanntcterugwinsystemen. Met innovatieve en energiezuinige koelsyste men wordt bijvoorbeeld prima beant woord aan de vraag van de voedingsmid delenindustrie en petrochemie. De totaal oplossingen van Hougkoeling leveren zo wel aanzienlijke productievoordelen als kostenbesparingen op. Van oudsher is de onderneming, waar een tiental zeer erva ren en gekwalificeerde medewerkers em plooi heeft, ook sterk in de land- en tuin- liarold Houg leidt een zeer innovatief bedrijf. terneuzen bv maatwerk In koel-, vries- en klimaattechniek met gevoel voor service! bouwsector. Voor het optimaal bewaren en conditioneren van groente en fruit be schikt Hougkoeling over speciale koelin stallaties voor alle soorten koel- en vries cellen. „Wij bouwen installaties voor koelhuizen met een capaciteit van 5000 tot drie miljoen kilo. Daarbij zijn klimaat beheersing en bedieningstechniek essen tieel. Appels en peren bijvoorbeeld moe ten onder de juiste temperatuur en sterk gereduceerd zuurscofpeiventage worden bewaard, waardoor de kwaliteit over een langdurige periode gewaarborgd blijft. Het bedieningsgemak van onze koelin stallaties, een stukje extra service, voor komt dat men terug moet vallen op de ge bruiksaanwijzing", vertelt Harold Houg. In nauwe samenwerking met haar toele veranciers. heeft Hougkoeling in de afge lopen decennia al heel wat indrukwek kende projecten gerealiseerd. De techni sche dienst van Hougkoeling Terneuzen bestaat uit een STEK gediplomeerd team van monteurs die installatie, service en onderhoud uitvoeren. De dienst staat 24 uur per dag paraat om alle voorkomende storingen aan koel technische apparatuur deskundig en snel op te lossen. Van essentieel belang is na melijk dat deze apparatuur op gezette rij den gecontroleerd wordt op technische staat van onderhoud en lekkages. Houg koeling voorziet daarom in servicecon tracten zodat de kans op storingen aan zienlijk verminderd wordt. Uiteraard worden ook de servicecontracten op de specifieke wensen van de klant toegesne den, opdat men altijd verzekerd is van een optimale service tegen een acceptabele prijs. Hougkoeling biedt veel van haar koeltechnische apparatuur aan voor de verhuur. Van verplaatsbare airco tot een complete koel- of vriescel. Veel apparatuur kan zelfs voor een das sehuurd worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76