rel selfsupporting dorp itmmt Juwelier Minderhoud geeft het leven glans Helemaal op je gemak bij Café't Boven Scholfilets van De Gruiter geliefd tot ver buiten Nederland Makelaarskantoor De Nooijer 20 jaar Joosse Interieurs thuis in wonen Het is tijd voor een bank... Nieuwe ambiance voor Bottelier De Oude Smidse Modehuis Janny verrast telkens weer, en dat al 35 jaar. Slagerij De Vries op en top ambachtelijk Reparatiebedrijf J. Knolle en Oude Werf bijna 70 jaar buren verhoudingen tussen de ondernemers zijn plezierig. We gunnen elkaar wat en dat is belangrijk. Het is onze gezamenlijke taak Arnemuiden als aantrekkelijk winkel- en uitgaansgebied uit te breiden en te onder houden. Jonge, startende ondernemers met een bijzonder product - een galerie houder bijvoorbeeld, of een modeontwer per - zijn zeer welkom. De prijzen voor onroerend goed zijn hier in verhouding opvallend laag, dus een bedrijfspand hoert niet veel te kosten. Kom daar in de stad eens om. Ambities De ondernemersvereniging zet jaarlijks verschillende activiteiten op touw, zoals de Arnemuidse Visserijdag, of de Winter- markt. Ook geeft de vereniging een blad uit, de Nieuwskrant, met een oplage van 4.500 exemplaren. Ambities hebben de ondernemers ook. Rudy Jacobse: "We streven naar een dichtere structuur van ons koopcentrum, met voor de consument nog meer verrassende elementen, zodat een bezoek aan Arnemuiden een ervaring wordt die voor herhaling vatbaar is." Van kinder- tot streeksieraad en van horloge tot barometer, zowel modern als klassiek: Juwelier Minderhoud heeft het. Dat maakt de klantenkring dan ook heel uitgebreid en divers. Behalve in Zeeuwse, is Juwelier Minderhoud ook gespecialiseerd in andere streeksieraden. Een deel van de collectie Zeeuwse sie raden wordt in eigen ateliers vervaar digd. Juwelier Minderhoud neemt de tijd voor de klant, staat altijd klaar met vak kundig advies en geeft uitstekende servi ce. Ook reparaties vinden plaats in eigen atelier. Juwelier Minderhoud, Westdijkstraat 27, Arnemuiden T: 0118 601559 Het is er gezellig, de bediening is harte lijk en de hapjes zijn er verrukkelijk. Typisch Café 't Boven. Zowel binnen als buiten, op het zonnige terras, zit je goed bij dit authentieke dorpscafé. De warme en koude kleine gerechten - met o.a. vlees en vis - gaan er als warme broodjes óver de toonbank. Nieuw zijn de knapperige, vers belegde baguettes met bijvoorbeeld warme vis. Uiteraard bent u ook welkom voor een drankje 'met iets erbij', hartig of zoet. Voor de niet-rokers onder u is er een nieuwe, rookvrije zone. Café 't Boven, Molenweg 1-3, Arnemuiden T: 0118 603341 Van de Gruiter Zeevis heeft traditioneel een sterke band met Arnemuiden. De meeste personeelsleden komen daar namelijk vandaan. Van de Gruiter verwerkt schol tot filets. De vis, afkomstig van afslagen langs de gehele Nederlandse kust - alhoewel helaas steeds minder uit Zeeuwse havens als Vlissingen, Breskens, Colijnsplaat en Stellendam -'wordt in koelwagens aan gevoerd. Na verwerking gaan de filets naar klanten in onder meer Engeland en Italië. Van de Gruiter Zeevis werkt ener giek aan een succesvolle voortzetting van de bedrijfsactivititeitenondanks de quotumperikelen en grimmig milieuacti- visme. I: www.vandegruiter.nl En dat mag gevierd worden, met een vrijblijvende waardebepaling van uw woning. De specialisten van Bouwkundig experti se/adviesbureau en makelaarskantoor De Nooijer komen daarvoor met plezier bij u langs. Ook voor verkoop- en aan koopbemiddeling, bouwkundige inspec ties, ontwerp en bouwbegeleiding staan zij ter beschikking van zowel particulie ren als bedrijven, overheden en banken. En denkt u erover neer te strijken in Arnemuiden, De Nooijer wijst u de weg. Bouwkundig expertise/adviesbureau en makelaarskantoor De Nooijer, Langstraat 85, Arnemuiden T: 0118 602154; I: www.denooijer-makelaars.nl Wonen op maat, klassiek of eigentijds, doe je met Joosse Interieurs. Want Joosse levert tal van zitmeubelen (eventueel verstelbaar) die worden gemaakt naar uw persoonlijke maat, voor optimaal ontspannen. Behalve bij zondere meubelen - met o.a. fraaie details of inlegwerk - heeft Joosse Interieurs een totaalaanbod in verlich ting, woonaccessoires, exclusieve gor dijnstoffen en tapijten van prominente merken. Voor een compleet advies, pas send bij uw persoonlijke woonwensen, komt Joosse graag bij u thuis. Joosse Interieurs, Langstraat 2, Arnemuiden T: 0118 601273; I: www.joosseinterieurs.nl - die niet anders doet, maar anders is - die meer is dan een financieel door geefluik - waar het niet alleen om winst gaat - met coöperatieve principes - waar u kunt meebeslissen - die haar maatschappelijke verantwoor delijkheden niet uit de weg gaat - die betrokken is bij de regio - die lokale initiatieven en activiteiten ondersteunt en mede mogelijk helpt maken Het is tijd voor een bank waar alles om u draait. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland, Servicekantoor Arnemuiden, Dokstraat 4 T: 0118 428000; E: info@wnb.rabobank.nl; I: www.rabobank-wnb.nl De pas heropende slijterij en wijnhandel is een plaatje. Daar mag op gedronken worden! Het winkeloppervlak is fors uitgebreid. In het fonkelnieuwe interieur - waaronder fraaie kasten met verlichting - komt het royale assortiment wijnen geweldig tot zijn recht. De Oude Smidse heeft behal ve mooie wijnen van o.a. Joseph Drouhin, Moreau en Guigal ook diverse Zeeuwse producten. Het jaar rond is de eigen huiswijn in de aanbieding - wat dacht u van 6 flessen halen, 4 betalen? Vrijdagavond is koopavond. Santé! Bottelier De Oude Smidse, Nieuwlandseweg 2, Arnemuiden T: 0118 601198; E: botteliera@planet.nl Modehuis Janny weet de rekken steeds weer te vullen met verrassende baby- en peuter-, meiden- en damesmode. Voor de laatstgenoemde categorieën is er o.a. kleding van NTS en Verse, met momenteel een grote collectie rokken. Voor de kleintjes is er de beeldige mode van Feetje Ook bij Modehuis Janny: badkleding van Tweka en Triumph en foundation van Triumph, Fila, Lovable en (nu 4 voor de prijs van 3!) Sloggi en Ten Cate. Tijdens de Arnemuidsedag zijn er volop koopjes. Modehuis Janny, Langstraat 17, Arnemuiden T: 0118 601588 Willem de Vries haalt zijn rundvlees sinds jaar en dag bij boer en boerin Paul en Patricia Driessens, in het Zeeuws- Vlaamse Hoek. En dat betekent subliem vlees, van een van de beste fokkers van Nederland. Het wordt - tegenwoordig bijna een zeld zaamheid - direct na de slacht verwerkt in de eigen slagerij in Arnemuiden. Ook salades en vleeswaren zoals De Vries' befaamde boerenham, Zeeuws spek, kook- en grillworst komen uit eigen keu ken. Tevens levert Slagerij Willem de Vries BBQ- en gourmetschotels. Slagerij Willem de Vries, Langstraat 47, Arnemuiden T: 0118 601617; I: www.slagerijdevries.nl Reparatiebedrijf J. Knolle verricht alle voorkomende werkzaamheden aan vis serij- en watersportschepen, vanuit Arnemuiden en de werkplaats in Vlissingen. De vestiging in Arnemuiden bestaat al sinds 1938. Kernactiviteit was destijds de motorisering van de vissersvloot, die nog hoofdzakelijk uit hoogaarzen bestond, typisch Zeeuwse, zeilende visserssche pen. Jan, Simon, Peter en Jos feliciteren alle betrokkenen bij de historische Oude Werf C A. Meerman met het schitteren de resultaat van hun inspanningen. Reparatiebedrijf J. Knolle, Arnestraat 32, Arnemuiden T: 0118 601494

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 59